4-Pas tegeltableau van vier blauwe tulpentegels die samen een geheel vormen ca. 1830. 1 Tegel heeft een gelijmd hoekje 25x25cm.Cond.: G
13 Kristallen glazen o.a; 5 Geslepen kristallen roemers, 3 kristallen limonadeglazen en 5 gekleurde likeurglazen. Minimale chips Cond.: G
Vier oude Hollandse tegels in lijst 20e eeuw. 1x Makkums 18x18cm. (landschap) en 3x Delfts (bloemmotief) 16x15,5cm. Cond.: G
Twee antieke Engelse vazen ca. 1900 met gouddecor en afbeeldend een romatisch liefdespaar. 1 Ornament is gelijmd 31x19x11cm. Cond.: G
Blauw/witte kogelvormige vaas begin 20e eeuw, gedecoreerd met bloem- en bladmotief 22xø17,5cm. Cond.: G
Drie delen porselein eind 19e eeuw bestaand uit een theebus, een dekseldoosje en een klein flaconnetje. Allen met bloemen beschilderd Cond.: G
Acht delen glaswerk en kristal 20e eeuw. 2x Karaffen, 6x Glazen 15-34cm. Cond.: G
Antieke Duitse zilverkleurige Jugendstil W.M.F. schaal op 4 bolpootjes in de vorm van een eikenblad. Tekst: "Zum Gedenken 1943 - 1953 Belegschaft der Bahnhofs gastätten Flensburg" 6x26x29cm. Cond.: G
Ovale keramiek jardiniere, Frankrijk ca. 1910. Gesigneerd G(ilbert) Metenier. Spits toelopende handgrepen aan de zijkant. Buitenkant deels geribt. Bruin-blauw gekleurd 22cm.
Majolica sierbord 19e eeuw polychroom beschilderd met golfende rand, haarscheur ø24cm.
Kutani pijpvaasje, Japan, ca. 1910, met diverse bloemmotieven aan de waterkant en vogels. Cond: G, H. 18 cm.
4 Delen Boheems kristal 20e eeuw. 1 Bolle vaas op voetjes, 1 kleine bolle vaas, 1 ronde schaal op drie voetjes en een grote fruitschaal. 10-22cm. Cond.: G
Drie delen porselein Thailand. 2x Diepe sierborden met bloemmotief 4xø32cm. 1x Grote vaas met bloemmotief 39x16x16cm. Cond.: U
Creolen zilver 925/000 (gerodineerd) bezet met zirkonia. ø 2.5 cm.
Oorstekers zilver 925/000 met een groene kweekparel en zirkonia.
Vier delen keramiek 20e eeuw. 1x Chinese kom, 1x Portugeze vaas 223 Du Arte. 1x Fruitschaal (Holland gemerkt), 1x Wedgwood schaaltje (etruria). Cond.: G
Zilveren munt van 50 Gulden (Nederland) uit 1988 in goede conditie.
Antieke Boheemse kristallen vaas, donkerrood amandelgeslepen ca. 1900. Minime chip aan de voet 22,5xø10cm. Cond.:G
Oorstekers zilver 925/000 bezet met een mabe parel, ø ca.1.3 cm.
Vier oude glazen met zilveren voet (925/000) in goede staat 20e eeuw. 10-15cm. Cond.: G
Zilveren theeschepje en theelepeltje 835/000 ca. 20gr. Cond.: U
Art-deco broche goud-zilver kleurig bezet met 3 blauwe stenen. 5x2.5 cm.Decoratief, 20 gr.
Armband zilver 925/000 , 12.4 gr. (met armband parelmoer te combineren tot ketting).
Mooie plated lepel (830S). Lepel in de vorm van een schelp ca. 1900 in zeer goede staat.
Armband van Bergkristal en rookkwarts, op elastiek."Katja Ebstein"
Zesdelig viscouvert silverplated, gemerkt Millhof 100. Mooi bewerkte heften midden 20e eeuw ca. 21,5cm. Cond.: G
L. Waalboer ca. 1930. olieverf op paneel, gemberpot met bloemen 34x24cm. Cond.: G
Bijzonder mooi Frans bijbeltje ca. 1890 met vele afbeeldingen 14x10cm. Cond.: U
Map militaria Duitsland, cavalerie regiment 15 met diversen Derde Rijk 32x24cm. Cond.: R
Groot kavel militaire rangorders en applicaties voor kleding 20e eeuw Europa. Cond.: G
Kavel divers plated o.a; bestek, asbak, kandelaar etc. Cond.: G
Messing antieke siervaas met medaillons ca. 1880 in Empire stijl. Licht bedeukt 28x19xø15cm. Cond.: G
Antiek tinnen schaakspel ca. 1890 in originele doos. Incompleet (24 delen) 3,5x7x11cm.
Metalen klok 20e eeuw met batterij functie, voorstelling van een jachthond 56x60cm. Cond.: G
Kavel armbandhorloges (beschadigd) in doos 4x9x18cm. Cond.: M
Vier delen Jugendstil metaal. 1 Naaldenkoker, 1 pillendoosje, 1 spiegeltje en 1 hanger 3,5-8,5cm. Cond.: G
1 Houten figuur Maria met kind en 1 nikkelen kruis ingelegd met mozaïk 14,5-25cm. Cond.: G
Twee messing wandlampen 2-armig 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat . 1 lamp met kristal 27x29x12cm. Cond.: U
Oud 5-delig zilverkleurig Indisch koffieservies 20e eeuw. Tablet uitgewerkt, 2 kannen uitgewerkt, melk- en suikerkan uitgewerkt 47x28x25cm. Cond.: G
Doos decoratieartikelen 20e eeuw, luchtballon, 2 parachuttes, koffer en tafeltje Cond.: G
Majolica hangpetroleumlamp met wit glazen kap ca. 1910 80xø34cm. Cond.: G
Tinnen fruitschaal op 3 poten 2e helft 20e eeuw in goede staat. Barok vormgeving 9x40x32cm. Cond.: G
Groot beschilderd houtsnijwerk van het Heilig laatste avondmaal eind 20e eeuw 84x38x4cm. Cond.: G