Antieke vuurvergulde bronzen Franse pendule ca. 1860 met emaille wijzerplaat. Gesigneerd Pajot A. Monterezi. Voorstelling van een meisje bij bloemenvaas in Louis Quinze stijl 41x27x13cm. Cond.: U
Antiek Noord Duitse mahoniehouten Biedermeier bank ca. 1850 met velours bekleding in goede ongerestaureerde staat 110x210x75cm. Cond.: G
Antieke mahoniehouten spiegel bonheur ca. 1880. geheel compleet met tollen en kroon (mooie kleur). In goede ongerestaureerde staat 202x109x46cm. Cond.: G
Massief eiken tweedeurs kast 1860 met gepaneelde deuren en zijkanten, Geheel uitneembaar. Cond:R 190x130x57 cm.
Zilveren Franse menageset ca. 1800 met twee glazen karaffen met stop. Karafhouders gedecoreerd met putto's die een ram voeren. Gehele set staand op klauwvoetjes. Zilver weegt ca. 610gr.
Henk Schuring '68 (geb. Enschede 1928), Rijkscollectie, acryl op papier 40x49cm. Cond.: G
Antieke Friese mahoniehouten staartklok met dubbele kap en emaille wijzerplaat. Groot model 19e eeuw, in ongerestaureerde staat 157x50x13cm. Cond.: G
Oude bronzen pendule ca. 1960 in de vorm van een olifant met een uurwerk en figuur op de rug (6,5kg.). Bronzen wijzerplaat met emaille cartouches 41x31x16cm. Cond.: U
Frans Baaijens (Enschede 1896 - ) Leerling van B.H. Bolink, olieverf op linnen, bosgezicht in herfsttooi 50x70cm. Cond.: G
Grote antieke eikenhouten boekenkast 19e eeuw Mechelen met houtsnijwerk en gestoken kap 241x174x53cm. Cond.: G
Antieke Hollandse Willem III notenfineer eendeurskast op consoles. Bijzonder mooi snijwerk op de deur en zwart afgezet in zeer goede staat 172x84x38cm. Cond.: G
Twee bijzondere antieke mahoniehouten salonstoelen op wieltjes met intarsia ca. 1900. Terracotta kleurige velours bekleding, in zeer goede staat 85x66x59cm. Cond.: G
Grote Chinese 18e eeuwse kraagvaas staand op houten console. Handbeschilderd met 2 grote staande paradijsvogels bij een boom en bloeiende planten. 43xø20cm.(zonder console) Cond.: G
Antieke Aziatische gobelin 18e/19e eeuw, Japans of Chinees. Voorstelling met draken in goede staat 146x138cm. Cond.: G
Driedelig zilveren moccaservies met weelderige roosmotieven 835/000 ca. 930gr. Kan is 18cm. hoog Cond.: U
Bijzondere 15e eeuwse handingekleurde religieuze houtsnede met verzamelaarsstempel (B.R.) . Houtsnede op papier, scheurtje (0,8cm gerestaureerd) 13,5x9,5cm. Cond.: G
H van Leeuwen, olieverf op paneel, landschap met koeien 50x70cm. Cond.: G
Oud driedelig Meissen porseleinen (Teichert) kaststel 30-er jaren met bloemdecor in zeer goede staat 23xø12cm. Cond.: U
Pieter Johannes Alexander Wagemans (Den Haag 1879 - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren en gracht 24x30cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse globe. De aarde volgens de nieuwste ontdekkingen. Uitgave van T. Abel Klinger Neurenberg. Helaas is de globe beschadigd 40x30xø20cm. Cond.: M
Gouden munt van 20 Pesos uit Mexico 1959. 24 karaat goud ca. 15gr. In goede conditie
Antieke Franse kolompendule ca. 1840 met cuba mahoniefineer en vuurvergulde capitellen en ornamenten. Fineerschade 39,5x20,5x12cm. Cond.: G
Antieke vuurvergulde bronzen Franse pendule ca. 1860. Uurwerk gesigneerd Japy Fils. Voorstelling van een zittende dame die een hond voert 37x26x13cm. Cond.: U
Antieke mahoniehouten linnenkast, Hollands Biedermeier 19e eeuw in ongerestaureerde staat 184x130x49cm. Cond.:R