08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

Emaille broodtrommel
Resultaat: 20 EUR

Antieke rood emaille broodtrommel met koper sluitwerk 50x24x18cm. Cond.: G

2 Wandconsoles, engelen
Resultaat: 20 EUR

Twee oude barok wandconsoles met putto 20e eeuw van gegoten gips met goudverf 16x17x8cm. Cond.: G

11 Gesneden doosjes
Resultaat: 20 EUR

Elf oude Aziatische handgesneden houten doosjes Cond.: G

Kapstok met reeënpoten
Resultaat: 20 EUR

Glas-in-lood lampje
Resultaat: 20 EUR

Oude Amsterdamse school hanglamp met gekleurd glas ca. 1930 in goede staat 28x19cm. Cond.: G

Lampevoet/schemerlamp
Resultaat: 20 EUR

Oude Fayence aardewerken schemerlamp 2e helft 20e eeuw (gelijmd) 84xø40cm. Cond.: R

3 Kandelaars, 2-armig
Resultaat: 20 EUR

Drie oude messing kandelaars (3-armig) in barok stijl 20e eeuw. Geëlectrificeerd Holland 47x35cm. Cond.: G

Postzegelalbum met zegels
Resultaat: 20 EUR

Vliegtuig, bronskleur
Resultaat: 20 EUR

Model van een gevechtsvliegtuig WO II, 21e eeuw 18x22cm. Cond.: U

Hindeloopen spiegel + bakje
Resultaat: 20 EUR

Oud Hindeloopen beschilderde spiegel en kammenbakje 20e eeuw in zeer goede staat 38x47cm. en 21x29x13cm. Cond.: G

Etagere
Resultaat: 20 EUR

Zilverkleurige etage-aanbiedschaal 21e eeuw 33xø21cm. Cond.: G

Dameshandtasje
Resultaat: 20 EUR

Jugendstil dameshandtasje ca. 1900, beugel met bloemdecor 20x20cm. Cond.: G

Doos Engels bestek
Resultaat: 20 EUR

Doos met E.P.W.S. Engels bestek, 48 delen ca. 1900 Cond.: U

4 Delen plated
Resultaat: 20 EUR

Vier delen oud plated. 2x WMF kopjes, 1x menage setje 1x plated voetje 6-10cm. Cond.: G

Kopergeslagen schaal
Resultaat: 20 EUR

Antieke kopergeslagen Art-Deco schaal ca. 1930 (Holland). monogram verso (iets verbogen) 5xø28cm.

Messing terrine ca. 1900
Resultaat: 20 EUR

Antiek messing terrine met handgrepen en zonnebloem op het deksel ca. 1900 12x25x20cm. Cond.: G

3 Delen Oud Hollands blik
Resultaat: 20 EUR

Drie delen Oud Hollands blik ca. 1920, zwart met bloemmotief 12x15x10cm. 36x28cm. en 37x30cm. Cond.: G

Beeld naar Chiparus
Resultaat: 20 EUR

Beeld naar Chiparus 20e eeuw voorstellend een danseres. Beeld is gemaakt van kunststof. Mist 2 vingertopjes 27x35x16cm. Cond.: R

Bonbonschaal
Resultaat: 20 EUR

2 Tinnen borden
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse tinnen borden ø24cm. en ø28cm. Cond.: G

Kavel divers tin
Resultaat: 20 EUR

Kavel divers tin; pillendoosjes, comfort, sieradendoos, lamp, schaal etc. Cond.: G

Tinnen serviesje
Resultaat: 20 EUR

4-Delig tinnen serviesje Engels ca. 1900 bestaand uit een kan, suikerkan, melkkan en een dienblad Cond.: G

Kerkkandelaar
Resultaat: 20 EUR

Grote kerkelijke kandelaar van massief brons ca. 1890. Beschadiging aan de kraag, (stukje is wel aanwezig.) 112x21x21 cm

Lederen tabakskoker
Resultaat: 20 EUR

Antieke lederen tabakskoker anno 1882, gekerft "1882 Aen Albert" 11,5xø4cm. Cond.: G

3 Houten modelauto's
Resultaat: 20 EUR

Drie houten decoratieve modelauto's 30x17x16cm. 38x13x11cm. en 37x14x12cm. Cond.: G

Bronzen luikje
Resultaat: 20 EUR

Oud bronden (deur)doorkijkluikje, compleet met schroeven 4x10x7,5cm. Cond.: G

Roodkoperen hengselpan
Resultaat: 20 EUR

Roodkoperen hengselpan 19e eeuw met smeedijzeren hengsel ø31cm. Cond.: G

2 Roodkoperen eierpannen
Resultaat: 20 EUR

2 Roodkoperen eierpannen met ieder 7 holtes voor eieren ø29cm. Cond.: G

Foto etui
Resultaat: 20 EUR

Antiek foto-etui 19e eeuw met een 19e eeuwse foto van een familieportret. Houder is gemaakt van hout en bedekt met geperst leer. Gedecoreerd met florale motieven en vogels 9x8x2cm. Cond.: R-G

