Twee 18e eeuwse borden Fam. Rose met prachtige fijne handbeschildering van bloemen en vogels. Rand handbeschilderd met guirlandes. 1 Bord met haarscheur en chipje, verder Cond.: G ø23cm.
Vijftien delen Herend porselein serviesgoed 20e eeuw. 6x Kop & schotels, 6x Losse schotels, 1 suikerpot, 1 melkkan en 1 dekselkop Cond.: G
Twee grote goudimari porseleinen vazen 19e eeuw. Bijzonder gevormd met zeshoekige vlakken. 1 Vaas met haarscheuren 32xø19cm. Cond.: G
Stel ruitgeslepen kristallen karaffen, Frankrijk 19e eeuw. 1 Chipje 36xø11cm. Cond.: G
Vijf antieke Chinees porseleinen schoteltjes 18e eeuw met Chinese tuinmotieven en vogels. Lichte randschade ø15,8cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Japanse dekselvaas, handbeschilderd met een boom in bloei. Vaas is gaaf, deksel met randschade 31,5xø16cm. Cond.: G
Gote bonte dekselvaas van imari porselein Japans eind 19e eeuw. Deksel met chip 36xø20cm. Cond.: R
Driedelig Chinees porseleinen kaststel 20e eeuw. 1 Vaas beschadigd 31xø12cm. en 32xø13cm.Cond.: R-G
Plateel sierkan Saba Zuid-Holland genummerd 073. De kan heeft een groot oor om te schenken. Geheel handbeschilderd met bloemdecor 20e eeuw. 31xø15,5cm. Cond.: U
Antiek Japans ivoren doosje staand op bolpootjes 19e eeuw. Rijk bewerkt met bloemmotief en figuren in een tuin. haarscheuren 4x12x8cm. Cond.: G
19e Eeuws Chinees porseleinen snuifbottle handbeschilderd met 6 figuren in landschap staand onder een boom 8,5xø3cm. Cond.: G
19e Eeuwse Chinees porseleinen snuifbottle. Geheel fijn handbeschilderd met diverse figuren in een landschap 8,5xø3cm. Cond.: G
(Allen het rechterbord!!!!!)Twee grote Delftsblauw porseleinen sierschotels ca. 1930 Holland. Afbeeldend voorstellingen naar schilderijen van Otto Eerelamn ø44cm. Cond.: G
Zes blauw Chinese kop (5xø8cm.) & schotels (ø13cm.) eind 19e eeuw met figuren- en peterseliedecor. Binnenkant kopje met bloemen. 1 Kopje en schotel met haarlijn, schotels lichte chipjes Cond.: G