Oud Chinees altaarkastje met mooi snijwerk in de deurtjes etc, Mooi balkon 20e eeuw 77x67x45cm. Cond.: G
Antiek 19e eeuws Delftsbont tegeltableau (Holland) bestaand uit 12 tegels. Voorstelling van een vaas met bloemen. 1 Tegel mist een hoekje 52,5x39,5cm. Cond.: G
Twee porseleinen dekselvazen uit China eind 20e eeuw met Fam Rose decor van landschappen en figuren 20xø14cm. Cond.: U
Kroonzakhorloge GG 585/000, met seconden aan wijzing. Glas ontbreekt.
Antieke 19e eeuwse iepenhouten Windsor-stoel met hoge rugleuning. Prachtige patina 113x68x76cm. Cond.: G
Grote oude Chinese sidetable met 2 schuiven en 2 deurtjes 20e eeuw in zeer goede staat 83x164x50cm. Cond.: G
Antieke Meissen porseleinen electrische lamp ca. 1900 (Duitsland Zwiebelmuster), gemerkt met twee gekruisde zwaarden met messing ornamentuur 68xø19cm. Cond.: U
Antieke vuurvergulde bronzen pendule met compositie metalen beeld, voorstellend een dansende jongen met tamboerijn. (Enkele delen missen) Tevens een vuurvergulde sokkel 43x37x16cm. Cond.: M
Kleine mahoniehout gefineerde Louis Quinze commode met inlegwerk en bronzen ornamenten 21e eeuw 70x52x35cm. Cond.: G
Chinese kom 19e eeuw, gedecoreerd met vissen. Rand is licht geschulpt Rand heeft 1 chip 9xø18cm. Cond.: G
Hanger GG 585/000 bezet met een bewerkte bloedkoraal. L.3.5 cm.
Antieke Franse comtoise stationsklok met harpslinger ca. 1880. Emaille wijzerplaat gesigneerd "Osinski a Villemur", in zeer goede staat 150x16x27cm. Cond.: G