Hanger GG 585/000 bezet met een bewerkte bloedkoraal. L.3.5 cm.
Double Herenpolshorloge met lederen band 40-er jaren. Chronographe Suisse 17 Rubis. 23cm. Klokje ø3,7cm.
Akoya parel snoer, 132 parels ø6.5-6.8 mm.,creme/ wit licht barok, L.90 cm.
Collier van triangel carneool. L. 46 cm., zilveren 925/000 magneet sluiting gemerkt: Langer
Damesarmband horloge GG met milaneseband. Horloge moet gerepareerd worden.
Ontwerper: Claudia Ottaviani
Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang en Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang.
Engels zilveren zakhorloge ca. 1860, ankergang, sec. wijzer ontbreekt. Incl sleutel,Parsons & Son Bristol
Kavel bestaande uit 2 ringen, GG ø 55+ ø 70,en een broche van 3 Zeeuwse knoppen. L.2.5 cm.
Scapulierhangers: 2x GG 585/000 per stuk 0.6 gr., 1x GG 585/000 0.8 gr., 1x RG 585/000 1.7 gr.
Ring GG 585/000 bezet met een granaat. ø 56, ca.3.4 gr.,en een broche double met een pareltje bezet. L.5.5 cm.