08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

Roodkoperen appelketel
Resultaat: 45 EUR

Prachtige roodkoperen appelketel 19e eeuw, gezwaluwstaart 36x34xø27cm. Cond.: G

Duits fotoalbum, koningshuizen
Resultaat: 45 EUR

Duits fotoalbum met diverse afbeeldingen en foto's van koningshuizen van Europa. 1e Kwart 20e eeuw 31x23cm. Cond.: G

Haardset
Resultaat: 45 EUR

Bijzondere haardset (1 in opdracht gemaakt) van gietijzer met messing 2e helft 20e eeuw 76x16x17cm. Cond.: G

2 Petroleumlampen
Resultaat: 45 EUR

Twee oude petroleumlampen met glazen reservoir. 1x met plated voet uitgewerkt 1e helft 20e eeuw 43xø15cm. 1x met messing voet 2e helft 20e eeuw 52xø16cm. Cond.: G

14 Oude onderzetters
Resultaat: 45 EUR

Galle lamp, rood/oranje
Resultaat: 45 EUR

Galle stijl glazen lamp 21e eeuw, rozendecor 24xø12cm. Cond.: U

Mini saxofoon
Resultaat: 45 EUR

Mini saxofoon in cassette van messing 20e eeuw 24x14x7cm. Cond.: U

Tiffany lamp, klein
Resultaat: 45 EUR

Petroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Grote petroleumlamp ca. 1900 (geëlectrificeerd) met messing voet en kristallen reservoir 76xø16cm. Cond.: G

Schilderij lijst
Resultaat: 40 EUR

Antieke ovale lijst ca. 1900 in Louis Seize stijl (verguld), in zeer goede staat 53x35cm.

5 Glas in lood ramen
Resultaat: 40 EUR

Vijf antieke glas-in-lood ramen ca. 1900 in goede staat. 1x Met brandschildering (1 barst), 4x (57x23cm.) 1x (52x19cm.)

2 Emaille bordjes
Resultaat: 40 EUR

Twee oude emaille reclameborden voor voetverzorging (50-er/60-er jaren) met randschade 24x18cm. en 24x18,5cm. Cond.: G

Orieëntaalse lamp
Resultaat: 40 EUR

Houtsnijwerk
Resultaat: 40 EUR

Oud Duits houtsnijwerk naar een schilderij van Carl Spitzweg 1808-1885, 29x24cm. Cond.: G

Wildklem
Resultaat: 40 EUR

Antieke wildklem ca. 1900 in goede staat, iets roest 31x13x8cm. Cond.: G

Gedraaide kandelaars
Resultaat: 40 EUR

Twee oude gedraaide messing kandelaars 20e eeuw 31xø13cm. Cond.: G

Diverse Romeinse zegels
Resultaat: 40 EUR

Collectie Romeinse zegels en stempels gemaakt van natuursteen en origineel uit de tijd. 2x In de vorm van een scarabee, 3x rolzegels en 1 stempelzegel 1,3-3,1cm. Cond.: G

Tiffany stijl lampje
Resultaat: 40 EUR

Tiffany stijl lampje met bronskleurige voet en kelkvormige lampekap eind 20e eeuw. 31xø17,5cm. Cond.: G

Tabakspot 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Antieke 19e eeuwse Hollandse tabakspot van mahoniehout in goede staat 21xø14cm.

4 Miniatuur schilderijtjes
Resultaat: 40 EUR

7 Brillen + 1 vergrootglas
Resultaat: 40 EUR

Zeven oude en antieke brillen + 1 vergrootglas. Materialen; houtm verguld, koper en kunststof in zeer goede staat. 2 Glazen beschadigd. 7-10cm. Cond.: G

Inktstel
Resultaat: 40 EUR

Telefoon
Resultaat: 40 EUR

Oude telefoon van het merk Telcer Italia begin 20e eeuw van mahoniehout. Hoorn is gemaakt van messing 29x26x22cm. Cond.: G

