8 Kunststof motoren (geel) gemerkt Maisto China 6x11x3cm. Cond.: G
Oud machinepistool WO II, model NB835 1943, waarschijnlijk Rusland in zeer goede staat. Onbruikbaar gemaakt 80x19x15cm. Cond.: G
Antiek Frans kamerscherm ca. 1800 met 4 schilderijen. Voorstellend landschappen met figuren (beschadigd) 183x186cm. Cond.: M
Antieke handbeschilderde lakdoos ca. 1800 met Breugheliaanse voorstelling van een taveerne met 7 figuren. In zeer goede staat 2,5xø11,5cm. Cond.: G
Bijzonder koppel frontladers in originele cassette. Gemonogrammeerd "J.G. 1st May 1825". Compleet met kruithoorn, kogelknipper en gereedschap, in zeer goede staat 9x40x31cm. Cond.: U
Zeldzame 19e eeuwse Empire hanglamp met vuurverguld sierwerk en groenkleurige bol, in zeer goede staat. Moet worden gereinigd 97x59x59cm. Cond.: G
Oude kristallen hanglamp 10-lichts, 2e helft 20e eeuw. Rijkelijk behangen met kristallen (beschadiging bovenaan) 110xø70cm. Cond.: G (op de beschadiging boven na)
Antieke 2-lichts plafonniere van messing met kristal ca. 1900. 37xø29cm. Cond.: G
Flipperkast van Bally, type Atlantis, model 2006, . Werkt op guldens, inclusief sleutel. Geheel in werkende staat en goede conditie. Onder andere de volgende functies: Flippers (2), Pop bumpers (3), M...
Lamp in de vorm van een adelaar compleet uitgewerkt uit marmer. Lampekapjes zijn gemaakt van Albast. De ogen van de adelaar zijn van glas, gemaakt ca. 1930. Snavel is gelijmd 38x32x24cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse Empire stijl hanglamp (electrisch) groen gekleurd met goudkleur (messing) 60x31x31cm. Cond.: G
Staande Art Deco lamp 1e helft 20e eeuw, electrisch met 1 fitting. Voet is van zwart gelakt gietijzer, kap is van melkglas H.: 140cm. Cond.: G
Twee grote siercoupes 20e eeuw met marmer en verguld metaal in classisistische stijl. In zeer goede staat 47xø14cm. Cond.: U
Model van de S.S. Rijndam van de Holland Amerika lijn ca. 1930, in glazen showvitrine,
Antieke Engelse messing weegschaal op houten plaquette ca. 1900 met gewichten. Gemerkt C.W. Breckwell LTD, makers Birmingham England 36x35x17cm. Cond.: G
Grote antieke schilpaddoos 19e eeuw met origineel slot (barst in het deksel) 4,5x11x16cm.
Bijzondere Empire hanglamp eind 19e eeuw met vuurverguld sierwerk en groenkleurige houder. In zeer goede staat 60x57x57cm. Cond.: G
Hedendaags glas-in-lood raam met Tiffany techniek 2e helft 20e eeuw. Handwerk met voorstelling van twee papegaaien 62x51cm. Cond.: G
Grote antieke barok gobelin wandkleed ca. 1900 in zeer goede staat (vergeeld). Prachtige voorstelling met figuren in een bos 210x200cm. Cond.: G
Tiffany lamp met metalen voet, brons gepatineerd 21e eeuw 38xø27cm. Cond.: U
Zeer klein 19e eeuws enkelloops damespistooltje met mahoniehouten kolf. Pistool functioneerd goed 12x6cm. Cond.: G