Grote Meissen porseleinen deksel siervaas met faunkoppen, bladgouddecor, guirlandes en putti ca. 1900-1920. Enkele chips van de voet 30x21cm. Cond.: R
Antiek Chinees porseleinen kaststel 19e eeuw met blauw decor, voorstellend diverse Chinese gebruiksvoorwerpen, vissen, vazen etc. Twee vazen in goede conditie, 3 dekselvazen met beschadigingen. 30xø11...
Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - Rekken 2002), acryl op papier, fantasiefiguur (nieuw ingelijst) 40x27cm. zichtmaat Cond.: U
Evert Moll (Voorburg 1878 - Den Haag 1955), olieverf op linnen, bospad met figuren 60x50cm. Cond.: G
Bijzondere 19e eeuwse empire cilinder secretaire Holland met zuilen en messing ornamentuur ca. 1820. Binnenwerk met band ingelegd. In ongerestaureerde staat 140x110x54cm. Cond.: R
Antieke 18e eeuwse steenslot voorlader, Frankrijk Charleville met hardhouten kolf en afgewerkt met koper. Defect, 34x6x14cm. Cond.: G
Antiek zilveren babyrammelaar met belletjes en leeuw aan jasseroncollier. Belastingteken 1906 ca. 142gr. Cond.: U
Heren savonet kroonzakhorloge GG 585/000, chronometre repetition, met secondenaanduiding. (uurwerk moet nagekeken worden).
Antieke Duitse Grunder buffetkast ca. 1890. Notengefineerd op eiken. Onder 3-deurs, bovendeel 4-deurs met middennis. Notenhout met wortelnoten zuilen en rijke ornamentuur, rococo 2e periode 243x196x75...
Jan te Wierik 99 (Hengelo 1954 - Rekken 2002), acryl op papier, fantasiefiguur (nieuw ingelijst) 29x21cm. zichtmaat Cond.: U
Jan Altink (1885 Groningen - Lid van de Groninger ploeg), gemengde techniek op papier, dorpsgezicht 65x49cm. Cond.: G
Jan Altink (1885 Groningen - Groninger ploeg schilder), gemengde techniek op papier, in het dok 50x64cm. Cond.: G
Fraaie antieke Franse pendule met marmer en vuurvergulde bronzen ornamenten ca. 1880. Gesigneerd "Henry Robert Rue du Coq 8 a Paris". Louis Seize stijl, 2e periode in zeer goede staat 40x30x10cm. Cond...
Bronzen Art Nouveau (Jugendstil) figuur op marmeren sokkel ca. 1900. Mist een stukje van de sokkel, mooie kwaliteit, ongesigneerd Cond.: G
H. 24-28 cm.
Antieke kleine staande klok ca. 1890 in de vorm van een toren. Rijkelijk bewerkt met figuren en ornamenten van koper en compositie. Vermoedelijk Engeland 55x18x13cm. Cond.: U
Antieke eiken Friese staartklok met dubbele kap, maanstand, datumaanduiding. 19e eeuw. In zeer goede staat met originele beschildering (krimpnaden in de kast) 170x47x22cm. Cond.: G
Icoon van de Moeder Gods die door twee engelen gekroond wordt als Koningin van de hemel. De engelen dragen ronde schilden met de afkorting Mater Theou d.w.z. Moeder Gods. Russische icoon, eind 19e eeu...
Flipperkast van Bally, type Atlantis, model 2006, . Werkt op guldens, inclusief sleutel. Geheel in werkende staat en goede conditie. Onder andere de volgende functies: Flippers (2), Pop bumpers (3), M...
K & R 114, porseleinen hoofd, blauw/grijze ogen, donker haar met vlechten, gesloten mond. mist 1 vinger aan de linkerhand L.: 47cm. Cond.: G
Antieke notenhouten buffet ca. 1880 met zuilen, ballustrades, spiegels en mooi lijstwerk in uitstekende staat 227x150x56cm. Cond.: U
Nieuwe mahoniehouten Engelse partnerdesk met 12 lades en 2 deuren. Donkergroen schrijfleer met gouden bies 79x177x103cm. Cond.: U
Slavenarmband WG 750/000, ovale buis vierkant model, 9 mm.breed,32.6 gr.