08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

Parfumflesje
Resultaat: 20 EUR

Porseleinen vaas
Resultaat: 20 EUR

Tegeltableau 4-pas
Resultaat: 20 EUR

4-Pas tegeltableau van vier blauwe tulpentegels die samen een geheel vormen ca. 1830. 1 Tegel heeft een gelijmd hoekje 25x25cm.Cond.: G

2 Imari vazen, kraagrand
Resultaat: 20 EUR

13 Kristallen glazen
Resultaat: 20 EUR

13 Kristallen glazen o.a; 5 Geslepen kristallen roemers, 3 kristallen limonadeglazen en 5 gekleurde likeurglazen. Minimale chips Cond.: G

4 Tegels
Resultaat: 20 EUR

Vier oude Hollandse tegels in lijst 20e eeuw. 1x Makkums 18x18cm. (landschap) en 3x Delfts (bloemmotief) 16x15,5cm. Cond.: G

21 Delen eierschaal porselein
Resultaat: 20 EUR

2 Engelse vazen ca. 1900
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke Engelse vazen ca. 1900 met gouddecor en afbeeldend een romatisch liefdespaar. 1 Ornament is gelijmd 31x19x11cm. Cond.: G

Kogelvormige vaas
Resultaat: 20 EUR

Blauw/witte kogelvormige vaas begin 20e eeuw, gedecoreerd met bloem- en bladmotief 22xø17,5cm. Cond.: G

3 Delen porselein
Resultaat: 20 EUR

Drie delen porselein eind 19e eeuw bestaand uit een theebus, een dekseldoosje en een klein flaconnetje. Allen met bloemen beschilderd Cond.: G

8 Delen glaswerk & kristal
Resultaat: 20 EUR

Acht delen glaswerk en kristal 20e eeuw. 2x Karaffen, 6x Glazen 15-34cm. Cond.: G

Doos divers glas, plated etc.
Resultaat: 20 EUR

WMF Schaal
Resultaat: 20 EUR

Antieke Duitse zilverkleurige Jugendstil W.M.F. schaal op 4 bolpootjes in de vorm van een eikenblad. Tekst: "Zum Gedenken 1943 - 1953 Belegschaft der Bahnhofs gastätten Flensburg" 6x26x29cm. Cond.: G

Jardiniere keramiek
Resultaat: 20 EUR

Ovale keramiek jardiniere, Frankrijk ca. 1910. Gesigneerd G(ilbert) Metenier. Spits toelopende handgrepen aan de zijkant. Buitenkant deels geribt. Bruin-blauw gekleurd 22cm.

Majolica bord
Resultaat: 20 EUR

Majolica sierbord 19e eeuw polychroom beschilderd met golfende rand, haarscheur ø24cm.

Kutani pijpvaasje
Resultaat: 20 EUR

Kutani pijpvaasje, Japan, ca. 1910, met diverse bloemmotieven aan de waterkant en vogels. Cond: G, H. 18 cm.

4 Delen Boheems kristal
Resultaat: 20 EUR

4 Delen Boheems kristal 20e eeuw. 1 Bolle vaas op voetjes, 1 kleine bolle vaas, 1 ronde schaal op drie voetjes en een grote fruitschaal. 10-22cm. Cond.: G

Chinees bord
Resultaat: 20 EUR

3 Delen porselein
Resultaat: 20 EUR

Drie delen porselein Thailand. 2x Diepe sierborden met bloemmotief 4xø32cm. 1x Grote vaas met bloemmotief 39x16x16cm. Cond.: U

21 Kristallen glazen
Resultaat: 20 EUR

21 Oude kristallen glazen 20e eeuw Cond.: G

Creolen 925/000, zirk.
Resultaat: 18 EUR

Creolen zilver 925/000 (gerodineerd) bezet met zirkonia. ø 2.5 cm.

Oorstekers 925/000, zirk.
Resultaat: 18 EUR

Oorstekers zilver 925/000 met een groene kweekparel en zirkonia.

Moderne spiegel
Resultaat: 18 EUR

Zilveren 25G Ned. Antillen
Resultaat: 18 EUR

4 Delen keramiek
Resultaat: 18 EUR

Vier delen keramiek 20e eeuw. 1x Chinese kom, 1x Portugeze vaas 223 Du Arte. 1x Fruitschaal (Holland gemerkt), 1x Wedgwood schaaltje (etruria). Cond.: G

Zilveren 50G 1988
Resultaat: 16 EUR

Zilveren munt van 50 Gulden (Nederland) uit 1988 in goede conditie.

