Antieke rood emaille broodtrommel met koper sluitwerk 50x24x18cm. Cond.: G
Twee oude barok wandconsoles met putto 20e eeuw van gegoten gips met goudverf 16x17x8cm. Cond.: G
Oude Amsterdamse school hanglamp met gekleurd glas ca. 1930 in goede staat 28x19cm. Cond.: G
Oude Fayence aardewerken schemerlamp 2e helft 20e eeuw (gelijmd) 84xø40cm. Cond.: R
Drie oude messing kandelaars (3-armig) in barok stijl 20e eeuw. Geëlectrificeerd Holland 47x35cm. Cond.: G
Model van een gevechtsvliegtuig WO II, 21e eeuw 18x22cm. Cond.: U
Oud Hindeloopen beschilderde spiegel en kammenbakje 20e eeuw in zeer goede staat 38x47cm. en 21x29x13cm. Cond.: G
Jugendstil dameshandtasje ca. 1900, beugel met bloemdecor 20x20cm. Cond.: G
Vier delen oud plated. 2x WMF kopjes, 1x menage setje 1x plated voetje 6-10cm. Cond.: G
Antieke kopergeslagen Art-Deco schaal ca. 1930 (Holland). monogram verso (iets verbogen) 5xø28cm.
Antiek messing terrine met handgrepen en zonnebloem op het deksel ca. 1900 12x25x20cm. Cond.: G
Drie delen Oud Hollands blik ca. 1920, zwart met bloemmotief 12x15x10cm. 36x28cm. en 37x30cm. Cond.: G
Beeld naar Chiparus 20e eeuw voorstellend een danseres. Beeld is gemaakt van kunststof. Mist 2 vingertopjes 27x35x16cm. Cond.: R
Kavel divers tin; pillendoosjes, comfort, sieradendoos, lamp, schaal etc. Cond.: G
4-Delig tinnen serviesje Engels ca. 1900 bestaand uit een kan, suikerkan, melkkan en een dienblad Cond.: G
Grote kerkelijke kandelaar van massief brons ca. 1890. Beschadiging aan de kraag, (stukje is wel aanwezig.) 112x21x21 cm
Antieke lederen tabakskoker anno 1882, gekerft "1882 Aen Albert" 11,5xø4cm. Cond.: G
Drie houten decoratieve modelauto's 30x17x16cm. 38x13x11cm. en 37x14x12cm. Cond.: G
Oud bronden (deur)doorkijkluikje, compleet met schroeven 4x10x7,5cm. Cond.: G
Roodkoperen hengselpan 19e eeuw met smeedijzeren hengsel ø31cm. Cond.: G
2 Roodkoperen eierpannen met ieder 7 holtes voor eieren ø29cm. Cond.: G
Antiek foto-etui 19e eeuw met een 19e eeuwse foto van een familieportret. Houder is gemaakt van hout en bedekt met geperst leer. Gedecoreerd met florale motieven en vogels 9x8x2cm. Cond.: R-G
19e Eeuwse kruithoorn gemaakt van een koeienhoorn met messing omranding en deksels. Schuifje is kapot 14x7,5x3,5cm. Cond.: G
Dameshandtas in de stijl van de 19e eeuw met petit point stof in de barokstijl. Gedecoreerd met een messing beugel en slot 21,5x16cm. Cond.: G
Twee oude tangen. 1x Klemtang en 1x tang van de firma Belze ca. 15cm. Cond.: G
Grote majolica aardewerk olielamp (mooie reproductie) met bloemdecor en witte kap ø36cm. Cond.: G
Antieke messing schuimspaan 19e eeuw Holland 37x19cm. Cond.: G
Doos diversen Afrika/India 20e eeuw. beelden, onderzetters, maskers etc. Cond.: G
Gietijzeren tuinvaas 20e eeuw met handgrepen 42xø31cm. Cond.: G
Massief koperen figuur van een man met knuppel in de hand en sigaarrokend op de stoel 20e eeuw 25x14x12cm. Cond.: G
Doos decoratieartikelen 20e eeuw, 1 grote parachute, 2 luchtballons, 2 hexen, 2 lepels Cond.: G
Twee oude eiken Engelse muzikanten (doedelzakspelers) ca. 1900. Handgesneden 31x11x10cm. em 30x10x9cm. Cond.: G
Doos met divers porselein en glaswerk etc 20e eeuw. Cond.: G
3 Oude petroleumlampen begin 20e eeuw. 2x Opaline glas 1x Normaal glas ca. 30cm. Cond.: G (geen glas voor brander)
Oude koperen biertap met 4 tapkranen gemerkt "Bass Trademark, William Bass and Company" 23x67x24cm. Cond.: G
Twee patrijspoorten 1e helft 20e eeuw. 1 Ter decoratie of als schaal met leren omranding. 1x massief messing ø32cm.
