2 Delen Meissen porselein Duitsland 20e eeuw. 1x Melkkannetje met bloemdecor 8,5x10x7cm. 1x onderbordje op 3 bolvormige pootjes met bloemdecor 2,5xø15cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen sierborden 20e eeuw. Rijk decor van bloemen en personen, groen-goud decor, met ophangsysteem. 7 x ø 35cm. 2 x ø 25,5cm. Cond.: G
3-Delig porseleinen kaststel met Delftsblauw decor 20e eeuw. Beschilderd met landschappen en bloemen 18x9x9cm. en 20x9x7cm. Cond.: G
Zes kleine schaaltjes eind 19e eeuw met afbeeldingen van Japanse dames. 5 Schaaltjes zijn gaaf, 1 heeft een chip 3xø7cm. Cond.: G
Drie delen Oostenrijks glaswerk 20e eeuw. Glas met metaal, koets en een glazen ei met bloemen en druivetak 3x16cm. Cond.: G
Oude Spaanse keramiek jardiniere 2e helft 20e eeuw met blauw decor 15x20x31cm. Cond.: G
Zware Japanse porseleinen bloempot met blauw bloemendecor staand op 3 pootjes, 20e eeuw 29xø35cm. Cond.: G
Vier imari borden 19e-20e eeuw waarvan 3 beschadigd 4,5xø21cm. Cond.: R
Lot diverse Engelse koffie- en theeservies delen met bloemmotief 20e eeuw Cond.: G