Zilveren miniatuur van een koets met paard, Hollands 835/000 ca.26gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren miniatuur molenbeker H.: 10cm. ca. 33gr. Cond.: U
Zes antieke Hollands zilveren apostellepels 835/000 ca. 62gr. Cond.: U
Hollands zilveren taartschep met bijbehorende cakeprikker Den haag 1925 835/000 ca. 106gr. Cond.: U
Kristallen roomstel met Hollands zilveren montuur waaraan hengsel en handvat 835/000 Cond.: U
Zilveren tondeldoosje met fraai handgravure 925/000 ca. 10gr L.: 7cm. Cond.: U
Twee zilveren armbanden uit het Midden-Oosten 800/000 ca. 60gr. Cond.: G
Twee zilveren kaaarsenstandaards ca. 1930-1940 Amerikaans. 925/000 H.: 8cm.
Twee Hollands zilveren apostellepels 835/000 ca. 27gr. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren rijstlepel, jaarletter G: 1916, MT: H.W. Mooienijzer Amsterdam 835/000 ca. 95gr. L.: 28cm. Cond.: U
Set verguld zilveren dienlepels met bewerkte heften 800/000 L.: 22cm. Cond.: U
Zes prachtige plated servetringen ca. 1930 Art Deco in zeer goede staat 3x3x5,5cm. Cond.: G
Hollands zilveren geboortelepel, jaarletter 1965. 835/000, ca. 59gr. Cond.: U
Zilveren beursje en zilveren waaier 800/000 ca. 67gr. Cond.: U
Zilveren Jugendstil mosterdlepel en een antiek Hollands zilveren zoutlepeltje 835/000 ca. 22gr. Cond.: U