Prachtige roodkoperen appelketel 19e eeuw, gezwaluwstaart 36x34xø27cm. Cond.: G
Duits fotoalbum met diverse afbeeldingen en foto's van koningshuizen van Europa. 1e Kwart 20e eeuw 31x23cm. Cond.: G
Bijzondere haardset (1 in opdracht gemaakt) van gietijzer met messing 2e helft 20e eeuw 76x16x17cm. Cond.: G
Twee oude petroleumlampen met glazen reservoir. 1x met plated voet uitgewerkt 1e helft 20e eeuw 43xø15cm. 1x met messing voet 2e helft 20e eeuw 52xø16cm. Cond.: G
Galle stijl glazen lamp 21e eeuw, rozendecor 24xø12cm. Cond.: U
Grote petroleumlamp ca. 1900 (geëlectrificeerd) met messing voet en kristallen reservoir 76xø16cm. Cond.: G
Antieke ovale lijst ca. 1900 in Louis Seize stijl (verguld), in zeer goede staat 53x35cm.
Vijf antieke glas-in-lood ramen ca. 1900 in goede staat. 1x Met brandschildering (1 barst), 4x (57x23cm.) 1x (52x19cm.)
Twee oude emaille reclameborden voor voetverzorging (50-er/60-er jaren) met randschade 24x18cm. en 24x18,5cm. Cond.: G
Oud Duits houtsnijwerk naar een schilderij van Carl Spitzweg 1808-1885, 29x24cm. Cond.: G
Twee oude gedraaide messing kandelaars 20e eeuw 31xø13cm. Cond.: G
Collectie Romeinse zegels en stempels gemaakt van natuursteen en origineel uit de tijd. 2x In de vorm van een scarabee, 3x rolzegels en 1 stempelzegel 1,3-3,1cm. Cond.: G
Tiffany stijl lampje met bronskleurige voet en kelkvormige lampekap eind 20e eeuw. 31xø17,5cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse Hollandse tabakspot van mahoniehout in goede staat 21xø14cm.
Zeven oude en antieke brillen + 1 vergrootglas. Materialen; houtm verguld, koper en kunststof in zeer goede staat. 2 Glazen beschadigd. 7-10cm. Cond.: G
Oude telefoon van het merk Telcer Italia begin 20e eeuw van mahoniehout. Hoorn is gemaakt van messing 29x26x22cm. Cond.: G
Chinese waaier 20e eeuw van opengewerkt hout, blad met drakendecor 25,5cm. Cond.: G
Antiek wortelnoten kistje ca. 1900 met band ingelegd in zeer goede staat 19x17,5x13cm. Cond.: G
Groot blikken dienblad midden 20e eeuw beschilderd met fruitstilleven in een mand 75x54,5cm. Cond.: G
Kristallen kroonluchter 6-armig 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 37xø60cm. Cond.: U
Twee grote bronzen staande schemerlampen met stoffen gebloemde kappen 20e eeuw H.: 113cm. Cond.: G
Twee bronzen bokalen (model tuinvaas) op voetstuk 2e helft 20e eeuw 30xø17cm. Cond.: U
Drie antieke ketels 19e eeuw Hollands van rood koper. ø22cm. ø22cm. en ø22cm. Cond.: G
Oude bajonet, vermoedelijk Duitsland (Teken met drie cirkels) in goede staat 53cm. Cond.: G
Antieke petroleumlampca. 1900 met paarskleurige glazen reservoir, gegraveerde glazen kap en gietijzeren voet 45xø14cm. Cond.: U
Antieke petroleumlamp met koperen voet ca. 1880 H.: 42cm. Cond.: G
Doos met diverse gehaakte en geborduurde tafelkleden in goede staat. Cond.: G
Antiek bronzen inktstel ca. 1890 rijkelijk uitgewerkt met rocailles 15x26x18cm. Cond.: G
Antiek offerblok (geldkistje) met slot en hengsel ca. 1800 van vurenhout met restbeschildering 19x19x13cm. Cond.: G
Antieke handbeschilderde melkbus Nr. 355 58xø29cm. Cond.: G
Grote Aziatische zilveren halsketting (835/000) met sleutel (835/000), zilveren met jade slagtand, jade boedha en een zilveren vis (835/000) L.: 52cm. Cond.: U
Antieke hamergeslagen nikkelen Art Deco kelk van Bauke Haringa (Edam 1914 - 1958 Sneek) te IJlst in zeer goede staat 16xø10,5cm. Cond.: G
Oude vulpen met 14 karaat gouden vulpenpunt "Warranted USA" in goede staat 15,5x1cm.