Kruithoorn
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuwse kruithoorn gemaakt van een koeienhoorn met messing omranding en deksels. Schuifje is kapot 14x7,5x3,5cm. Cond.: G

Dameshandtas
Resultaat: 20 EUR

Dameshandtas in de stijl van de 19e eeuw met petit point stof in de barokstijl. Gedecoreerd met een messing beugel en slot 21,5x16cm. Cond.: G

2 Oude tangen
Resultaat: 20 EUR

Twee oude tangen. 1x Klemtang en 1x tang van de firma Belze ca. 15cm. Cond.: G

Majolica olielamp
Resultaat: 20 EUR

Grote majolica aardewerk olielamp (mooie reproductie) met bloemdecor en witte kap ø36cm. Cond.: G

Messing schuimspaan
Resultaat: 20 EUR

Antieke messing schuimspaan 19e eeuw Holland 37x19cm. Cond.: G

Doos diversen Afrika/India
Resultaat: 20 EUR

Doos diversen Afrika/India 20e eeuw. beelden, onderzetters, maskers etc. Cond.: G

Gietijzeren tuinvaas
Resultaat: 20 EUR

Gietijzeren tuinvaas 20e eeuw met handgrepen 42xø31cm. Cond.: G

Koperen figuur
Resultaat: 20 EUR

Massief koperen figuur van een man met knuppel in de hand en sigaarrokend op de stoel 20e eeuw 25x14x12cm. Cond.: G

Doos decoratieartikelen
Resultaat: 20 EUR

Doos decoratieartikelen 20e eeuw, 1 grote parachute, 2 luchtballons, 2 hexen, 2 lepels Cond.: G

Twee muzikanten
Resultaat: 20 EUR

Twee oude eiken Engelse muzikanten (doedelzakspelers) ca. 1900. Handgesneden 31x11x10cm. em 30x10x9cm. Cond.: G

Divers porselein/glaswerk
Resultaat: 20 EUR

Doos met divers porselein en glaswerk etc 20e eeuw. Cond.: G

3 Oude petroleumlampen
Resultaat: 20 EUR

3 Oude petroleumlampen begin 20e eeuw. 2x Opaline glas 1x Normaal glas ca. 30cm. Cond.: G (geen glas voor brander)

4 Tapkranen met lekblad
Resultaat: 20 EUR

Oude koperen biertap met 4 tapkranen gemerkt "Bass Trademark, William Bass and Company" 23x67x24cm. Cond.: G

2 Patrijspoorten
Resultaat: 20 EUR

Twee patrijspoorten 1e helft 20e eeuw. 1 Ter decoratie of als schaal met leren omranding. 1x massief messing ø32cm.

Bureau stel
Resultaat: 20 EUR

Inktpot met afleg voor pen, ca.1930 marmer met brons L. 33 cm.

Handbeschilderde kraantjeskan
Resultaat: 20 EUR

Staande petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Antieke staande petroleumlamp met glazen reservoir en koperen voet 55xø15cm. Cond.: G

Moderne spiegel
Resultaat: 18 EUR

Frans bijbeltje
Resultaat: 15 EUR

Bijzonder mooi Frans bijbeltje ca. 1890 met vele afbeeldingen 14x10cm. Cond.: U

Map militaria Duitsland
Resultaat: 15 EUR

Map militaria Duitsland, cavalerie regiment 15 met diversen Derde Rijk 32x24cm. Cond.: R

Diverse militaire applicaties
Resultaat: 15 EUR

Groot kavel militaire rangorders en applicaties voor kleding 20e eeuw Europa. Cond.: G

Diverse militaire applicaties
Resultaat: 15 EUR

2 Houtsnijwerken
Resultaat: 15 EUR

Diverse militaire applicaties
Resultaat: 15 EUR

Doos koperwerk
Resultaat: 15 EUR

Eiken bordenrekje
Resultaat: 15 EUR

Antiek eiken bordenrekje ca. 1890 50x11x56cm. Cond.: G

Kavel divers plated
Resultaat: 15 EUR

Kavel divers plated o.a; bestek, asbak, kandelaar etc. Cond.: G

Messing siervaas
Resultaat: 15 EUR

Messing antieke siervaas met medaillons ca. 1880 in Empire stijl. Licht bedeukt 28x19xø15cm. Cond.: G

Appelketel + sigarenhouder
Resultaat: 15 EUR

Antiek tinnen schaakspel
Resultaat: 15 EUR

Antiek tinnen schaakspel ca. 1890 in originele doos. Incompleet (24 delen) 3,5x7x11cm.