Chinese waaier
Resultaat: 40 EUR

Chinese waaier 20e eeuw van opengewerkt hout, blad met drakendecor 25,5cm. Cond.: G

Wortelnoten kistje
Resultaat: 40 EUR

Antiek wortelnoten kistje ca. 1900 met band ingelegd in zeer goede staat 19x17,5x13cm. Cond.: G

Groot dienblad
Resultaat: 40 EUR

Groot blikken dienblad midden 20e eeuw beschilderd met fruitstilleven in een mand 75x54,5cm. Cond.: G

Kristallen kroonluchter
Resultaat: 40 EUR

Kristallen kroonluchter 6-armig 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 37xø60cm. Cond.: U

2 Bronzen schemerlampen
Resultaat: 40 EUR

Twee grote bronzen staande schemerlampen met stoffen gebloemde kappen 20e eeuw H.: 113cm. Cond.: G

2 Bronzen tuinvazen
Resultaat: 40 EUR

Twee bronzen bokalen (model tuinvaas) op voetstuk 2e helft 20e eeuw 30xø17cm. Cond.: U

3 Antieke ketels
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke ketels 19e eeuw Hollands van rood koper. ø22cm. ø22cm. en ø22cm. Cond.: G

Design kandelaar
Resultaat: 40 EUR

5-Armige kaarsenstandaard
Resultaat: 38 EUR

Bajonet
Resultaat: 35 EUR

Oude bajonet, vermoedelijk Duitsland (Teken met drie cirkels) in goede staat 53cm. Cond.: G

Olielamp
Resultaat: 35 EUR

Antieke petroleumlampca. 1900 met paarskleurige glazen reservoir, gegraveerde glazen kap en gietijzeren voet 45xø14cm. Cond.: U

Antieke petroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Antieke petroleumlamp met koperen voet ca. 1880 H.: 42cm. Cond.: G

Speculaasplank
Resultaat: 35 EUR

Antieke 19e eeuwse speculaasplank Holland 67x11x2,5cm. Cond.: G

Kaarsenkandelaar 5-armig
Resultaat: 35 EUR

Doos met 25 tafellakens
Resultaat: 35 EUR

Doos met diverse gehaakte en geborduurde tafelkleden in goede staat. Cond.: G

Doos, meer dan 25 tafelkleden
Resultaat: 35 EUR

Inktstel
Resultaat: 35 EUR

Antiek bronzen inktstel ca. 1890 rijkelijk uitgewerkt met rocailles 15x26x18cm. Cond.: G

Offerblok (geldkistje)
Resultaat: 35 EUR

Antiek offerblok (geldkistje) met slot en hengsel ca. 1800 van vurenhout met restbeschildering 19x19x13cm. Cond.: G

Handbeschilderde melkbus
Resultaat: 35 EUR

Antieke handbeschilderde melkbus Nr. 355 58xø29cm. Cond.: G

Zilveren ketting met sleutel
Resultaat: 35 EUR

Grote Aziatische zilveren halsketting (835/000) met sleutel (835/000), zilveren met jade slagtand, jade boedha en een zilveren vis (835/000) L.: 52cm. Cond.: U

Hamergeslagen kelk
Resultaat: 35 EUR

Antieke hamergeslagen nikkelen Art Deco kelk van Bauke Haringa (Edam 1914 - 1958 Sneek) te IJlst in zeer goede staat 16xø10,5cm. Cond.: G

Vulpen met gouden punt
Resultaat: 35 EUR

Oude vulpen met 14 karaat gouden vulpenpunt "Warranted USA" in goede staat 15,5x1cm.

Art Deco peper&zout set
Resultaat: 35 EUR

Art Deco peper&zout setje (8xø3cm.) met twee servetringen (bakeliet) 2xø4cm. Cond.: G

Scheepslamp
Resultaat: 35 EUR

Waaier, 18e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Waaier 2e helft 18e eeuw gemaakt van been. 1 kant beschilderd met 4 personen in een landschap en 1 kant beschilderd met bloemen en landschappen 26,5cm.

