Zeer fraaie grote Russich zilveren jat 1872, rijkelijk versierd met diverse applicaties en gekroonde adelaar op de bovenkant. 835/000 ca. 148gr. L.: 55cm. Cond.: U
Antiek zilveren theelicht op vier poten vervaardigd uit diverse kerkboeksloten. Vanaf midden 18e eeuw ca. 261gr. Cond.: G
Twee zilveren miniaturen, paard en wagen 835/000 ca. 100gr. Cond.: G
Antiek kristallen Engels parfumflesje met zilveren dop L.: 10cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur van een koets met paard, Hollands 835/000 ca.26gr. Cond.: U
Prachtige antieke set van Hollands zilver bestaande uit sierlepel en een vork bewerkt met onder meer ooievaar-motief. MT: Yvo Theodorus van Erp, Leeuwarden 1897 835/000 ca. 210gr. L.: 25cm. Cond.: U
Mooi rijkelijk bewerkte geheel zilveren wandelstok deelbaar in twee helften met leeuwekop handgreep 925/000 ca. 615gr. L.: 90cm. Cond.: U
Schildpad doos met zilveren applicaties en tabaksdoos ca. 14x9cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren miniatuur molenbeker H.: 10cm. ca. 33gr. Cond.: U
Zilveren schaar 835/000 ca. 52,3gr. L.: 17,5cm. Cond.: U
Zilveren beursje en zilveren waaier 800/000 ca. 67gr. Cond.: U