Modelauto van Franklin Mint (C) 1986, 1:24, Jaguar SS-100 1938. Linkerdeur is gebroken maar wel aanwezig, model is verder in goede conditie.
Veertien modelautos van diverse merken (o.a; Solido, Yat Ming, Majorette, etc.) schaal 1:36 - 1:43. Verschillende modellen auto's in redelijk tot goede staat.
Dertien modelauto's van diverse merken schaal 1:36 - 1:43. Verschillende modellen auto's in redelijk tot goede staat.
Kavel van dertien modelauto's van verschillende merken en types o.a; Rio (1x, Fiat Mod. 2, 1x Mercedes Benz Cabriolet 1937), ERTL (1x 1932 Ford Roadster DeLuxe, 1x FX3 London Taxi), Solido (1x Bugatt...
Drie modelauto's van het merk Auto Pilen, 1:43, 1x Porsche 917 "Mod. 331", 1x Porsche Carrera 6 "Mod. 303", 1x Opel Manta "Mod. 345" Cond.: G
Zeven modelauto 1:43 van Brumm en Vitesse; 4x Modelauto's van Vitesse; 1x Peugot 106, 1x Cadillac, 1x Chrysler Town&Country, 1x Triumph TR. 3x Modelauto's van Brumm; 1x Jaguar XK 120 Coupe "MPH 682", ...
Zilveren (720/000) munt van 2,5 Gulden uit 1944 met opschrift "Munt van Curucao" ø38mm, gewicht ca. 25gr. Munt is in goede conditie.
Zilveren (925/000) 50 Gulden munt uit 1988 Nederland ø38mm, gewicht ca.: 25gr. Munt is in redelijke conditie.
Munt van 1/2 Gulden uit 1905, Wilhelmina, in redelijke tot goede conditie.
Munt van 1 gulden uit 1892 Nederland, Wilhelmina. Munt is in gebruikte, maar redelijke toestand.
Munt van 2,5 Gulden uit 1850, Willem III. Munt is in redelijk tot goede staat.
Zilveren munt van 8 reales uit 1821, zgn. "Pillarcoin". Opschrift "FERDIN VII DEI GRATIA 1821" en "HISPAN ET IND REX M 8R F"
Munt van 8 Skilling uit 1809, Noorwegen. Opschrift "8 SKILLING SKILLE MYNT 1809 IGP". Munt is in gebruikte staat.
Munt van 1/4 Gulden uit 1826 van Nederlands Indië. Munt is in redelijk tot goede staat
Kavel van 8 Zilveren munten bestaand uit; 2 Munten van 5 Cent uit 1913 en 1922. 1 VOC munt uit 17x1 (1781?) en 5 munten van 1/10 cent uit 1918, 2x1920, 1944 en 1945. Staat van de munten varieerd van g...
2 Zilveren munten van 100 Peseta uit 1966, Munten zijn 800/000 en wegen ca. 19gr. per stuk. Munten zijn in redelijk tot goede conditie
Zilveren munt van 2,5 Gulden 1944 uit Curacao, munt is in goede staat.
Oude Duitse wandklok, gemerkt E. Schmeckenbecher West germany met slagwerk 2e helft 20e eeuw 25x22x10cm. Cond.: G
Grote tafelklok in Chinese stijl 2e helft 20e eeuw met batterijfunctie. (Beschilderd hout) 45x26x16cm. Cond.: U
Oude beukenhouten schrijfsecretaire 20e eeuw, notengekleurd met schuine klep en Queen-Anne poten 95x75x40cm. Cond.: R
Twee eikenhouten bloemtafeltjes 1e helft 20e eeuw met etage 58x29x30cm. en 56xø33cm. Cond.: G
Massief notenhouten krantenbak met vlechtwerk 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 58x63x34cm. Cond.: G
Massief eikenhouten miniset 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. barok vormgeving met onderling verbonden poten Cond.: G
Ruitkristallen schaal ca. 1900 Holland (chip), 8xø18cm. Cond.: G
Twee delen glaswerk. 1x Dekselbakje met voorstelling van een bellenblazend meisje en een vogel. (beschadigd) 3x11x8,5cm. 1x Grote asbak met tweedimensionale voorstelling in Lalique-stijl 4,5x13x13cm. ...
Drie diverse glazen vaasjes o.a; 1x Blank glazen vaasje Copier Leerdam 9,5xø6,5cm. Cond.: G. 1x Anna Groen vaas met facet randen 16xø10,5cm. 1x Violenvaasje met slijpsel 8x6,5cm.
