Collier van Barnsteen licht bruin,rond ovaal aflopend ø 21-12 mm., L.75 cm.(draaisluiting verwerkt in de stenen)
Double Amerikaans zakhorloge ca. 1930, ankergang met kroon en secondenwijzer
Zilveren vestzakhorloge (sleutel ontbreekt), sleutelopwinding, ankergang, secondenwijzer.
Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang.
Ring zilver 925/000 verguld, bezet met een amethist, zijkanten opengewerkt en bezet met zirkonia. ø54, ca. 5.5 gr.
Gouden vestzakhorloge 8 krt. (double) ca. 1900, cilindergang.
Hanger GG 585/000 rond ø 2cm., guirlande met opengewerkt middenstuk bezet met blauwe gefacceteerde saffier ø3mm.,1.8 gr.
Oude zilveren horlogekast met Engelse munt 835/000 ca. 17gr. ø3cm.
Hanger GG, achterkant gestempeld: 18K,Jerusalem, voorkant mooi bewerkt, 1.4 gr.
Zilveren vestzakhorloge John Meyers &Co.Westminster Bridge ca. 1900 (sleutel ontbreekt), sluetelopwinding, ankergang. Secondenwijzer ontbreekt.
Djokja zilveren hanger L.13 cm, beweegbaar middendeel, bezet met gekleurde stenen aan een fijne jaseron ketting L.80 cm. Zeer decoratief
Diverse horloges. 4 Zakhorloges en 2 armbandhorloges voor heren 20e eeuw. beschadigd Cond.: M
Eindloos collier van parelmoer parels, agaat, turkoois en zilver 925/000
2 Sterling zilveren 925/000 kruis hangers, 1 met gekleurde stenen 1 met blauwe steen. L.7 cm.