Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Franklin Mint Jaguar SS-100 1938
Resultaat: 15 EUR

Modelauto van Franklin Mint (C) 1986, 1:24, Jaguar SS-100 1938. Linkerdeur is gebroken maar wel aanwezig, model is verder in goede conditie.

14x Modelauto's 1:36 - 1:43
Resultaat: 15 EUR

Veertien modelautos van diverse merken (o.a; Solido, Yat Ming, Majorette, etc.) schaal 1:36 - 1:43. Verschillende modellen auto's in redelijk tot goede staat.

13x Modelauto's 1:32 - 1:43
Resultaat: 15 EUR

Dertien modelauto's van diverse merken schaal 1:36 - 1:43. Verschillende modellen auto's in redelijk tot goede staat.

13 Modelauto's
Resultaat: 15 EUR

Kavel van dertien modelauto's van verschillende merken en types o.a; Rio (1x, Fiat Mod. 2, 1x Mercedes Benz Cabriolet 1937), ERTL (1x 1932 Ford Roadster DeLuxe, 1x FX3 London Taxi), Solido (1x Bugatt...

3 Modelauto's Auto Pilen 1:43
Resultaat: 15 EUR

Drie modelauto's van het merk Auto Pilen, 1:43, 1x Porsche 917 "Mod. 331", 1x Porsche Carrera 6 "Mod. 303", 1x Opel Manta "Mod. 345" Cond.: G

7 Modelauto's Brumm & Vitesse
Resultaat: 15 EUR

Zeven modelauto 1:43 van Brumm en Vitesse; 4x Modelauto's van Vitesse; 1x Peugot 106, 1x Cadillac, 1x Chrysler Town&Country, 1x Triumph TR. 3x Modelauto's van Brumm; 1x Jaguar XK 120 Coupe "MPH 682", ...

Zilveren 2,5 Gulden 1944, Munt van Curucao
Resultaat: 15 EUR

Zilveren (720/000) munt van 2,5 Gulden uit 1944 met opschrift "Munt van Curucao" ø38mm, gewicht ca. 25gr. Munt is in goede conditie.

Zilveren 50 Gulden munt 1988
Resultaat: 15 EUR

Zilveren (925/000) 50 Gulden munt uit 1988 Nederland ø38mm, gewicht ca.: 25gr. Munt is in redelijke conditie.

Munt van 1/2 Gulden uit 1905
Resultaat: 15 EUR

Munt van 1/2 Gulden uit 1905, Wilhelmina, in redelijke tot goede conditie.

1 Gulden 1892, Wilhelmina
Resultaat: 15 EUR

Munt van 1 gulden uit 1892 Nederland, Wilhelmina. Munt is in gebruikte, maar redelijke toestand.

Munt van 2,5G uit 1850
Resultaat: 15 EUR

Munt van 2,5 Gulden uit 1850, Willem III. Munt is in redelijk tot goede staat.

Zilv. munt van 8 reales 1821
Resultaat: 15 EUR

Zilveren munt van 8 reales uit 1821, zgn. "Pillarcoin". Opschrift "FERDIN VII DEI GRATIA 1821" en "HISPAN ET IND REX M 8R F"

8 Skilling 1809, Noorwegen
Resultaat: 15 EUR

Munt van 8 Skilling uit 1809, Noorwegen. Opschrift "8 SKILLING SKILLE MYNT 1809 IGP". Munt is in gebruikte staat.

Munt van 1/4 Gulden 1826 Ned. Indië
Resultaat: 15 EUR

Munt van 1/4 Gulden uit 1826 van Nederlands Indië. Munt is in redelijk tot goede staat

8 Munten Ned. Indië
Resultaat: 15 EUR

Kavel van 8 Zilveren munten bestaand uit; 2 Munten van 5 Cent uit 1913 en 1922. 1 VOC munt uit 17x1 (1781?) en 5 munten van 1/10 cent uit 1918, 2x1920, 1944 en 1945. Staat van de munten varieerd van g...

2 Zilveren munten 1966
Resultaat: 15 EUR

2 Zilveren munten van 100 Peseta uit 1966, Munten zijn 800/000 en wegen ca. 19gr. per stuk. Munten zijn in redelijk tot goede conditie

Zilveren 2,5 Gulden 1944 Curacao
Resultaat: 15 EUR

Zilveren munt van 2,5 Gulden 1944 uit Curacao, munt is in goede staat.