4 Wandtegels
Resultaat: 16 EUR

Boheemse vaas
Resultaat: 16 EUR

Antieke Boheemse kristallen vaas, donkerrood amandelgeslepen ca. 1900. Minime chip aan de voet 22,5xø10cm. Cond.:G

Oorstekers 925/000, parel
Resultaat: 15 EUR

Oorstekers zilver 925/000 bezet met een mabe parel, ø ca.1.3 cm.

Roze ketting
Resultaat: 15 EUR

Roze koraal ketting met verguld slot. L. 52 cm.

Armband, schuimkoraal
Resultaat: 15 EUR

Armband van schuimkoraal bollen, op elastiek.

4 Glazen, zilv. voet
Resultaat: 15 EUR

Vier oude glazen met zilveren voet (925/000) in goede staat 20e eeuw. 10-15cm. Cond.: G

Armband, bergkristal
Resultaat: 15 EUR

Armband van bergkristal op elastiek,

2 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 15 EUR

Zilveren theeschepje en theelepeltje 835/000 ca. 20gr. Cond.: U

2 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 15 EUR

Twee zilveren lepeltjes 800/000 ca.23gr. Cond.: U

Art Deco broche
Resultaat: 15 EUR

Art-deco broche goud-zilver kleurig bezet met 3 blauwe stenen. 5x2.5 cm.Decoratief, 20 gr.

Armband 925/000
Resultaat: 15 EUR

Armband zilver 925/000 , 12.4 gr. (met armband parelmoer te combineren tot ketting).

Plated lepel
Resultaat: 15 EUR

Mooie plated lepel (830S). Lepel in de vorm van een schelp ca. 1900 in zeer goede staat.

Gouden ring, slangenhoofd
Resultaat: 15 EUR

Ring GG 8 krt.(double) met slangenhoofd ø 55,

Armband, bergkristal
Resultaat: 15 EUR

Armband van Bergkristal en rookkwarts, op elastiek."Katja Ebstein"

Armband, toerm.
Resultaat: 15 EUR

Armband van bergkristal en toermalijn, op elastiek

Armband, wit schuimkoraal
Resultaat: 15 EUR

Armband op elastiek van witte schuim koraal.

Armband
Resultaat: 15 EUR

Armband van rookkwarts kogels, op elastiek

Visbestek 6-pers. silver-plated
Resultaat: 15 EUR

Zesdelig viscouvert silverplated, gemerkt Millhof 100. Mooi bewerkte heften midden 20e eeuw ca. 21,5cm. Cond.: G

Hengselschaal,silver-plated
Resultaat: 15 EUR

Schilderij met bloemen
Resultaat: 15 EUR

L. Waalboer ca. 1930. olieverf op paneel, gemberpot met bloemen 34x24cm. Cond.: G

J. Lansaat, heidegezicht
Resultaat: 15 EUR

Betelin, kerk Oldenzaal
Resultaat: 15 EUR

J. Verheyen, schelpenvissers
Resultaat: 15 EUR

Frans bijbeltje
Resultaat: 15 EUR

Bijzonder mooi Frans bijbeltje ca. 1890 met vele afbeeldingen 14x10cm. Cond.: U

Map militaria Duitsland
Resultaat: 15 EUR

Map militaria Duitsland, cavalerie regiment 15 met diversen Derde Rijk 32x24cm. Cond.: R

Diverse militaire applicaties
Resultaat: 15 EUR

Groot kavel militaire rangorders en applicaties voor kleding 20e eeuw Europa. Cond.: G

Diverse militaire applicaties
Resultaat: 15 EUR

2 Houtsnijwerken
Resultaat: 15 EUR

Diverse militaire applicaties
Resultaat: 15 EUR

Doos koperwerk
Resultaat: 15 EUR

Eiken bordenrekje
Resultaat: 15 EUR

Antiek eiken bordenrekje ca. 1890 50x11x56cm. Cond.: G

Kavel divers plated
Resultaat: 15 EUR

Kavel divers plated o.a; bestek, asbak, kandelaar etc. Cond.: G

Messing siervaas
Resultaat: 15 EUR

Messing antieke siervaas met medaillons ca. 1880 in Empire stijl. Licht bedeukt 28x19xø15cm. Cond.: G

Appelketel + sigarenhouder
Resultaat: 15 EUR

Antiek tinnen schaakspel
Resultaat: 15 EUR

Antiek tinnen schaakspel ca. 1890 in originele doos. Incompleet (24 delen) 3,5x7x11cm.

