Zilveren lakzegelstempel 19e eeuw, buitenlands gekeurd 7cm. ca. 31gr.
Zes diverse zilveren (925/000 en 835/000) suikerscheppen 20e eeuw, in goede conditie. Allen met mooi gegraveerde steel. Totaal ca. 54gr. ca. 10cm.
Parelcollier (117 parels) met rond WG sluiting 750/000 waarop saffier, L. 99 cm.
Parelcollier met hanger GG 585/000 bezet met zirkonia en 8 parels (1 ontbreekt) bolsluiting GG 585/000. L.44-47 cm.
Oorstekers GG 750/000 bezet met 21 Baquette diamanten ca. 0.155 crt. en Zuidzee parel ø 10/11 mm.
Hanger GG 750/000 bezet met 48 diamanten ca.0.234 crt. en een Zuidzee parel ø15/16 mm.
Sieraden set zilver 925/000 bezet met parel en zirkonia. Bestaande uit klipoorstekers,hanger en een ring ø 56.
Zeer mooie set.
Oorstekers zilver 925/000 bezet met een mabe parel, ø ca.1.3 cm.
Set kweekparel met onyx GG 585/000 bestaande uit oorhangers L 36mm.,en een hanger L.25 mm., ieder met een kweekparel en een gefacceteerde onyxkogel
Tahiti parelcollier ,ø 8-10 mm., Bolsluiting WG 585/000, L.45 cm.
Parelcollier sluiting WG 585/000 bezet met een saffier en diamant L. 46 cm.
Slavenarmband WG 585/000 bezet met 3 parels ø 6x5 cm, ca. 9.5 gr.
Antieke Hollands zilveren beugeltas aan jasseronketting, jaarletter I: 1886, 11cm. Cond.: U
Mooie rechthoekige Engels zilveren snuifdoos met vergulde binnenkant. 925/000 ca. 62gr. 2,5x9,5x3,5cm. Cond.: U
Twee Hollands zilveren apostellepels 835/000 ca. 27gr. Cond.: U
Zilveren lakzegelstempel Duits gekeurd ca. 1920. 830/000 ca. 14gr. 8cm.
Engels zilveren sigarenknipper 925/000 L.: 14cm. Cond.: U
Facetgeslepen bokaal 20xø11cm. en amandelgeslepen bonbonniere 12xø16cm. 20e eeuw met zilveren voet (Hollandse keur 835) Cond.: U
4-Delig zilveren specerijengarnituur, Hollands gekeurd ca. 1930, inclusief lepeltje.