Art Deco peper&zout setje (8xø3cm.) met twee servetringen (bakeliet) 2xø4cm. Cond.: G
Waaier 2e helft 18e eeuw gemaakt van been. 1 kant beschilderd met 4 personen in een landschap en 1 kant beschilderd met bloemen en landschappen 26,5cm.
Oude paardenhaam ca. 1900, rood gelakt met veel koperwerk (Holland) 90x75x15cm. Cond.: G
Art Deco tinnen roomstel gemerkt K.M.D. Tiel ca. 1930 24x25x15cm. Cond.: G
Verchroomde schildersezel in barok stijl 21e eeuw 42x18cm. Cond.: U
2 Delen Oud Hindeloopen 1e helft 20e eeuw Holland. 1x Grote beschilderde kapstok 26x122x17cm. 1x Kledingborstel 3x18x5cm. Cond.: U
Oude jachthoorn van geelkoper met zilver, gemerkt Fürst-Pless 20e eeuw 38xø13cm. Cond.: G
Vier oude aparte brillen 1e helft 20e eeuw (metaal, bakeliet) in zeer goede staat 13-22cm. Cond.: G
Antieke staf van een hoogwaardigheidsbekleder, plated met geëboniseerd hout. gegraveerd Debry 1910 38xø1,8cm. Cond.: G
Vier antieke houten lokeenden 19e eeuw met originele beschildering in zeer goede staat 25-29cm. Cond.: G
Twee grote moderne windlichten van messing met marmer. Mooie kwaliteit in classisistische vormgeving 75x17x17cm. Cond.: U
Kavel divers tin en nikkel 19e-20e eeuw, waaronder tinnen borden, brandewijnkom , kannen etc. Cond.: G
Kavel divers koperwerk 19e eeuw, ketels, trompet etc. Cond.: G
Grote keramieken zuil, creme- en goudkleurig 2e helft 20e eeuw 80xø32cm. Cond.: U
Grote gietijzeren tuinvaas 20e eeuw (2-delig). Classisistische bormgeving, grijs gepatineerd 69xø39cm. Cond.: G
Moderne lamp 20e eeuw met Egyptische vrouw (Nefertiti) op stoel (gips) 75x31x31cm. Cond.: G
Twee moderne aardewerken lampen met zwart stoffen kappen. Classisistische vormgeving in zeer goede staat 56x17x17cm. Cond.: U
Antieke kopergeslagen wandversiering ca. 1900 met koperbeslagen noten lijst. Voorstelling van een fazant, haas en snip hangend aan een koord
Antieke 19e eeuwse petroleumlamp op marmeren voet met witte glazen kap en kristallen reservoir. Houder van de kap zit los 55x11,5x11,5cm. Cond.: G
Staande petroleumlampeind 19e eeuw met rode majolica petroleumhouder en vierkantige messing voet H.: 52cm. Cond.: G
Lot divers koperwerk waaronder een grote waterbak, ketels etc. Cond.: R
Oud Hindeloopen beschilderde vierkante prullenbak 20e eeuw 40x25x25cm. Cond.: G
3 Antieke stoofjes ca. 1920 met 2 koffiekannen (vernikkeld). 1 Kan is gesoldeerd 10x14cm. en 15x18cm. Cond.: G
Driewielerpaard en oldtimer auto 20e eeuw 75x72x35cm. en 68x25x26cm. Cond.: R
3 Oude petroleumlampen begin 20e eeuw. 2x Opaline glas 1x Normaal glas. 21-44cm. Cond.: G (2 glaasjes voor brander missen)
Oude mondgeblazen Ventiaanse glazen lamp ca. 1930 met koperdraad 34xø20cm. Cond.: G
Miniatuur damesportret 20e eeuw, monogram E.T. (voorgedrukt en opgehoogd met retouches) 5x4cm. Cond.: G
Gietijzeren schildersezeltje 21e eeuw naar oud voorbeeld gemaakt. Kroon gedecoreerd met een liggende vrouw op een maan. Onder met vogels en bloemen 58x29x27cm. Cond.: G
1x Messing oorvaas 51xø26cm. 1x Koperen paraplubak (Daalderop Tiel) 54xø30cm. Cond.: G
3 Delen koper en 1 deel tin 20e eeuw (maat, ketel, schenksteelpan en blik). Cond.: G
Drie antieke Hollandse boeken. 2x De Prins uitgave N.J. Boon te Amsterdam (vele illustraties) ca. 1910 4x36x28cm. 1x Studenten almanak groningen 1838 van W. van Boekeren 2x16,5x11cm. Cond.: G
"Robinson Crusoë Adventures", uitgegeven door Imprimerie J. Claye Paris 1876 Bernardin-Bechet Editeur avec une preface sur Daniël Foe. Met 40 afbeeldingen 3,5x17x12cm. Cond.: G