5 Delen tin
Resultaat: 15 EUR

Vijf delen tin 19e en 20e eeuw, 4 kannen en 1 pul Cond.: R

Klok met hond
Resultaat: 15 EUR

Metalen klok 20e eeuw met batterij functie, voorstelling van een jachthond 56x60cm. Cond.: G

Complete Winkler Prins
Resultaat: 15 EUR

Complete Elseviers Winkler Prins Lexicon Cond.: G

Kavel diverse sieraden
Resultaat: 15 EUR

Kavel armbandhorloges (beschadigd) in doos 4x9x18cm. Cond.: M

4 Delen Jugendstil
Resultaat: 15 EUR

Vier delen Jugendstil metaal. 1 Naaldenkoker, 1 pillendoosje, 1 spiegeltje en 1 hanger 3,5-8,5cm. Cond.: G

5 Heilige kruizen
Resultaat: 15 EUR

Vijf oude Heilige kruizen 19e-20e eeuw 8-12cm. Cond.: G

2 Delen religieus
Resultaat: 15 EUR

1 Houten figuur Maria met kind en 1 nikkelen kruis ingelegd met mozaïk 14,5-25cm. Cond.: G

Bronzen blaker
Resultaat: 15 EUR

Antieke bronzen blaker ca. 1900 25x10x12cm. Cond.: G

2 Messing wandlampen
Resultaat: 15 EUR

Twee messing wandlampen 2-armig 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat . 1 lamp met kristal 27x29x12cm. Cond.: U

Doos messing figuren
Resultaat: 15 EUR

2 Messing zwanen
Resultaat: 15 EUR

Zilverkleurig koffieservies
Resultaat: 15 EUR

Oud 5-delig zilverkleurig Indisch koffieservies 20e eeuw. Tablet uitgewerkt, 2 kannen uitgewerkt, melk- en suikerkan uitgewerkt 47x28x25cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 15 EUR

Doos diversen tin, nikkel en silver-plated 20e eeuw Cond.: G

22 Houten olifanten
Resultaat: 15 EUR

22 Houten olifanten 20e eeuw, Afrika/India 5-26cm. Cond.: G

23 Houten olifanten
Resultaat: 15 EUR

23 Houten olifanten 20e eeuw, Afrika/India 3-21cm. Cond.: G

Doos decoratieartikelen
Resultaat: 15 EUR

Doos decoratieartikelen 20e eeuw, luchtballon, 2 parachuttes, koffer en tafeltje Cond.: G

Hangpetroleumlamp
Resultaat: 15 EUR

Majolica hangpetroleumlamp met wit glazen kap ca. 1910 80xø34cm. Cond.: G

Tinnen fruitschaal
Resultaat: 15 EUR

Tinnen fruitschaal op 3 poten 2e helft 20e eeuw in goede staat. Barok vormgeving 9x40x32cm. Cond.: G

3 Speelgoed auto's
Resultaat: 15 EUR

Houtsnijwerk, laatste avondmaal
Resultaat: 15 EUR

Groot beschilderd houtsnijwerk van het Heilig laatste avondmaal eind 20e eeuw 84x38x4cm. Cond.: G

Presenteer schaal
Resultaat: 15 EUR

Zwaard
Resultaat: 15 EUR

Koperen houtbak
Resultaat: 15 EUR

35 Ingelijste centen
Resultaat: 15 EUR

17 Munten 1 Cent 1919-1943
Resultaat: 15 EUR

8 Munten 2,5 cent 1913-1941
Resultaat: 15 EUR

8 Munten 5 cent 1913-1943
Resultaat: 15 EUR

Zilveren munt Michelangelo
Resultaat: 15 EUR

Bim Bam pendule
Resultaat: 15 EUR

Pendule staande vrouw
Resultaat: 15 EUR

Groot Perzisch kleed
Resultaat: 15 EUR

Groot Perzisch kleed 290x200cm. Cond.: G

3-Delig eiken minisetje
Resultaat: 15 EUR

Perzisch tapijt
Resultaat: 15 EUR

Oud Perzisch tapijt 240x220cm. Cond.: G

Beeld, Smid
Resultaat: 15 EUR

2 Balinese beelden
Resultaat: 15 EUR