Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schaaltje
Startprijs 70 EUR

Bijzonder mooi zilveren schaaltje op pootjes. De bovenzijde voorzien van florale motieven. 800/000, ca. 67gr. ø11cm. Cond.: U

2 Flessenonderzetters
Resultaat: 150 EUR

Twee antiek zilveren flessenonderzetters. Hoog opstaande rand is voorzien van een gegraveerd meandermotief. D. Vollgold & Sohn 800/000 ca. 156gr. 2xø13cm. Cond.: U

Zilveren sigarettenhouder
Startprijs 120 EUR

Zilveren sigarettenkoker met vergulde binnenzijde 12x8cm. ca. 162gr. Cond.: U

Zilveren briefopener
Resultaat: 130 EUR

Mooie zwaar zilveren briefopener met Schotse Guard. 925/000 ca. 96gr. L.: 20cm. Cond.: U

Sigaretten etui
Startprijs 80 EUR

Engels zilveren sigarettenetui uit de 30-er jaren. 925/000, ca. 82gr. 8,5x7cm. Cond.: G

6 Lepeltjes en 6 vorkjes
Startprijs 125 EUR

6 Zilveren theelepels en 6 zilveren taartvorkjes begin 1900, Fa. Hooikaas 835/000 130gr.totaal) Cond.: U

Schenkkan, zilver overlay
Startprijs 50 EUR

Kristallen schenkkan met zilveren druivenbladeren motief en zilveren rand H.: 13cm. Cond.: U

Dienblaadje
Startprijs 190 EUR

Ovaal zilveren dienblad met wortelnoten bodem. Hollands zilver 1922. 900/000 . 2,5x31x22cm. Cond.: G

3 Zilveren suikertangen
Resultaat: 35 EUR

Drie zilveren suikerklontjes tangen 835/000 ca. 90gr. Cond.: U

Doosje met div. zilv. hangers
Startprijs 35 EUR

Houten doosje met 21 zilveren sterrenbeelden hangers, 1 zilveren olifantje en 1 religieus zilveren hangertje 3x9,5x7cm. Cond.: U

6 Plated servetringen
Resultaat: 40 EUR

Zes prachtige plated servetringen ca. 1930 Art Deco in zeer goede staat 3x3x5,5cm. Cond.: G

Plated lepel
Resultaat: 15 EUR

Mooie plated lepel (830S). Lepel in de vorm van een schelp ca. 1900 in zeer goede staat.

Vaasje
Startprijs 45 EUR

Zilveren vaasje begin 20e eeuw. 835/000, ca. 48gr. 6xø6,5cm. Cond.: G

Zilveren beugeltas
Resultaat: 90 EUR

Zilveren malienkolder beugeltas 800/000 16cm. ca. 230gr. Cond.: U

Silverplated beugeltasje
Resultaat: 20 EUR

Alpaca silverplated malienkolder beugeltasje 20e eeuw. Beugel bezet met rozen en sluiting is gemaakt van 2 vissen 17x20cm. Cond.: G

Theezeefje
Startprijs 150 EUR

Zeer apart zilveren theezeefje in de vorm van een dolfijn. 875/000 69gr. 7x14x4cm. Cond.: U

Suikertang en suikerlepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren suikertang en suikerlepel. Hollands keur 835/000. Merkteken tang: Schijfsma zilversmid ca. 1947. Totaalgewicht: ca.44gr. Cond.: U

Lepel
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren geboortelepel, jaarletter 1965. 835/000, ca. 59gr. Cond.: U

Wandelstok, zilv. knop
Resultaat: 85 EUR

Antieke wandelstok met zilveren handgreep en eindstuk L.: 90cm. Cond.: U

2 Zilveren pillendoosjes
Resultaat: 70 EUR

Twee zilveren pillendoosjes (1 doosje behoeft reparatie). 1x Ovaal doosje, MT: HF, Hendricus Flenterie Schoonhoven eind 1800 830/000 ca.51gr. (samen)

Dupont aansteker
Startprijs 80 EUR

Bijzonder Dupont tafelaansteker, Paris. Zo goed als nieuw H.: 14cm. Cond.: U

Zilv. tasje + beugel
Startprijs 45 EUR

Beursje met antiek Hollands zilveren beugeltje, MT: JHK en een zilveren schaalbeugel 835/000 ca. 53gr.

2 Lepels + schaaltje
Resultaat: 25 EUR

Twee antiek Hollands zilveren suikerschepjes en een bewerkt zilveren schaaltje 835/000, ca. 40gr. Cond.: G

Taartschep zilver
Resultaat: 50 EUR

Antieke Franse zilveren taartschep met ivoren heft 835/000 107gr. 30cm. Cond.: G