Antieke staande petroleumlamp met glazen reservoir en koperen voet 55xø15cm. Cond.: G
Bijzonder mooi Frans bijbeltje ca. 1890 met vele afbeeldingen 14x10cm. Cond.: U
Map militaria Duitsland, cavalerie regiment 15 met diversen Derde Rijk 32x24cm. Cond.: R
Groot kavel militaire rangorders en applicaties voor kleding 20e eeuw Europa. Cond.: G
Kavel divers plated o.a; bestek, asbak, kandelaar etc. Cond.: G
Messing antieke siervaas met medaillons ca. 1880 in Empire stijl. Licht bedeukt 28x19xø15cm. Cond.: G
Antiek tinnen schaakspel ca. 1890 in originele doos. Incompleet (24 delen) 3,5x7x11cm.
Metalen klok 20e eeuw met batterij functie, voorstelling van een jachthond 56x60cm. Cond.: G
Kavel armbandhorloges (beschadigd) in doos 4x9x18cm. Cond.: M
Vier delen Jugendstil metaal. 1 Naaldenkoker, 1 pillendoosje, 1 spiegeltje en 1 hanger 3,5-8,5cm. Cond.: G
1 Houten figuur Maria met kind en 1 nikkelen kruis ingelegd met mozaïk 14,5-25cm. Cond.: G
Twee messing wandlampen 2-armig 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat . 1 lamp met kristal 27x29x12cm. Cond.: U
Oud 5-delig zilverkleurig Indisch koffieservies 20e eeuw. Tablet uitgewerkt, 2 kannen uitgewerkt, melk- en suikerkan uitgewerkt 47x28x25cm. Cond.: G
Doos decoratieartikelen 20e eeuw, luchtballon, 2 parachuttes, koffer en tafeltje Cond.: G
Majolica hangpetroleumlamp met wit glazen kap ca. 1910 80xø34cm. Cond.: G
Tinnen fruitschaal op 3 poten 2e helft 20e eeuw in goede staat. Barok vormgeving 9x40x32cm. Cond.: G
Groot beschilderd houtsnijwerk van het Heilig laatste avondmaal eind 20e eeuw 84x38x4cm. Cond.: G
Oud gipsen Mariabeeld ca. 1920 Holland, origineel beschilderd (kleine chip) 42x12x8cm. Cond.: G
Antieke wandkoffiemolen ca. 1900, groen met gouddecor 38x14x18cm. Cond.: G
Antieke koperen petroleumlamp ca. 1900 (kap is beschadigd) 67xø37cm. Cond.: R
Oude Grundig radio (wereldontvanger) 60-er jaren in goede staat 36x71x28cm. Cond.: G
Zes oude onderzetters met jachtvoorstellingen in goede staat 22x29cm. Cond.: G
Koperen 5-delige haardset, Holland 20e eeuw ,met scheepjes aan de uiteinden 60x20x15cm. Cond.: U
Twee oude foto's in lijst begin 20e eeuw 32x25cm. en 32x26cm. Cond.: G
Antieke roodkoperen trechter omgebouwd naar plafondlamp 28xø27cm. Cond.: G
Metalen theeset op dienblad in barokstijl 20e eeuw 42x25x15cm. Cond.: G