Paardenhaam ca. 1900
Resultaat: 35 EUR

Oude paardenhaam ca. 1900, rood gelakt met veel koperwerk (Holland) 90x75x15cm. Cond.: G

Hanglamp 20e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Oude hanglamp 20e eeuw van brons en glas 60xø40cm. Cond.: G

Koperen bak
Resultaat: 33 EUR

Antieke koperen wasbak ca. 1900 in goede staat 16xø49cm. Cond.: G

Bajonet
Resultaat: 30 EUR

Oude bajonet zonder merkteken 46cm. Cond.: G

Kris
Resultaat: 30 EUR

Oude Indonesische kris met schede 19e-20e eeuw 53x15cm. Cond.: G

Engelse kolenbak
Resultaat: 30 EUR

Tinnen roomstel
Resultaat: 30 EUR

Art Deco tinnen roomstel gemerkt K.M.D. Tiel ca. 1930 24x25x15cm. Cond.: G

Schildersezeltje
Resultaat: 30 EUR

Verchroomde schildersezel in barok stijl 21e eeuw 42x18cm. Cond.: U

2 Delen Hindeloopen
Resultaat: 30 EUR

2 Delen Oud Hindeloopen 1e helft 20e eeuw Holland. 1x Grote beschilderde kapstok 26x122x17cm. 1x Kledingborstel 3x18x5cm. Cond.: U

Empire stijl wandbord
Resultaat: 30 EUR

Bureaulamp
Resultaat: 30 EUR

Bronskleurige bureaulamp in oude stijl. H:40cm.

Oude jachthoorn
Resultaat: 30 EUR

Oude jachthoorn van geelkoper met zilver, gemerkt Fürst-Pless 20e eeuw 38xø13cm. Cond.: G

4 Oude aparte brillen
Resultaat: 30 EUR

Vier oude aparte brillen 1e helft 20e eeuw (metaal, bakeliet) in zeer goede staat 13-22cm. Cond.: G

Antieke staf
Resultaat: 30 EUR

Antieke staf van een hoogwaardigheidsbekleder, plated met geëboniseerd hout. gegraveerd Debry 1910 38xø1,8cm. Cond.: G

8 Bronzen heilige kruizen
Resultaat: 30 EUR

Acht antieke bronzen heilige kruizen 8,5-20cm. Cond.: G

4 Houten lokeenden
Resultaat: 30 EUR

Vier antieke houten lokeenden 19e eeuw met originele beschildering in zeer goede staat 25-29cm. Cond.: G

2 Kandelaars
Resultaat: 30 EUR

2 Moderne windlichten
Resultaat: 30 EUR

Twee grote moderne windlichten van messing met marmer. Mooie kwaliteit in classisistische vormgeving 75x17x17cm. Cond.: U

Kavel divers tin en nikkel
Resultaat: 30 EUR

Kavel divers tin en nikkel 19e-20e eeuw, waaronder tinnen borden, brandewijnkom , kannen etc. Cond.: G

Kavel divers koperwerk
Resultaat: 30 EUR

Kavel divers koperwerk 19e eeuw, ketels, trompet etc. Cond.: G

Keramiek zuil
Resultaat: 30 EUR

Grote keramieken zuil, creme- en goudkleurig 2e helft 20e eeuw 80xø32cm. Cond.: U

Gietijzeren tuinvaas
Resultaat: 30 EUR

Grote gietijzeren tuinvaas 20e eeuw (2-delig). Classisistische bormgeving, grijs gepatineerd 69xø39cm. Cond.: G

3 Oude petroleumlampen
Resultaat: 30 EUR

Lamp, Egyptische dame
Resultaat: 30 EUR

Moderne lamp 20e eeuw met Egyptische vrouw (Nefertiti) op stoel (gips) 75x31x31cm. Cond.: G