5 Delen tin
Resultaat: 15 EUR

Vijf delen tin 19e en 20e eeuw, 4 kannen en 1 pul Cond.: R

Klok met hond
Resultaat: 15 EUR

Metalen klok 20e eeuw met batterij functie, voorstelling van een jachthond 56x60cm. Cond.: G

Complete Winkler Prins
Resultaat: 15 EUR

Complete Elseviers Winkler Prins Lexicon Cond.: G

Kavel diverse sieraden
Resultaat: 15 EUR

Kavel armbandhorloges (beschadigd) in doos 4x9x18cm. Cond.: M

4 Delen Jugendstil
Resultaat: 15 EUR

Vier delen Jugendstil metaal. 1 Naaldenkoker, 1 pillendoosje, 1 spiegeltje en 1 hanger 3,5-8,5cm. Cond.: G

5 Heilige kruizen
Resultaat: 15 EUR

Vijf oude Heilige kruizen 19e-20e eeuw 8-12cm. Cond.: G

2 Delen religieus
Resultaat: 15 EUR

1 Houten figuur Maria met kind en 1 nikkelen kruis ingelegd met mozaïk 14,5-25cm. Cond.: G

Bronzen blaker
Resultaat: 15 EUR

Antieke bronzen blaker ca. 1900 25x10x12cm. Cond.: G

2 Messing wandlampen
Resultaat: 15 EUR

Twee messing wandlampen 2-armig 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat . 1 lamp met kristal 27x29x12cm. Cond.: U

Doos messing figuren
Resultaat: 15 EUR

2 Messing zwanen
Resultaat: 15 EUR

Zilverkleurig koffieservies
Resultaat: 15 EUR

Oud 5-delig zilverkleurig Indisch koffieservies 20e eeuw. Tablet uitgewerkt, 2 kannen uitgewerkt, melk- en suikerkan uitgewerkt 47x28x25cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 15 EUR

Doos diversen tin, nikkel en silver-plated 20e eeuw Cond.: G

22 Houten olifanten
Resultaat: 15 EUR

22 Houten olifanten 20e eeuw, Afrika/India 5-26cm. Cond.: G

23 Houten olifanten
Resultaat: 15 EUR

23 Houten olifanten 20e eeuw, Afrika/India 3-21cm. Cond.: G

Doos decoratieartikelen
Resultaat: 15 EUR

Doos decoratieartikelen 20e eeuw, luchtballon, 2 parachuttes, koffer en tafeltje Cond.: G

Hangpetroleumlamp
Resultaat: 15 EUR

Majolica hangpetroleumlamp met wit glazen kap ca. 1910 80xø34cm. Cond.: G

Tinnen fruitschaal
Resultaat: 15 EUR

Tinnen fruitschaal op 3 poten 2e helft 20e eeuw in goede staat. Barok vormgeving 9x40x32cm. Cond.: G

Houtsnijwerk, laatste avondmaal
Resultaat: 15 EUR

Groot beschilderd houtsnijwerk van het Heilig laatste avondmaal eind 20e eeuw 84x38x4cm. Cond.: G

Presenteer schaal
Resultaat: 15 EUR

Zwaard
Resultaat: 15 EUR

Koperen houtbak
Resultaat: 15 EUR

Art-deco kaarsenkandelaar
Resultaat: 12 EUR

Mariabeeld, gips
Resultaat: 12 EUR

Oud gipsen Mariabeeld ca. 1920 Holland, origineel beschilderd (kleine chip) 42x12x8cm. Cond.: G

Brasero
Resultaat: 10 EUR

Oude spaanse koperen brasero met handvaten 9xø42cm. Cond.: G

2 Raamhorren
Resultaat: 10 EUR

Twee raamhorren Hollandse stijl 18e eeuw 60x67cm. Cond.: G

Antieke wandkoffiemolem
Resultaat: 10 EUR

Antieke wandkoffiemolen ca. 1900, groen met gouddecor 38x14x18cm. Cond.: G

Koperen petroleumlamp
Resultaat: 10 EUR

Antieke koperen petroleumlamp ca. 1900 (kap is beschadigd) 67xø37cm. Cond.: R

Doos kleedjes
Resultaat: 10 EUR

Doos kleedjes (gehaakt etc.) 20e eeuw Cond.: G

Oude radio
Resultaat: 10 EUR

Oude Grundig radio (wereldontvanger) 60-er jaren in goede staat 36x71x28cm. Cond.: G

6 Onderzetters
Resultaat: 10 EUR

Zes oude onderzetters met jachtvoorstellingen in goede staat 22x29cm. Cond.: G

Koperen haardset
Resultaat: 10 EUR

Koperen 5-delige haardset, Holland 20e eeuw ,met scheepjes aan de uiteinden 60x20x15cm. Cond.: U

2 Foto's in lijst
Resultaat: 10 EUR

Twee oude foto's in lijst begin 20e eeuw 32x25cm. en 32x26cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 10 EUR

Doos diverse o.a; ketel, koetslamp, koffiemolen etc. Cond.: G

Roodkoperen trechter/lamp
Resultaat: 10 EUR

Antieke roodkoperen trechter omgebouwd naar plafondlamp 28xø27cm. Cond.: G

Oude globe
Resultaat: 10 EUR

Oude globe 2e helft 20e eeuw met Nederlands opschrift

Theeset op dienblad
Resultaat: 10 EUR

Metalen theeset op dienblad in barokstijl 20e eeuw 42x25x15cm. Cond.: G