08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

21 Kristallen glazen
Resultaat: 20 EUR

21 Oude kristallen glazen 20e eeuw Cond.: G

14 Kristallen schaaltjes
Resultaat: 10 EUR

Veertien oude ruitgeslepen kristallen schaaltjes ca. 1930 Holland. 3 Beschadigd Cond.: G

4 Kop & 11 Schotels
Resultaat: 10 EUR

4 Kopjes en 11 schotels van Furstenberg porselein (Duitsland) 20e eeuw. 6xø8cm. en 2,5xø4cm. Cond.: G

Keukenset
Resultaat: 15 EUR

9-Delige keukenset keramiek ca. 1910. Hollands ongemerkt, 2 deksel met haarscheuren 12-24cm. Cond.: G

2 Goudsteen kastkommen
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke goudsteen keramiek kastkommen met bloemendecor ca. 1900 Holland. 8xø15,5cm. Cond.: G

Royal Albert serviesje
Resultaat: 50 EUR

19-Delig oud Royal Albert porseleinen koffieservies. Deisgn Lady Hamilton 20e eeuw Theepot mist knop. Cond.: G

Divers porselein
Startprijs 30 EUR

Doos divers porselein, borden etc. 20e eeuw. Cond.: G

Wedgwood servies
Startprijs 25 EUR

Broche, hoedje
Geen vanafprijs

Skeletklok in etui
Resultaat: 40 EUR

skeletklok in etui

Blikken caravan
Startprijs 45 EUR

Blauwe radio
Startprijs 35 EUR

Oranje betonmolen
Startprijs 25 EUR

Stoomwals no. 7
Startprijs 55 EUR