Carlo Alessi thee/koffieservies, gebombeerd Italië 1945 bestaand uit; Dienblad (50x34cm.) met koffie- en theekan, melk- en suikerkan. Alle grepen zijn gemaakt van vruchtenhout (appel) Cond.: G
Stel sterling zilveren kandelaars begin 20e eeuw. 925/000 H.:8cm. Cond.: R
Driedelig zilveren moccaservies met weelderige roosmotieven 835/000 ca. 930gr. Kan is 18cm. hoog Cond.: U
Fraai bewerkte zilveren dekseldoos op pootjes met roosknop 835/000 ca. 287gr. 10x13x8cm. Cond.: U
Zilveren lakzegelstempel 19e eeuw, buitenlands gekeurd 7cm. ca. 31gr.
Zes diverse zilveren (925/000 en 835/000) suikerscheppen 20e eeuw, in goede conditie. Allen met mooi gegraveerde steel. Totaal ca. 54gr. ca. 10cm.
Parelcollier (117 parels) met rond WG sluiting 750/000 waarop saffier, L. 99 cm.
Parelcollier met hanger GG 585/000 bezet met zirkonia en 8 parels (1 ontbreekt) bolsluiting GG 585/000. L.44-47 cm.
Oorstekers GG 750/000 bezet met 21 Baquette diamanten ca. 0.155 crt. en Zuidzee parel ø 10/11 mm.
Hanger GG 750/000 bezet met 48 diamanten ca.0.234 crt. en een Zuidzee parel ø15/16 mm.
Sieraden set zilver 925/000 bezet met parel en zirkonia. Bestaande uit klipoorstekers,hanger en een ring ø 56.
Zeer mooie set.
Oorstekers zilver 925/000 bezet met een mabe parel, ø ca.1.3 cm.
Set kweekparel met onyx GG 585/000 bestaande uit oorhangers L 36mm.,en een hanger L.25 mm., ieder met een kweekparel en een gefacceteerde onyxkogel
Tahiti parelcollier ,ø 8-10 mm., Bolsluiting WG 585/000, L.45 cm.
Parelcollier sluiting WG 585/000 bezet met een saffier en diamant L. 46 cm.
Slavenarmband WG 585/000 bezet met 3 parels ø 6x5 cm, ca. 9.5 gr.
Diverse delen verzilverd bestek en schalen o.a; 15x grote vorken, 16 grote lepels, 12 kleine lepels, 27 kleinere lepels, 4 oortjes, 2 sauslepels, taartschep, 2 suikerlepels en 1 vleesvork. Alles 20e e...
Antieke Hollands zilveren beugeltas aan jasseronketting, jaarletter I: 1886, 11cm. Cond.: U
Mooie rechthoekige Engels zilveren snuifdoos met vergulde binnenkant. 925/000 ca. 62gr. 2,5x9,5x3,5cm. Cond.: U
Twee Hollands zilveren apostellepels 835/000 ca. 27gr. Cond.: U
Zilveren lakzegelstempel Duits gekeurd ca. 1920. 830/000 ca. 14gr. 8cm.
Bijzonder fraaie zilveren gedachtenislepel waarvan de bak is voorzien van een medaillon op de achterzijde. 925/000 ca. 170gr. L.: 30cm. Cond.: U
Hollands zilveren theebus ca. 1900, groot zilverkeur met uitvoerstempel (sleutel), MT: Hooykaas 835/000 ca. 195gr. 6x12x7,5cm. Cond.: U
Engels zilveren sigarenknipper 925/000 L.: 14cm. Cond.: U
Facetgeslepen bokaal 20xø11cm. en amandelgeslepen bonbonniere 12xø16cm. 20e eeuw met zilveren voet (Hollandse keur 835) Cond.: U
4-Delig zilveren specerijengarnituur, Hollands gekeurd ca. 1930, inclusief lepeltje.
Drie antieke Hollands zilveren lepels 835/000 ca. 118gr. 20cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren beugeltas met jasseronketting, MT: HD Cond.: G
Vijf zilveren schaaltjes van Engeland tot het Midden (en verre) Oosten ca. 118gr. Cond.: G
Zilveren handspiegeltje, buitenlands gekeurd, met fraai gedreven voorstellingen. 19e eeuw 20x15cm.
Stel sterling zilveren kandelaars begin 20e eeuw 925/000 H.:10cm. Cond.: Gedeukt
Antieke Hollands zilveren tashaak 1852 met typisch Hollandse handgravure. 835/000 ca. 40gr. 9cm. Cond.: U
Drie oude silverplated bestekcassettes Voorschoten. Voor 12 personen met sauslepels etc. Cond.: G
Armband 3 rijen granaat, sluiting GG 585/000 waarop een granaat, 6 GG 585/000 bolletjes. L.21 cm.
Broche RG 585/000 met ovale granaat , en 34 ronde granaten bezet mooi verwerkt. 11.2 gr. ø 3cm.
Ring GG 585/000 bezet met 16 kleine granaten en een grote ovale granaat, ø58., ca. 8.9 gr.
Ketting GG 585/000 L.60 cm. waaraan een hanger bezet met een granaat, GG.585/000, 8 gr.
Granaat collier L.60 cm., bolsluiting GG 585/000 en 60 bolletjes GG 585/000.
Ring WG 585/000 bezet met 18 briljanten 0.43 crt, W/SI, ø 55, 3.5 gr.
Ring WG 750/000 met een fijne gefacceteerde toermalijn druppel L.9 mm., in zeer goede kleur, en briljanten 0.20 crt.W/SI, ø57, 16.7 gr.
Ring WG 750/000 bezet met een zeer fijne toermalijncabochon als kattenoog met zeer goede reflektie en kleur, L.11 mm.,en briljanten 0.25 crt. W/SI ø 51, 11.3 gr.Bijzonder model.
Rijring WG 750/000 bezet met briljant ca. 0.35 crt. (3 ringen aan onderzijde verbonden tot 1 ring) ø 54, ca.4.5 gr.