Zilveren handspiegeltje, buitenlands gekeurd, met fraai gedreven voorstellingen. 19e eeuw 20x15cm.
Stel sterling zilveren kandelaars begin 20e eeuw 925/000 H.:10cm. Cond.: Gedeukt
Antieke Hollands zilveren tashaak 1852 met typisch Hollandse handgravure. 835/000 ca. 40gr. 9cm. Cond.: U
Drie oude silverplated bestekcassettes Voorschoten. Voor 12 personen met sauslepels etc. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren breipenhouder met zichtopening. MT: Pieter Cool, Sneek 1833 - 1860. 835/000 ca. 30gr. 24cm. Cond.: G
Verguld zilveren geboortelepel versierd met moederfiguur met kinderen en levensboom. Friesland gekeurd 19e eeuw ca. 62gr. 18cm.
Twee antieke Hollands zilveren zuurvorkjes Fa. van Kempen, jaarletter: 1896 835/000 ca. 46gr. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren brandewijnkom uit 1895, rijkelijk geciseleerd. 835/000 ca. 66gr. ø8cm. Cond.: U
Klein zilveren miniatuur blakertje midden 20e eeuw voorstellend man met aapje. Cond.: G
Zilveren comfoor op zwart basement. 1 pootje ontbreekt. H: 11 cm, ø 14 cm.
Driedelig slacouvert voorzien van zilveren heft begin 1900. 830/000 Cond.: G
Antiek Hollands zilveren vingerhoed 835/000 ca. 3gr. Cond.: G
Antiek Hollands bijbeltje van Joh. Enschede en Zonen 1884 met originele lederen band en zilveren slot 4x12x7cm. Cond.: G
Antieke bijbel uit 1870 "Het Nieuwe Testament" met zilveren slot. 15,5x11x5cm. Cond.: G
Zeer fraaie zilveren dienschaal op pootjes met half opengewerkte rand, voorzien van twee handgrepen. 925/000 ca. 628gr. 7,5x38x20cm. Cond.: U
Antieke bijbel uit 1848 met twee zilveren sloten in prima staat. 14,5x10x7cm.
Antieke Hollands zilveren pasteischep. MT: AJD 1870-1910 Anthonie Driessen Schoonhoven 835/000 ca. 39gr. Cond.: U
Zes antieke Hollands zilveren apostellepels 835/000 ca. 62gr. Cond.: U
Antiek zilveren miniatuur vogelkooitje op standaard, Hollands, ca. 1920, ca. 20gr.
Zilveren knottenkistje, voorzien van gedreven florale motieven 835/000 ca. 126gr. 4x8x5cm. Cond.: U
Zeer fraaie Hollands zilveren broodmand, opengewerkt met parelrand, MT: H Hooijkaas 835/000 ca. 581gr. Cond.: U
Geslepen kristallen schaaltje met Hollands zilveren hengsel 835/000 ø13cm. Cond.: U
Handgegraveerde zilveren aspergetang. 835/000 ca. 133gr. L.: 23cm. Cond.: U
Zilveren kandelaartje met dolfijn, buitenlands gekeurd ca. 1930. ca. 103 gr. H 13 cm.
Antiek zilveren trekpotje op comfoor met ivoren pootjes. Trekpotje en comfoor beide met parelrand. MT: J.M. van Kempen & Zonen 1858 - 1924. potje zelf weegt 835/000 ca. 233gr. Gehele hoogte: 21cm. Con...
Zilveren schaar in schede naar oud model, rijkelijk bewerkt 925/000 ca. 89gr. L.: 14cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren slatang 1840, fraai exemplaar. 835/000 ca. 151gr. L.: 28cm. Cond.: U
Fraaie grote zilveren visschep begin 1900. MT: W. Edeling Den Haag. 835/000 ca. 300gr. L.:34cm. Cond.: U
Set vleesdienvorkjes met silverplated heften, model puntfilet 15cm. Cond.: G
Kristallen peper & zoutstel in zilveren montuur. Frans 19e eeuw.
Divers antiek zilver; twee vorkjes en 1 lepel ca. 1850 ca. 68gr. L.: ca. 16cm Cond.: G
Zeer fraai 3-delig zilveren theeservies ,begin 1900, op zilveren dienblad (49cm.) voorzien van glazen inlegblad. 800/000 ca. 2000gr. Theepot is 19cm. hoog Cond.: G
Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor op zwart basement met deksel, jaarletter U: 1854. 835/000 15x15x12cm. Cond.: G
Zilveren sigarenkoker, Havanna maat voor de echte sigarenroker 925/000 ca. 75gr. 18xø2cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren chatelaine. MT: HS 835/000 ca. 74gr. Cond.: U
Zilveren steelpannetje, Kopenhagen gekeurd 1926 ca. 254gr. ø16cm.
Zeer fraai ajourgezaagde zilveren hengselmand op voet 925/000 ca. 765gr. 12x32x20cm. Cond.: U
Nederlandse onderscheiding in etui met zilveren kroontje en basement Cond.: U
Mooi zilveren Wilkens roomstel op vier pootjes met vergulde binnenzijde 835/000 ca. 178gr. H.: 8cm. Cond.: U
Zilveren pillendoosje, Hollands gekeurd ca. 1960, MT: J. Niekerk ca. 22gr. ø3,5cm.
Fraaie antieke Hollands zilveren natfruitschep met zwarte steel 1892. 835/000 ca. 62gr. L.: 23cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren rijstlepel, jaarletter G: 1916, MT: H.W. Mooienijzer Amsterdam 835/000 ca. 95gr. L.: 28cm. Cond.: U
Kristallen zuurbakje, schuitmodel in zilveren houder 800/000 ca. 68gr. Cond.: U
Twee sterling zilveren strooiers 925/000 ca. 190gr. H.: 11cm. Cond.: U