Duits keramiek 7-delig restservies 1e helft 20e eeuw met landelijk decor Cond.: G
Twee delen Makkums keramiek en 1 deel Delft 20e eeuw Holland. 1x Bord Makkum bont bloemotief. 1x Makkum tegel bloemmotief, 1x Delft blauw bord bloemmotief 3xø23cm, 3,5xø23,5cm. en 13x13cm. Cond.: G
Twee bisquit porseleinen bloemenvazen 2e helft 20e eeuw met voorstellingen van een heer en dame 22x18x10cm.
Oud Delfts 3-delig polychroom kaststel, Holland handwerk 2e helft 20e eeuw 29xø14cm. en 22xø12cm. Cond.: G
Oud Makkums bont sierbord 2e helft 20e eeuw met bloemen en paradijsvogel 4xø23cm. Cond.: G
Chinees porseleinen vaas ca. 1900 met bloemvaas- en plantendecor (haarscheur) 20,5xø11cm. Cond.: G
Decoratief gipsen wandversiering van een man in kledendracht met fluit. 2e helft 20e eeuw 39x20x7cm. Cond.: G
Vier oude Makkumse wandtegels ca. 1930 Holland met 18e eeuwse figuren afgebeeld 10x10cm. Cond.: G
Keramisch 3-delig Villeroy & Boch set , Torgau met merk 1929-1945. 3 Borden met Art Deco decor, randen oranje geglazuurd. 1 Bord met haarscheur 1x ø33cm. en 2x ø19,5cm. Cond.: R-G
2 Borden Delfts blauw 18de eeuw. Beide borden gedecoreerd met florale motiefen. Cond:G Ø 29 cm.
Groot dekselblik van de firma Kaffee-Schilling Bremen 20e eeuw. Blik is gedecoreerd met figuren en engelen 34x26x20,5cm. Cond.: G
Antieke Art Nouveau tinnen asbak in lelie vormgeving, gestempeld orivit ca. 1900 1,8x13,5x7,5cm. Cond.: G
Driedelig silverplated melk- en suikersetje 20e eeuw 6x25x15cm. Cond.: G
Djokja zilveren money-clip 800/000 ca. 13gr. L.: 8cm. Cond.: U
Augustu 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met rivier en huis 40x50cm. Cond.: G
A. Torringa 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap Oostenrijk 24x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met figuren en kerk 24x30cm. Cond.: G
N. v. Kampen 20e eeuw,olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
C. Dijkshoorn, olieverf op linnen, bloemstilleven 24x18cm. Cond.: G
Twee roodkoperen geslagen wandplaquettes 20e eeuw waarop een jongen en een meisje afgebeeld (Hummelstijl) 20x12x1cm. Cond.: G
Houten doos met diverse uitgewerkte tinnen lepels, Tiel Holland 20e eeuw 25x36x24cm. Cond.: G
Art Deco 2-delig bureauset van glas met koper. Brievenhouder en inktdroger. Kleine chips 14x9x10cm. en 6x15x9cm. Cond.: R
Asbak, compositie bronskleurig , met afbeelding van een man met een schild in de hand. tinkleurig inzetbakje voor de as. H. 24 cm., voet 15x15 cm.
Lepeldoosje met inlegwerk ca. 1900 met alpaca lepeltjes 5x15,5x8cm. Cond.: G
2 Aardewerken bierkruiken, blauw/wit, met tinnen deksel waarvan 1 met monogram MW, H.14 cm.
Drie delen messing 20e eeuw. 1x Jardiniere met bronzen hengsel met voorstelling van een draak 13xø20cm. 1x Messing treef ca. 1900 34x16cm. 1x Schenkkan 2e helft 20e eeuw 19xc17xø12cm. Cond.: G
Twee oude voetstoven. 1x Antieke koetsstoof beukenhout 13x32x24cm. 1x Oude stoof van mahoniehout 19x30x21cm. Cond.: G
Corry Ammerlaan design plated blocnotehouder met wapen van de eerste kamer. Staten Generaal 4,5x10x10,5cm. Cond.: G
Art Deco nikkelen 4-delige koffieset bestaande uit 1 tablet, koffiekan, melkkan en suikerpot 48x28cm. Cond.: R
Antieke religieuze Art Deco plaque ca. 1930 met monogram 10,6x6cm. Cond.: G
Grote bronzen plaquette 700 jaar Warszawy (Warschau) ø10cm. Cond.: G
Diverse moderne gekleurde kunststof ringen en oorbellen (27 stuks)
Antiek bronzen drukgewicht in de vorm van een haan ca. 1900 (voor brieven) 7x4x2cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse geelkoperen plantenbak 23xø32cm. Cond.: G
Oude Italiaanse Fayence keramiek lamp zonder kap 35xø16cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten barometer 2e helft 20e eeuw met Hollandse tekst in zeer goede staat 66x15x4cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse messing nap Holland (naad zit los) 11x21x17cm. Cond.: G
Antiek messing tabaksdoos met ster op het deksel 19e eeuw 2x13x8cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse tinnen kruik met koperen ring, gemekrt. licht bedeukt 29xø10cm. Cond.: G
Twee moderne spiegels. 1x Ovaal goud bewerkte barok stijl spiegel en 1x Langwerpige polybrons spiegel. Beide facetgeslepen spiegels. 56x40cm. en 99x37cm. Cond.: G
Vier glas-in-lood ramen, 3x ge(brand)schilderd en 1x koud beschilderd (1 raam met barst) 20e eeuw 17-27cm. Cond.: R
Oude Friese kerfsnede kist ca. 1920 met origineel slot in goede staat 13x37x25cm. Cond.: G
Oude Van Nelle koffiemolen voor aan de wand 50-er jaren. Keramiek met hout 33x14x11cm. Cond.: G
Modelauto van Franklin Mint (C) 1987, 1:24, Duessenberg J Derham Tourster 1930. 1 Lamp mist, verder is het model is in erg goede conditie.
