Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees kastje
Resultaat: 190 EUR

Oud Chinees altaarkastje met mooi snijwerk in de deurtjes etc, Mooi balkon 20e eeuw 77x67x45cm. Cond.: G

Open boekenkast
Resultaat: 190 EUR

Eikenhouten open boekenkast deels 19e eeuw met gebeeldhouwde koppen en 2 kapitellen. Bovenin de koplijst zit een lade verborgen 200x130x25cm. Cond.: G

Tegeltableau, bloemen
Resultaat: 190 EUR

Antiek 19e eeuws Delftsbont tegeltableau (Holland) bestaand uit 12 tegels. Voorstelling van een vaas met bloemen. 1 Tegel mist een hoekje 52,5x39,5cm. Cond.: G

4 Chinese kopjes
Resultaat: 190 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen rijstkommen met deksel 19e-20e eeuw met bloemdecor 8xø10,5cm. Cond.: G

2 Chinese dekselvazen
Resultaat: 190 EUR

Twee porseleinen dekselvazen uit China eind 20e eeuw met Fam Rose decor van landschappen en figuren 20xø14cm. Cond.: U

Gouden horloge
Resultaat: 180 EUR

Kroonzakhorloge GG 585/000, met seconden aan wijzing. Glas ontbreekt.

Ring met bloedkoraal
Resultaat: 180 EUR

Ring GG 585/000 met een bloedkoraal bezet, ø51

Zilveren schaaltje op pootjes
Resultaat: 180 EUR

Fraaie Engels zilveren schaal op voet met filetrand ca. 1900. 925/000 ca. 294gr. 8xø21cm. Cond.: U

Granaat collier
Resultaat: 180 EUR

Granaat choker, 4 strengs gefacceteerde granaat, sluiting GG 585/000 bezet met 3 granaten. Sluiting Amsterdam gekeurd. L. 42 cm.

Windsor stoel
Resultaat: 180 EUR

Antieke 19e eeuwse iepenhouten Windsor-stoel met hoge rugleuning. Prachtige patina 113x68x76cm. Cond.: G

Chinese sidetable
Resultaat: 180 EUR

Grote oude Chinese sidetable met 2 schuiven en 2 deurtjes 20e eeuw in zeer goede staat 83x164x50cm. Cond.: G

Meissen porseleinen lamp
Resultaat: 180 EUR

Antieke Meissen porseleinen electrische lamp ca. 1900 (Duitsland Zwiebelmuster), gemerkt met twee gekruisde zwaarden met messing ornamentuur 68xø19cm. Cond.: U

Ring GG, 0,30ct. bril.
Resultaat: 175 EUR

Ring GG 585/000 bezet met briljant ca.0.30 crt,ø57,

Vuurvergulde bronzen pendule
Resultaat: 175 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen pendule met compositie metalen beeld, voorstellend een dansende jongen met tamboerijn. (Enkele delen missen) Tevens een vuurvergulde sokkel 43x37x16cm. Cond.: M

Commode met inlegwerk
Resultaat: 175 EUR

Kleine mahoniehout gefineerde Louis Quinze commode met inlegwerk en bronzen ornamenten 21e eeuw 70x52x35cm. Cond.: G

Commode met inlegwerk
Resultaat: 175 EUR

Kleine mahoniehout gefineerde Louis Quinze commode met inlegwerk en bronzen ornamenten 21e eeuw 70x52x35cm. Cond.: G

Chinese kom, visjes
Resultaat: 175 EUR

Chinese kom 19e eeuw, gedecoreerd met vissen. Rand is licht geschulpt Rand heeft 1 chip 9xø18cm. Cond.: G

Zilveren lepel + vork
Resultaat: 170 EUR

Prachtige antieke set van Hollands zilver bestaande uit sierlepel en een vork bewerkt met onder meer ooievaar-motief. MT: Yvo Theodorus van Erp, Leeuwarden 1897 835/000 ca. 210gr. L.: 25cm. Cond.: U

Zilveren slatang
Resultaat: 170 EUR

Antieke Hollands zilveren slatang 1840, fraai exemplaar. 835/000 ca. 151gr. L.: 28cm. Cond.: U

Bloedkoraal hanger
Resultaat: 170 EUR

Hanger GG 585/000 bezet met een bewerkte bloedkoraal. L.3.5 cm.

3 Delen Hindeloopen
Resultaat: 170 EUR

3 Delen Hindeloopen. 2x Armstoel met rieten zitting en 1x opklapbare geschulpte tafel (voor- en achterzijde beschilderd) in zeer goede staat. 111x50x55cm. en 72x76x59cm. Cond.: G

Chinese gemberpot, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Chinese gemberpot 19e eeuw met origineel deksel. Met decor van figuren waarop een wijze een gift aan 3 personen geeft 24xø20cm. Cond.: G

Zilveren bonbonschaaltje
Resultaat: 165 EUR

Zilveren bonbonschaaltje op pootjes voorzien van guirlandes en medaillons eind 1800. 800/000 ca. 188gr. 11x14x9cm. Cond.: G

Comtoise, harp
Resultaat: 165 EUR

Antieke Franse comtoise stationsklok met harpslinger ca. 1880. Emaille wijzerplaat gesigneerd "Osinski a Villemur", in zeer goede staat 150x16x27cm. Cond.: G