2 Aardewerken lampen
Resultaat: 27 EUR

Twee moderne aardewerken lampen met zwart stoffen kappen. Classisistische vormgeving in zeer goede staat 56x17x17cm. Cond.: U

Engels mahonie dienblad
Resultaat: 26 EUR

Doos met messing delen
Resultaat: 25 EUR

Doos met diverse messing delen 20e eeuw. Cond.: G

Koperwerk, haas
Resultaat: 25 EUR

Antieke kopergeslagen wandversiering ca. 1900 met koperbeslagen noten lijst. Voorstelling van een fazant, haas en snip hangend aan een koord

Dienblad
Resultaat: 25 EUR

Petroleumlamp, marm. voet
Resultaat: 25 EUR

Antieke 19e eeuwse petroleumlamp op marmeren voet met witte glazen kap en kristallen reservoir. Houder van de kap zit los 55x11,5x11,5cm. Cond.: G

Staande petroleumlamp
Resultaat: 25 EUR

Staande petroleumlampeind 19e eeuw met rode majolica petroleumhouder en vierkantige messing voet H.: 52cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 25 EUR

Divers koperwerk
Resultaat: 25 EUR

Lot divers koperwerk waaronder een grote waterbak, ketels etc. Cond.: R

Hindeloopen prullenbak
Resultaat: 25 EUR

Oud Hindeloopen beschilderde vierkante prullenbak 20e eeuw 40x25x25cm. Cond.: G

Divers plated
Resultaat: 25 EUR

Doos met diveren plated 20e eeuw Cond.: G

Snijmachine
Resultaat: 25 EUR

3 Antieke stoofjes
Resultaat: 25 EUR

3 Antieke stoofjes ca. 1920 met 2 koffiekannen (vernikkeld). 1 Kan is gesoldeerd 10x14cm. en 15x18cm. Cond.: G

Driewielerpaard + auto
Resultaat: 25 EUR

Driewielerpaard en oldtimer auto 20e eeuw 75x72x35cm. en 68x25x26cm. Cond.: R

3 Oude petroleumlampen
Resultaat: 25 EUR

3 Oude petroleumlampen begin 20e eeuw. 2x Opaline glas 1x Normaal glas. 21-44cm. Cond.: G (2 glaasjes voor brander missen)

Glas lamp
Resultaat: 25 EUR

Oude mondgeblazen Ventiaanse glazen lamp ca. 1930 met koperdraad 34xø20cm. Cond.: G

Weegschaal ca. 1880
Resultaat: 25 EUR

Miniatuur damesportret
Resultaat: 25 EUR

Miniatuur damesportret 20e eeuw, monogram E.T. (voorgedrukt en opgehoogd met retouches) 5x4cm. Cond.: G

Schildersezeltje
Resultaat: 25 EUR

Gietijzeren schildersezeltje 21e eeuw naar oud voorbeeld gemaakt. Kroon gedecoreerd met een liggende vrouw op een maan. Onder met vogels en bloemen 58x29x27cm. Cond.: G

Paraplubak + orenvaas
Resultaat: 20 EUR

1x Messing oorvaas 51xø26cm. 1x Koperen paraplubak (Daalderop Tiel) 54xø30cm. Cond.: G

4 Delen koper en tin
Resultaat: 20 EUR

3 Delen koper en 1 deel tin 20e eeuw (maat, ketel, schenksteelpan en blik). Cond.: G

3 Boeken
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke Hollandse boeken. 2x De Prins uitgave N.J. Boon te Amsterdam (vele illustraties) ca. 1910 4x36x28cm. 1x Studenten almanak groningen 1838 van W. van Boekeren 2x16,5x11cm. Cond.: G

Robinson Crusoë Adventures
Resultaat: 20 EUR

"Robinson Crusoë Adventures", uitgegeven door Imprimerie J. Claye Paris 1876 Bernardin-Bechet Editeur avec une preface sur Daniël Foe. Met 40 afbeeldingen 3,5x17x12cm. Cond.: G