Duitse wandklok, Schmeckenbecher
Resultaat: 15 EUR

Oude Duitse wandklok, gemerkt E. Schmeckenbecher West germany met slagwerk 2e helft 20e eeuw 25x22x10cm. Cond.: G

Tafelklok
Resultaat: 15 EUR

Grote tafelklok in Chinese stijl 2e helft 20e eeuw met batterijfunctie. (Beschilderd hout) 45x26x16cm. Cond.: U

Schrijfsecretaire
Resultaat: 15 EUR

Oude beukenhouten schrijfsecretaire 20e eeuw, notengekleurd met schuine klep en Queen-Anne poten 95x75x40cm. Cond.: R

Teakhouten TV kastje
Resultaat: 15 EUR

Modern teakhouten TV meubel 76x86x55cm. Cond.: G

2 Bloemtafeltjes
Resultaat: 15 EUR

Twee eikenhouten bloemtafeltjes 1e helft 20e eeuw met etage 58x29x30cm. en 56xø33cm. Cond.: G

Eiken tafeltje (krantenbak)
Resultaat: 15 EUR

Massief notenhouten krantenbak met vlechtwerk 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 58x63x34cm. Cond.: G

Eikenhouten miniset
Resultaat: 15 EUR

Massief eikenhouten miniset 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. barok vormgeving met onderling verbonden poten Cond.: G

Ruitkristallen schaal
Resultaat: 15 EUR

Ruitkristallen schaal ca. 1900 Holland (chip), 8xø18cm. Cond.: G

2 Delen glaswerk
Resultaat: 15 EUR

Twee delen glaswerk. 1x Dekselbakje met voorstelling van een bellenblazend meisje en een vogel. (beschadigd) 3x11x8,5cm. 1x Grote asbak met tweedimensionale voorstelling in Lalique-stijl 4,5x13x13cm. ...

3 Glazen vazen
Resultaat: 15 EUR

Drie diverse glazen vaasjes o.a; 1x Blank glazen vaasje Copier Leerdam 9,5xø6,5cm. Cond.: G. 1x Anna Groen vaas met facet randen 16xø10,5cm. 1x Violenvaasje met slijpsel 8x6,5cm.

Set Duits keramiek
Resultaat: 15 EUR

Duits keramiek 7-delig restservies 1e helft 20e eeuw met landelijk decor Cond.: G

2 Borden + Tegel
Resultaat: 15 EUR

Twee delen Makkums keramiek en 1 deel Delft 20e eeuw Holland. 1x Bord Makkum bont bloemotief. 1x Makkum tegel bloemmotief, 1x Delft blauw bord bloemmotief 3xø23cm, 3,5xø23,5cm. en 13x13cm. Cond.: G

8 Wandtegels
Resultaat: 15 EUR

Acht antieke wandtegels 18e-19e eeuw. Beschadigingen Cond.: R

Meissen schaal
Resultaat: 15 EUR

Meissen schaal in de vorm van een blad 2e helft 20e eeuw. 22cm.

2 Porseleinen bloemvazen
Resultaat: 15 EUR

Twee bisquit porseleinen bloemenvazen 2e helft 20e eeuw met voorstellingen van een heer en dame 22x18x10cm.

Delfts bont kaststel
Resultaat: 15 EUR

Oud Delfts 3-delig polychroom kaststel, Holland handwerk 2e helft 20e eeuw 29xø14cm. en 22xø12cm. Cond.: G

Makkums bord
Resultaat: 15 EUR

Oud Makkums bont sierbord 2e helft 20e eeuw met bloemen en paradijsvogel 4xø23cm. Cond.: G

Chinees pors. vaas
Resultaat: 15 EUR

Chinees porseleinen vaas ca. 1900 met bloemvaas- en plantendecor (haarscheur) 20,5xø11cm. Cond.: G

Wandrelief, man met fluit
Resultaat: 15 EUR

Decoratief gipsen wandversiering van een man in kledendracht met fluit. 2e helft 20e eeuw 39x20x7cm. Cond.: G

