Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren 3 armige kandelaar
Resultaat: 90 EUR

Zilveren 3-armige tafelkandelaar met afschroefbaar armetuur 925/000 22x28cm. Cond.: G

2 Zilveren strooiers
Startprijs 90 EUR

Sterling zilveren peper & zoutstel 925/000 ca. 38gr. H.: 8cm. Cond.:U (klein deukje)

2 Zilveren roomlepels
Startprijs 50 EUR

Hollands zilveren roomlepel en jamlepel 835/000 ca.43gr. Cond.: U

Zilveren briefopener
Startprijs 40 EUR

Hollands zilveren briefopener met opengewerkte heft 835/000 ca. 24gr. L.: 16cm. Cond.: U

Hollands zilveren taartmes
Startprijs 275 EUR

Bijzonder mooi antiek zilveren taartmes. MT: A. Kuijlenburg Schoonhoven 188-1893. 835/000 ca. 110gr. L.: 32cm. Cond.: U

Zilveren rammelaar
Resultaat: 625 EUR

Antiek zilveren babyrammelaar met belletjes en leeuw aan jasseroncollier. Belastingteken 1906 ca. 142gr. Cond.: U

2 Zilveren kandelaars
Startprijs 800 EUR

Twee fraai bewerkte zilveren tafelkandelaars 925/000 ca. 740gr. H.: 25cm. Cond.: U

Bloedkoraal collier
Resultaat: 200 EUR

Collier van ruwe poreuse bloedkoraal, aflopend ø 30-9 mm., GG bolsluiting. L.55 cm.

Bloedkoraal collier
Startprijs 130 EUR

Bloedkoraal collier, L.58 cm., sluiting WG 585/000 bezet met een bloedkoraal.

Bloedkoraal collier
Startprijs 200 EUR

Collier van bloedkoraal met hanger. 8 GG 585/000 bolletjes, bolsluiting GG 585/000 hanger GG 585/000 bezet met een bloedkoraal, L.45-48 cm.

Ring met bloedkoraal
Resultaat: 250 EUR

Ring GG 585/000 met een bloedkoraal bezet, ø48

Ring met bloedkoraal
Resultaat: 180 EUR

Ring GG 585/000 met een bloedkoraal bezet, ø51

Collier, koraal
Startprijs 30 EUR

Collier van staaf-koraal, koraal staafjes 5-38 mm. met metaal sluiting. L.46 cm.

Bloedkoraal hanger
Resultaat: 170 EUR

Hanger GG 585/000 bezet met een bewerkte bloedkoraal. L.3.5 cm.

Ring GG
Startprijs 50 EUR

Ring GG585/000 met rode steen, ø 57, ca.6.0 gr.

Bloedkoraal armband 3-rij
Startprijs 160 EUR

Armband, 3 rijen bloedkoraal, sluiting GG 585/000 waaraan 12 bolletjes GG 585/000 en 2 bloedkoralen op sluiting. L.19 cm.

Roze ketting
Resultaat: 15 EUR

Roze koraal ketting met verguld slot. L. 52 cm.

Collier, 3-snoeren
Geen vanafprijs

3- Snoeren,van parels en carneool bolletjes, L.140 cm. per stuk

Kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Sterling zilveren kandelaar 925/000 H.: 7cm. Cond.: U

Zilveren grote visschep
Resultaat: 200 EUR

Zeer fraaie antieke Hollands zilveren visschep met ivoren heft, MT: Antonius Hendrikus der kinderen Den Bosch 1851. 835/000 L.: 31cm. Cond.: U

2 Zilveren kandelaars, groot
Startprijs 550 EUR

Mooie Engels zilveren kandelaars, birmingham, jaarletter J: 1933 H.: 27cm. Voet: 10x10cm. Cond.: U

Bijbel, zilv. slot
Startprijs 125 EUR

Antiek bijbeltje "Het Nieuwe Testament" 1884 met zilveren knipslot in uitstekende conditie. 16x9x5cm.

Bijbel, zilv. slot
Startprijs 75 EUR

Antiek bijbeltje "Het Nieuwe Testament" 1875 met zilveren bijbelslot in uitstekende conditie. 14x9x5cm.

Zilveren menageset
Startprijs 130 EUR

Kristallen menageset op zilveren blad met hengsel 800/000 ca. 121gr. Cond.: U