Oorstekers WG 585/000 bezet met een opaal en briljant ca.0.40 crt. ø 1.3 cm, ca.4.6 gr..
Ring GG 585/000 met een ovaal opaalmatrixcabochon, 12x10 mm.,ø55, 8.2 gr.
Hanger van bergkristal in de vorm van een olifant, bezet met GG en een oog van gefacceteerde Robijn.
Damesarmband horloge GG met milaneseband. Horloge moet gerepareerd worden.
Longines heren polshorloge van de serie La Grande Classique. Kwarts uurwerk ca. 15 jaar oud in goede conditie.
Rado heren polshorloge. model Anna digi. Double keramiek en met double keramiek band (bevat extra schakel). Incl. taxatieraport Cond.: G
Handgegraveerde zilveren aspergetang. 835/000 ca. 133gr. L.: 23cm. Cond.: U
Zilveren kandelaartje met dolfijn, buitenlands gekeurd ca. 1930. ca. 103 gr. H 13 cm.
Fraaie grote zilveren visschep begin 1900. MT: W. Edeling Den Haag. 835/000 ca. 300gr. L.:34cm. Cond.: U
Set vleesdienvorkjes met silverplated heften, model puntfilet 15cm. Cond.: G
Kristallen peper & zoutstel in zilveren montuur. Frans 19e eeuw.
Zeer fraai 3-delig zilveren theeservies ,begin 1900, op zilveren dienblad (49cm.) voorzien van glazen inlegblad. 800/000 ca. 2000gr. Theepot is 19cm. hoog Cond.: G
Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor op zwart basement met deksel, jaarletter U: 1854. 835/000 15x15x12cm. Cond.: G
Zilveren sigarenkoker, Havanna maat voor de echte sigarenroker 925/000 ca. 75gr. 18xø2cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren chatelaine. MT: HS 835/000 ca. 74gr. Cond.: U
Zilveren steelpannetje, Kopenhagen gekeurd 1926 ca. 254gr. ø16cm.