4 Makkumse wandtegels
Resultaat: 15 EUR

Vier oude Makkumse wandtegels ca. 1930 Holland met 18e eeuwse figuren afgebeeld 10x10cm. Cond.: G

Villeroy & Boch set
Resultaat: 15 EUR

Keramisch 3-delig Villeroy & Boch set , Torgau met merk 1929-1945. 3 Borden met Art Deco decor, randen oranje geglazuurd. 1 Bord met haarscheur 1x ø33cm. en 2x ø19,5cm. Cond.: R-G

2 Delfts blauwe borden
Resultaat: 15 EUR

2 Borden Delfts blauw 18de eeuw. Beide borden gedecoreerd met florale motiefen. Cond:G Ø 29 cm.

Dekselblik
Resultaat: 14 EUR

Groot dekselblik van de firma Kaffee-Schilling Bremen 20e eeuw. Blik is gedecoreerd met figuren en engelen 34x26x20,5cm. Cond.: G

Tinnen asbak, lelie
Resultaat: 12 EUR

Antieke Art Nouveau tinnen asbak in lelie vormgeving, gestempeld orivit ca. 1900 1,8x13,5x7,5cm. Cond.: G

Hartvormige hanger
Resultaat: 10 EUR

Medaillon in hart model, rondom bewerkt .decoratief.

2 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 10 EUR

2 Zilveren lepeltjes Holland 835/000, 14gr

Alpaca sigarettenkoker
Resultaat: 10 EUR

Antieke alpaca sigarettenetui 10x7,5cm. Cond.: U

Silverplated roomstel
Resultaat: 10 EUR

Driedelig silverplated melk- en suikersetje 20e eeuw 6x25x15cm. Cond.: G

Djokja zilveren geldknip
Resultaat: 10 EUR

Djokja zilveren money-clip 800/000 ca. 13gr. L.: 8cm. Cond.: U

Augustu, landschap
Resultaat: 10 EUR

Augustu 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met rivier en huis 40x50cm. Cond.: G

A. Torringa, landschap Oostenrijk
Resultaat: 10 EUR

A. Torringa 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap Oostenrijk 24x50cm. Cond.: G

Ongesigneerd, landschap met figuren en kerk
Resultaat: 10 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met figuren en kerk 24x30cm. Cond.: G

N. v. Kampen. vaas met bloemen
Resultaat: 10 EUR

N. v. Kampen 20e eeuw,olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G

C. Dijkshoorn, bloemstilleven
Resultaat: 10 EUR

C. Dijkshoorn, olieverf op linnen, bloemstilleven 24x18cm. Cond.: G

Lamp met bijzettafel
Resultaat: 10 EUR

Moderne lamp met bijzettafel, messingkleur 140cm. Cond.: G

2 Koperen wandplaquettes
Resultaat: 10 EUR

Twee roodkoperen geslagen wandplaquettes 20e eeuw waarop een jongen en een meisje afgebeeld (Hummelstijl) 20x12x1cm. Cond.: G

Doosje met tinnen lepels
Resultaat: 10 EUR

Houten doos met diverse uitgewerkte tinnen lepels, Tiel Holland 20e eeuw 25x36x24cm. Cond.: G

Bureauset
Resultaat: 10 EUR

Art Deco 2-delig bureauset van glas met koper. Brievenhouder en inktdroger. Kleine chips 14x9x10cm. en 6x15x9cm. Cond.: R

Asbak met figuur
Resultaat: 10 EUR

Asbak, compositie bronskleurig , met afbeelding van een man met een schild in de hand. tinkleurig inzetbakje voor de as. H. 24 cm., voet 15x15 cm.

Doosje met lepels
Resultaat: 10 EUR

Lepeldoosje met inlegwerk ca. 1900 met alpaca lepeltjes 5x15,5x8cm. Cond.: G

2 Bierkruiken
Resultaat: 10 EUR

2 Aardewerken bierkruiken, blauw/wit, met tinnen deksel waarvan 1 met monogram MW, H.14 cm.

Veldkijker
Resultaat: 10 EUR

Oude veldkijker en lederen koker gemerkt ESTRE 20e eeuw 21x21x9cm.

