Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ring GG brilj.
Resultaat: 200 EUR

Ring GG 750/000 met briljant gezet ca. 0.14 crt. ø56, ca.5.5 gr.

Beschuitbus, zilv. knop
Resultaat: 200 EUR

Kristallen beschuitbus met zilveren knop op onderschotel van latere datum 21xø11cm. Cond.: G

Schilderij ca. 1800
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op paneel, Griekse godin Athene 23,5x19cm. Cond.: G

Schilderij, M. Richters
Resultaat: 200 EUR

Marius Johannes Richters (1878 Rotterdam - 1955), olieverf op paneel, meisjes aan het dansen bij avond 47x64cm. Cond.: R

Kristallen plafoniere
Resultaat: 200 EUR

Antieke kristallen 4-lichts plafonniere ca. 1900 gemonteerd op een ronde chroomplaat 18xø40cm. Cond.: G

Messing 6-lichts kroon
Resultaat: 200 EUR

Antiek messing kroontje (6-lichts) 19e eeuw. Armen zijn genummerd en gestift (1 stift mist) 42x45cm. Cond.: G

Brevete pendule
Resultaat: 200 EUR

Aparte 19e eeuwse Brevete pendule Brocot met thermometer. Houten kast met fineer en ebbenhouten inlegwerk(beschadiging). Pendel mist. 41x16x110cm. Cond.: R

Art Deco pendulestel
Resultaat: 200 EUR

Antieke Art Deco pendulestel ca. 1920 met kaarshouders van marmer. Gesigneerd Bodet-Pasquier, Angers. Voorstelling van een zittend lezend meisje van compositie 36x33x10cm. en (2x)17x14x8cm. Cond.: G

Houten Art Deco wandklok
Resultaat: 200 EUR

grote antieke walnoot fineer 8-kantige Jugendstil wandklok "Japy Freres" met zilverkleurige versiering. Uurwerk is recent gereviseerd 10x48x48cm.

Eikenhouten schrijftafel
Resultaat: 200 EUR

Antieke eikenhouten cilinder schrijftafel ca. 1900 op gedraaide poten met 6 lades en 3 vakken. Uitschuifbaar schrijfblad in zeer goede staat 131x112x78cm.

Dressoir 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Vroeg 18e eeuws massief eikenhouten dressoir met smeedijzeren beslag. Twee grote deuren en 1 kleine deur. Bijzonder stuk 103x152x58cm. Cond.: G

Eikenhouten linnenkast
Resultaat: 200 EUR

Antieke brede eikenhouten linnenkast ca. 1900 staande op robuuste bolpoten 231x221x40cm. Cond.: G

Buffet met spiegelopzet
Resultaat: 200 EUR

Mahoniehouten Frans buffetkastje met spiegelopzet ca. 1870. Onderstuk met 2 lades en 2 deuren. Bovenstuk is rijkelijk versierd met krullenknopjes, 2 spiegels en een uitgewerkte kroon 192x130x55cm. Con...

Eikenhouten eethoek
Resultaat: 200 EUR

Oude eikenhouten eethoek 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat met 4 armleunstoelen met rattan vlechtwerk 72xø118cm. en 71x48x61cm. Cond.: G

Bronzen figuur, Alte Fritz
Resultaat: 200 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel, 1912, voorstellend "Der Alte Fritz" alias Frederik de Grote koning van Pruisen. Onduidelijk gesigneerd 28x6x6cm. Cond.: U

Houten engel ca. 1850
Resultaat: 200 EUR

Antieke putto 18e-19e eeuw. Later voorzien van twee lampefittingen in de handen. vermoedelijk Frankrijk of Duitsland 47x37x12cm. Cond.: G

Lalique asbak
Resultaat: 200 EUR

Bijzondere Lalique glazen asbak 20e eeuw met 3 steigerende paardjes als voet. gesigneerd R. Lalique France 77422, 8x13x13cm. Cond.: U

Chinese dekselpot, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Kantonese dekselpot 19e eeuw compleet gedecoreerd met krijgers, vlaggendragers en krijgers te paard 46xø24cm. Cond.: G-U

Vaas keramiek
Resultaat: 200 EUR

Keramieken vaas, 2e helft 20e eeuw, lila kleurig met groen bladdecor. In de bodem kyrill.gesign.:Abramcewa H. 22 cm.

2-Gewichten klok
Resultaat: 195 EUR

Grote antieke Gustav Becker notenhout fineer 2-gewichten regelateur ca. 1880 113x42x13cm. Cond.: G

Theestoof + Zakketel
Resultaat: 190 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met band ingelegd, Biedermeier. originele messing binnenbak en daarbij een messing zakketel 19e eeuw in zeer goede staat (gezwaluwstaart) 60xø37cm. Cond.: ...

Koffiemolen + bolkschaaf
Resultaat: 190 EUR

Antieke aparte wortelnoten koffiemolen 18x8x8cm. en een houtschaaf 15x30x30cm. (groot model) 19e eeuw Cond.: R

Louis Philippe secretaire
Resultaat: 190 EUR

Antieke mahoniehout fineer Biedermeier secretaire Holland ca. 1880. Binnenwerk zonder lades, ongerestaureerd (beschadigd) 203x105x48cm. Cond.: M

Grote pers
Resultaat: 190 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt, Herez 210x260cm. Cond.: G