Zilveren munt van 50 Gulden (Nederland) uit 1988 in goede conditie.
Kavel oude centen ingelijst van 1948 t/m 1980 Holland. Uitgegeven door Rijksmunt 31x23cm. Cond.: G
17 Munten van 1 cent uit 1919 (ZF), 1920, 1921, 1922, 1925, 1926 (ZF+), 1928 (ZF), 1929 , 1930 (ZF+), 1937, 1938 (P), 1939 (P), 1940 (P), 1941 (P), 1942 (P), 1943 (Geel) (ZF/P).
Acht munten van 2,5 cent uit 1913 (ZF-), 1915, 1916, 1918, 1919, 1929, 1941 en 1941 (zink).
Acht munten van 5 cent uit 1913 (ZF), 1914 (ZF), 1923 (ZF), 1929 (ZF), 1938 (P), 1939 (FDC), 1940 (FDC) en 1943.
Zilveren munt (925/000) in map (en postzegels) ter ere van de 500e verjaardag van Michelangelo. In proof conditie.
Kavel van diverse Nederlandse munten en penningen; 2x Muntenset uit 1980 bestaande uit 2,5G, 1G en een messing legpenning (sets in goede conditie). 1x Zilveren 2,5G uit 1962 (gebruikte staat). 1x munt...
Acht munten van 1 cent uit 1901G (F+), 1901K (F+), 1906 (ZF), 1914 (F/ZF), 1915,1916, 1917, 1918.
Drie zinken munten van 5 cent uit 1941, 1942 (P), en 1943 (ZF+).
42 Surinaamse munten. 15 Munten van 1 cent uit 1957, 1959, 1960, 1962 (FDC), 1966, 1970 (FDC), 1972 (ZF), 1974 (FDC), 1975 (FDC), 1976 (P/FDC), 1977 (FDC), 1978 (FDC), 1979 (FDC), 1980 (FDC), 1982 (FD...
Muntenset van "The 1974 Coinage of The British Virgin Islands". 6 Munten in gebruikte conditie.
Twaalf Surinaamse munten. 2 Munten van 1 cent uit 1944 (FDC) en 1947 (ZF). 3 Munten van 2,5 cent uit 1944 (ZF), 1947 (ZF) en 1948. 1 Munt van 5 cent uit 1948. 3 Munten van 1/10 gulden uit 1944, 1947 (...
Drie munten van 1 cent uit 1902 (ZF of beter), 1904 (P/FDC) en 1905 (PR+).
Drie munten van 1 cent Nederland uit 1878 (P), 1880 (ZF) en 1881 (ZF).
Drie munten van 1 cent Nederland uit 1882, 1883 en 1884. Alle munten in ZF+ conditie.