3 Delen messing
Resultaat: 10 EUR

Drie delen messing 20e eeuw. 1x Jardiniere met bronzen hengsel met voorstelling van een draak 13xø20cm. 1x Messing treef ca. 1900 34x16cm. 1x Schenkkan 2e helft 20e eeuw 19xc17xø12cm. Cond.: G

2 Voetenstoofjes
Resultaat: 10 EUR

Twee oude voetstoven. 1x Antieke koetsstoof beukenhout 13x32x24cm. 1x Oude stoof van mahoniehout 19x30x21cm. Cond.: G

Notitieblokhouder Corry Ammerlaan
Resultaat: 10 EUR

Corry Ammerlaan design plated blocnotehouder met wapen van de eerste kamer. Staten Generaal 4,5x10x10,5cm. Cond.: G

Kavel sierkleedjes
Resultaat: 10 EUR

Kavel oude gehaakte sierkleedjes 20e eeuw Cond.: G

Dienblad met servies
Resultaat: 10 EUR

Art Deco nikkelen 4-delige koffieset bestaande uit 1 tablet, koffiekan, melkkan en suikerpot 48x28cm. Cond.: R

Antieke plaque ca. 1920
Resultaat: 10 EUR

Antieke religieuze Art Deco plaque ca. 1930 met monogram 10,6x6cm. Cond.: G

Grote bronzen plaquette
Resultaat: 10 EUR

Grote bronzen plaquette 700 jaar Warszawy (Warschau) ø10cm. Cond.: G

Diverse ringen en oorbellen
Resultaat: 10 EUR

Diverse moderne gekleurde kunststof ringen en oorbellen (27 stuks)

Bronzen drukgewicht, haan
Resultaat: 10 EUR

Antiek bronzen drukgewicht in de vorm van een haan ca. 1900 (voor brieven) 7x4x2cm. Cond.: G

Geelkoperen plantenbak
Resultaat: 10 EUR

Antieke 19e eeuwse geelkoperen plantenbak 23xø32cm. Cond.: G

Fayance keramiek lamp
Resultaat: 10 EUR

Oude Italiaanse Fayence keramiek lamp zonder kap 35xø16cm. Cond.: G

Mahoniehouten barometer
Resultaat: 10 EUR

Oude mahoniehouten barometer 2e helft 20e eeuw met Hollandse tekst in zeer goede staat 66x15x4cm. Cond.: G

Messing nap
Resultaat: 10 EUR

Antieke 19e eeuwse messing nap Holland (naad zit los) 11x21x17cm. Cond.: G

Messing tabaksdoos
Resultaat: 10 EUR

Antiek messing tabaksdoos met ster op het deksel 19e eeuw 2x13x8cm. Cond.: G

Tinnen kruik
Resultaat: 10 EUR

Antieke 19e eeuwse tinnen kruik met koperen ring, gemekrt. licht bedeukt 29xø10cm. Cond.: G

2 Moderne spiegels
Resultaat: 10 EUR

Twee moderne spiegels. 1x Ovaal goud bewerkte barok stijl spiegel en 1x Langwerpige polybrons spiegel. Beide facetgeslepen spiegels. 56x40cm. en 99x37cm. Cond.: G

4x Glas in lood
Resultaat: 10 EUR

Vier glas-in-lood ramen, 3x ge(brand)schilderd en 1x koud beschilderd (1 raam met barst) 20e eeuw 17-27cm. Cond.: R

Friese kerfsnede kist
Resultaat: 10 EUR

Oude Friese kerfsnede kist ca. 1920 met origineel slot in goede staat 13x37x25cm. Cond.: G

Van Nelle wandkoffiemolen
Resultaat: 10 EUR

Oude Van Nelle koffiemolen voor aan de wand 50-er jaren. Keramiek met hout 33x14x11cm. Cond.: G

Franklin Mint, Duessenberg J
Resultaat: 10 EUR

Modelauto van Franklin Mint (C) 1987, 1:24, Duessenberg J Derham Tourster 1930. 1 Lamp mist, verder is het model is in erg goede conditie.

Rolls Royce Camargue 1:22
Resultaat: 10 EUR

Modelauto van Bburage, schaal 1:22; Rolls Royce Camargue, "3001". Deurhendel mist en zonder flying lady. Verder in goede staat.