Modelauto van Bburage, schaal 1:22; Rolls Royce Camargue, "3001". Deurhendel mist en zonder flying lady. Verder in goede staat.
Modelauto van Franklin Mint (C)FMPM 1983, 1:24, Mercedes Benz 500K Special Roadster. 1 Zijpiegel mist, model is in goede conditie.
Modelauto van Franklin Mint, 1:18, mist linker zijspiegel, model is verder in erg goede conditie.
Vier modelauto's van Franklin Mint Precision Models (C)1988, schaal 1:43 van verschillende modellen, allen in goede tot erg goede conditie.
Modelauto van Togi Italy "29735/136", 1:23, Alfa Romeo 6C 1750 GS 1930. Model is in goede conditie.
Vijf modelauto's 1:43, 1x "Eligor" Citroen DS 21 1967, 1x 1x "Rextoys" Cadillac V16 1938-40, 1x "Tomica Dandy Tomy" Mazda Savanna RX-7 (DJ-8), 1x "Joal Miniaturas" Chevrolet Monza GT, 1x "JC made in...
Zes modelauto's van het merk Yonezawa Diapet 1:40; 2x Nissan EXA Coupe, 1x Nissan Fairlady Z, 1x Mazda 323, 1x Nissan Skyline GT-R, 1x Mazda MX-5, 1x
Twee oude modelauto's van het merk Metosul 1:43; 1x Citroen DS19, 1x Alfa Romeo Giulietta Spider. Cond.: G
Kavel met 11 Provinciemunten. 5 Munten van Hollandia (jaartallen niet duidelijk leesbaar). 1x Overijssel 1767, 2x Gelderland, 3x Zeeland. Munten zijn in matige staat.
Kavel diverse munten o.a; 1x VOC Duit 1765, 1x 1 Cent 1826, 1x 1 Cent 1828, 6x Provinciemunten in slechte conditie. 4x 1 Cent (1893, 1914,1916,1917), 2x Zinken 1 cent (1942, 1943) en 2x 1 Cent uit 194...
3 Munten van 5 cent uit; 2x 1850 en 1x 1862. Munten zijn in goede staat.
Kavel van 17 munten van 5 Cent uit; 1923, 1929, 1934, 1939, 1941 (2x zink), 193 (zink), 2x 1948, 1952, 1957, 1969, 1979, 1980,1984. Tevens 2 herdenkingsstuivers. Munten in goede conditie.
5 Munten van 10 cent uit; 1856 (gebogen), 1886, 1914,1918 en 1 onleesbare. Munten in slechte tot redelijke staat
Munt van 10 Cent uit 1826 Nederland. Munt is in gebruikte staat.
Kavel van 24 munten van 10 cent uit; 19?7 (is een hanger o.i.d. geweest), 1939, 2x 1941, 1942, 1943, 11x 1948, 1951, 1955, 1963, 1964, 19691979 en 1993. Munten zijn in redelijk tot goede staat.
Drie munten van 1/2 Gulden. 2x uit 1929 en 1x uit 1930. Munten zijn in redelijke tot goede staat.
Kavel van diverse Nederlandse munten. 13 munten van 25 cent uit; 1897, 18xx?, 190x?, 1941, 1942 (zink), 1944, 1948(2x), 1950, 1966, 1980, 1983 en 1984. 2 Munten van 1 Gulden uit 1969 en 1982. 5 Munten...