Grote antieke celadon porseleinen kraagvaas met blauw decor van Chinese tekens 19e eeuw, in zeer goede staat 42xø18cm. Cond.: G
Twee Japanse goudimari porseleinen dekselvazen 19e eeuw. 1 Vaas beschadigd 25xø12,5cm. Cond.: R
Groot 19e eeuws tegeltableau , mangaan van kleur met afbeelding van de nachtwacht. Diverse tegels beschadigd 83x60cm. (met lijst) Cond.: R-G
Swatow vaasje compleet gecraceleerd met zilveren montuur. Eind 17e eeuw 6,5xø8,5cm. Cond.: G
Grote Japanse Satsuma keramiek vaas 19e-20e eeuw. Landschap met bloemendecor 38xø30cm.
Grote Makkums porseleinen sierschotel met bloemmotief 20e eeuw ø35cm. Cond.: G
Grote oude Chinese porseleinen dekselvaas, Kantonees begin 20e eeuw met vlinderdecor 34x17,5x17,5cm. Cond.: G
Antiek Chinees porseleinen trekpotje met blauw bloemendecor 18e eeuw. Handvat is slecht gerestaureerd 12x19x11cm. Cond.: R
Oud platelen vaasje van keramiek Gouda Holland 30-er jaren 15xø13cm. Cond.: G
Antieke ivoren Japanse Geisha op houten sokkel, 19e eeuw. Mooi uitgewerkt 17,3x5x3cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen kraagvaas met bont decor van vele figuren. Fam. Rose stijl 20e eeuw 27xø14cm. Cond.: G
Twee antieke Chinees porseleinen borden 18e eeuw (gekramd en gelijmd). Blauw decor met bloemen en capucijner rand ø28cm. en ø27,3cm. Cond.: M
Zes mangaankleurige tegels met bijbelse voorstellingen ca. 1850-1860 13x13cm. Enkele met lichte schilfertjes. Cond.: G
4 Delen Herend porselein 20e eeuw groen decor. 2x Kop & Schotels 5xø14cm. 1x bonbonniere met deksel 12x12x13cm. en 1 bloempot 10xø15cm. Cond.: G
Zes antieke Hollandse tegels met diverse voorstellingen 19e eeuw, randschade 13x13cm. Cond.: G
Twee Delfts bonte borden 18e-19e eeuw met randbeschadiging. Holland Cond.: R