Engels zilveren sigarenknipper 925/000 L.: 14cm. Cond.: U
Facetgeslepen bokaal 20xø11cm. en amandelgeslepen bonbonniere 12xø16cm. 20e eeuw met zilveren voet (Hollandse keur 835) Cond.: U
4-Delig zilveren specerijengarnituur, Hollands gekeurd ca. 1930, inclusief lepeltje.
Drie antieke Hollands zilveren lepels 835/000 ca. 118gr. 20cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren beugeltas met jasseronketting, MT: HD Cond.: G
Zilveren handspiegeltje, buitenlands gekeurd, met fraai gedreven voorstellingen. 19e eeuw 20x15cm.
Stel sterling zilveren kandelaars begin 20e eeuw 925/000 H.:10cm. Cond.: Gedeukt
Broche RG 585/000 met ovale granaat , en 34 ronde granaten bezet mooi verwerkt. 11.2 gr. ø 3cm.
Ring GG 585/000 bezet met 16 kleine granaten en een grote ovale granaat, ø58., ca. 8.9 gr.
Ketting GG 585/000 L.60 cm. waaraan een hanger bezet met een granaat, GG.585/000, 8 gr.
Granaat collier L.60 cm., bolsluiting GG 585/000 en 60 bolletjes GG 585/000.
Ring WG 585/000 bezet met 18 briljanten 0.43 crt, W/SI, ø 55, 3.5 gr.
Ring WG 750/000 met een fijne gefacceteerde toermalijn druppel L.9 mm., in zeer goede kleur, en briljanten 0.20 crt.W/SI, ø57, 16.7 gr.
Ring WG 750/000 bezet met een zeer fijne toermalijncabochon als kattenoog met zeer goede reflektie en kleur, L.11 mm.,en briljanten 0.25 crt. W/SI ø 51, 11.3 gr.Bijzonder model.