Franklin Mint Mercedes Benz 500K
Resultaat: 10 EUR

Modelauto van Franklin Mint (C)FMPM 1983, 1:24, Mercedes Benz 500K Special Roadster. 1 Zijpiegel mist, model is in goede conditie.

Franklin Mint modelauto 1:18
Resultaat: 10 EUR

Modelauto van Franklin Mint, 1:18, mist linker zijspiegel, model is verder in erg goede conditie.

4x Modelauto's Franklin Mint 1:43
Resultaat: 10 EUR

Vier modelauto's van Franklin Mint Precision Models (C)1988, schaal 1:43 van verschillende modellen, allen in goede tot erg goede conditie.

Togi Alfa Romeo 6C 1750 GS
Resultaat: 10 EUR

Modelauto van Togi Italy "29735/136", 1:23, Alfa Romeo 6C 1750 GS 1930. Model is in goede conditie.

5 Modelauto's 1:43
Resultaat: 10 EUR

Vijf modelauto's 1:43, 1x "Eligor" Citroen DS 21 1967, 1x 1x "Rextoys" Cadillac V16 1938-40, 1x "Tomica Dandy Tomy" Mazda Savanna RX-7 (DJ-8), 1x "Joal Miniaturas" Chevrolet Monza GT, 1x "JC made in...

6x Modelauto Yonezawa
Resultaat: 10 EUR

Zes modelauto's van het merk Yonezawa Diapet 1:40; 2x Nissan EXA Coupe, 1x Nissan Fairlady Z, 1x Mazda 323, 1x Nissan Skyline GT-R, 1x Mazda MX-5, 1x

2 Oude modelauto's Metosul
Resultaat: 10 EUR

Twee oude modelauto's van het merk Metosul 1:43; 1x Citroen DS19, 1x Alfa Romeo Giulietta Spider. Cond.: G

11 Diverse Provinciemunten
Resultaat: 10 EUR

Kavel met 11 Provinciemunten. 5 Munten van Hollandia (jaartallen niet duidelijk leesbaar). 1x Overijssel 1767, 2x Gelderland, 3x Zeeland. Munten zijn in matige staat.

Kavel diverse munten
Resultaat: 10 EUR

Kavel diverse munten o.a; 1x VOC Duit 1765, 1x 1 Cent 1826, 1x 1 Cent 1828, 6x Provinciemunten in slechte conditie. 4x 1 Cent (1893, 1914,1916,1917), 2x Zinken 1 cent (1942, 1943) en 2x 1 Cent uit 194...

3 Munten 5 cent
Resultaat: 10 EUR

3 Munten van 5 cent uit; 2x 1850 en 1x 1862. Munten zijn in goede staat.

17 Munten van 5 Cent
Resultaat: 10 EUR

Kavel van 17 munten van 5 Cent uit; 1923, 1929, 1934, 1939, 1941 (2x zink), 193 (zink), 2x 1948, 1952, 1957, 1969, 1979, 1980,1984. Tevens 2 herdenkingsstuivers. Munten in goede conditie.

5 Munten van 10 Cent
Resultaat: 10 EUR

5 Munten van 10 cent uit; 1856 (gebogen), 1886, 1914,1918 en 1 onleesbare. Munten in slechte tot redelijke staat

Munt van 10 Cent 1826
Resultaat: 10 EUR

Munt van 10 Cent uit 1826 Nederland. Munt is in gebruikte staat.

24 Munten van 10 cent
Resultaat: 10 EUR

Kavel van 24 munten van 10 cent uit; 19?7 (is een hanger o.i.d. geweest), 1939, 2x 1941, 1942, 1943, 11x 1948, 1951, 1955, 1963, 1964, 19691979 en 1993. Munten zijn in redelijk tot goede staat.

3 Munten van 1/2 gulden.
Resultaat: 10 EUR

Drie munten van 1/2 Gulden. 2x uit 1929 en 1x uit 1930. Munten zijn in redelijke tot goede staat.

Diverse Nederlandse munten.
Resultaat: 10 EUR

Kavel van diverse Nederlandse munten. 13 munten van 25 cent uit; 1897, 18xx?, 190x?, 1941, 1942 (zink), 1944, 1948(2x), 1950, 1966, 1980, 1983 en 1984. 2 Munten van 1 Gulden uit 1969 en 1982. 5 Munten...