Bijzonder 3-delig Art Nouveau (Jugendstil) pendulestel, gesigneerd Chabert met geëmailleerde wijzerplaat. Materiaal: compositie metaal, goud ingekleurd 37x22x24cm. en 28,5x17x15cm. Cond.: G
Bijzondere Duitse Biedermeier mahoniehout fineer staande klok begin 19e eeuw. Gesigneerd Julius Kaufmann Carlsruhe. Secondewijzer en datumaanduiding. Uurwerk met grote geelkoperen slinger, emaille wij...
Zeldzame antieke wortelnoten tafelklok met bronzen ornamenten in de classisistische stijl ca. 1900. Rijk uitgevoerd op bronzen klauwpoten, westminsterslag 57x21x31cm. Cond.: U
Antieke Franse pendule Louis Seize van marmer ca. 1800. Vuurverguld sierwerk en prachtig vroeg uurwerk, nagekeken 41x34x14cm. Cond. :U
Grote antieke marmeren Franse Louis Seize pendule met vuurvergulde armaturen en Wedgwood bisquit plaquettes ca. 1810. Uurwerk met touwtjesslinger 39x34x12cm. Cond.: U
Antieke kleine staande klok ca. 1890 in de vorm van een toren. Rijkelijk bewerkt met figuren en ornamenten van koper en compositie. Vermoedelijk Engeland 55x18x13cm. Cond.: U
Bijzondere antieke 18e eeuwse Friese stoelklok (1 bel) met mechaniek (draaiende ruiters te paard) en wekkerfunctie. Mooie originele beschildering op de kroon (ruiters, meerminnen). beschildering op de...
Grote antieke vuurvergulde bronzen Empire pendule ca. 1810 met emaille wijzerplaat. Gesigneerd Legueut a Paris. Prachtige ornamentuur, geheel compleet en uurwerk is getest 51x38x13cm. Cond.: G
Grote Duitse staande vrijslinger met getorste zuilen en mooi snijwerk ca. 1920 uit een zogenaamde "Herrenzimmer". Massief eiken en eiken fineer, uitgewerkte messing wijzerplaat, slinger en gewichten 2...
Antieke 18e eeuwse Engelse Longcase staande klok met eikenhouten kast. gesigneerd Godden Melling Maidstone Kent. Prachtig gegraveerde vierkante wijzerplaat met 30-uurs uurwerk (1 gewicht) in zeer goed...
Oude Franse pendule ca. 1950 met bronzen ornamenten en messing uitgewerkte wijzerplaat (emaille cartouches). Houten kast beschilderd met rocailles en bloemen 59x31x14cm. Cond.: G
Antieke bronzen klok ca. 1900 in de vorm van een middeleeuwse bel, staand op 4 pootjes. messing wijzerplaat met emaille cartouches in zeer goede staat 21xø14cm. Cond.: G
Antieke eiken Friese staartklok met dubbele kap, maanstand, datumaanduiding. 19e eeuw. In zeer goede staat met originele beschildering (krimpnaden in de kast) 170x47x22cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse schildpad boulle pendule met messing ornament. uurwerk gestempeld Japy Freres Parijs. Wijzerplaat met emaille cartouches 35x17x10cm. Cond.: U
Grote Engelse eikenhouten tafelklok met messing wijzerplaat en mooi uitgewerkte kast ca. 1880. Bijzonder uurwerk met 7 bellen en kwartierslag (Carrillon) 58x36x22cm. Cond.: G
Oude notenhout fineer Warmink (Wuba) tafelklok met messing beslag. uurwerk met bel en maanstand 2e helft 20e eeuw 25x13x17cm. Cond.: G
Antieke Franse pendule Louis Quinze stijl ca. 1880 gemaakt van albast en compositie metaal. Beschadiging aan de vingers 36,5x34x15cm. Cond.: G
Atmos klok van Jeager Le Coultre Zwitserland begin 20e eeuw. Messing kast met 5 zijden met glas. Klok wordt aangedreven door veranderingen in de luchtdruk. Uurwerk is niet getest 23x20x15cm. Cond.: G
Franse marmeren pendule ca. 1890 met emaille wijzerplaat en goed 8-daags uurwerk. Kleine chip 32x31x12cm. Cond.: G
Klokkenstel Frankrijk Art Nouveau, gemaakt van Marbrolithe (marmer-granulaat) ca. 1910. 20x22x5cm. en 14,5x9x4,5cm. Cond.: U
Aparte 19e eeuwse Brevete pendule Brocot met thermometer. Houten kast met fineer en ebbenhouten inlegwerk(beschadiging). Pendel mist. 41x16x110cm. Cond.: R
Grote Kienzle tafelklok met Westminster uurwerk ca. 1910, kwartierslag en silent functie. Eikenhouten kast met zuilen en geslepen glas, uurwerk is nagekeken 44x30,5x25cm. Cond.: G
Franse reiswekker met uitgewerkte ovale kast en emaille wijzerplaat 20e eeuw. Barst in ruitje Cond.: G
Bijzondere grote massief eiken gestoken wandklok in Gothische vormgeving ca. 1880. Emaille cartouches, uurwerk "Japy Freres" 80x46x15cm. Cond.: G