Twee antieke Chinees porseleinen bordjes met blauw bloemendecor 18e eeuw, in goede staat ø16,5cm. Cond.: G
43 Kristallen glazen met jachtmotief (landschappen met verschillende dieren). Enkele met lichte randschade Cond.: G
Grote antieke Delfts witte dekselvaas 18e eeuw, keramiek Holland. Lichte randschades 41xø23cm. Cond.: G
Dresden porseleinen stijl klok met rozendecor en goud 2e helft 20e eeuw met slagwerk. Meissen Art 24x2x11cm. Cond.: U
Chinees porseleinen gebogen platte schaal 19e eeuw met figuren in een tuin en tekst bovenin. Randschades 27x21,5x2cm. Cond.: R
Antiek kristallen olie- en azijnstelletje ca. 1900 (chip af) 23x18x16cm. Cond.: G
Bijzondere wandfontein, gemerkt Petrus Regout Maastricht Struis Holland. Koperen kraan en zeepbakje (beschadigd) ca. 1890 Holland 41x25x20cm. en 10x13x8cm. Cond.: G
Oud 13-delig gebaksstel Societe Ceramique Maastricht Holland, design Victoria (1 chip) 15x15cm. en 28x24cm. Cond.: G
6-Pas tegeltableau 18e eeuw met diverse dierlijke voorstellingen o.a; een hert, haas, eend en 3 vogels 39x26cm. Cond.: R-G
Zes oude Hollandse tegels met Hindeloopen beschilderde lijsten 20e eeuw 17,5x17,5cm. Cond.: G
Grote antieke imari porseleinen bord (goudimari) ca. 1900. Prachtig decor van van bloemen, vogels en landschappen in zeer goede staat 5xø37cm. Cond.: U
Twee blauw Chinese vaasjes ca. 1820 met bloem- en bladmotief. 1 Vaasje aan de hals oude restauratie en beide lichte randschade 14xø7cm.
Zes Copier Leerdam 8-kantige dessertschaaltjes van glas 20e eeuw Holland. 1 Beschadigd 4x14x14cm. Cond.: G
19e Eeuwse celadon kraagvaas gedecoreerd met een boom en vogel zittend op een tak 23,5xø9,5cm. Cond.: G
Keramiek wand-hangbloembak 2e helft 20e eeuw met kunstcracele, handbeschilderd met wapenmotief en zeilschip 18x23x12cm. Cond.: G
Antiek 3-delige opaline stel vazen ca. 1900. gelithografeerd en handbeschilderd met gouddecor 24xø12cm. Cond.: G
Porseleinen beeld Thüringen 2e helft 20e eeuw polychroom beschilderd. Afbeelding van "Alter Fritz" zittend op een stoel. 26x17x14cm.
Drie vroeg 19e eeuwse blauwe waterlandschap tegels in een zeskant ca. 1820 13x13cm. Cond.: G