Twee tropisch houten figuren 20e eeuw. 1 Krijger en 1 modern beeld 32cm. en 35cm. Cond.: G
Zulu machete en schild gemaakt van leer gekleurd met natuurlijke pigmenten 20e eeuw 56x8cm. en 62x40cm. Cond.: G
Prachtige antieke Jugendstil broche. Koper met inlegwerk. Gekleurd glas of edelsteen ø3,5cm. Cond.: G
Oude Hollandse messing kroonluchter 20e eeuw (naar 18e eeuws voorbeeld) 45xø62cm. Cond.: G
Drie munten van 1 cent Nederland uit 1878 (P), 1880 (ZF) en 1881 (ZF).
Munt van 1/2 duit (Nederlands Indië) uit 1808 in ZF conditie.
Groot Villeroy & Boch bord ca. 1930. Blauw Holland ø32cm. Cond.: G
Japans bord 20e eeuw met decor van vogels, bloemen etc. 4,5xø28,5cm. Cond.: U
Japans imari bordje 19e eeuw, gedecoreerd met bloemendecor ø21,5cm. Cond.: G