Sterling zilveren peper & zoutstel 925/000 ca. 38gr. H.: 8cm. Cond.:U (klein deukje)
Hollands zilveren roomlepel en jamlepel 835/000 ca.43gr. Cond.: U
Bijzonder mooi antiek zilveren taartmes. MT: A. Kuijlenburg Schoonhoven 188-1893. 835/000 ca. 110gr. L.: 32cm. Cond.: U
Antiek zilveren babyrammelaar met belletjes en leeuw aan jasseroncollier. Belastingteken 1906 ca. 142gr. Cond.: U
Twee fraai bewerkte zilveren tafelkandelaars 925/000 ca. 740gr. H.: 25cm. Cond.: U
Bloedkoraal collier, L.58 cm., sluiting WG 585/000 bezet met een bloedkoraal.
Collier van bloedkoraal met hanger. 8 GG 585/000 bolletjes, bolsluiting GG 585/000 hanger GG 585/000 bezet met een bloedkoraal, L.45-48 cm.
Collier van staaf-koraal, koraal staafjes 5-38 mm. met metaal sluiting. L.46 cm.
Hanger GG 585/000 bezet met een bewerkte bloedkoraal. L.3.5 cm.
Armband, 3 rijen bloedkoraal, sluiting GG 585/000 waaraan 12 bolletjes GG 585/000 en 2 bloedkoralen op sluiting. L.19 cm.
Zeer fraaie antieke Hollands zilveren visschep met ivoren heft, MT: Antonius Hendrikus der kinderen Den Bosch 1851. 835/000 L.: 31cm. Cond.: U
Mooie Engels zilveren kandelaars, birmingham, jaarletter J: 1933 H.: 27cm. Voet: 10x10cm. Cond.: U
Antiek bijbeltje "Het Nieuwe Testament" 1884 met zilveren knipslot in uitstekende conditie. 16x9x5cm.
Kristallen menageset op zilveren blad met hengsel 800/000 ca. 121gr. Cond.: U