Kapitale Chinese vaas 20e eeuw met gouddecor en landschapsdecor met planten, bloemen en vele vogels 50xø24cm. Cond.: U
Zes Chinees porseleinen borden 18e eeuw chieng lung met blauw decor van planten, bloemen en vlinders. Lichte randschades ø23,5cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen borden ca. 1900 met blauw decor van bloeiende bomen in goede staat ø21,2cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen Familie Rose borden 18e eeuw met goud- en bloemmotief 4xø23cm. (1 haarscheur van ca. 3cm.) Cond.: G
Bijzonder 18e eeuwse Chinese Chien Lung lekschotel met decor van bloemen en landschappen 5xø44cm. Cond.: G
Bijzonder vroeg 18e eeuw Chinees porseleinen bordje met waterlelies, watervogels en bloemen afgebeeld. In uitstekende staat 3,5xø14,7cm. Cond.: U
Drie Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met fijn blauw decor van een Chinese tuin met kraanvogels. Haarscheuren en lichte randschade 2,5xø23cm. Cond.: G
Zes Chinees porseleinen kop&schotels 18e-19e eeuw met blauw decor van bloemen in zeer goede staat. Minimale randschade 6xø13,6cm. Cond.: G
Chinese theepot 18e eeuw met voorstelling van een haan en kip bij bloesemboom. 18,5x16,5x10,5cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen snuifflesjes 19e-20e eeuw met blauw landschaps decor 6,5xø3,4cm. Cond.: G
Chinees bordje 19e eeuw met blauw decor van bamboe, planten en bloemen. Minimale randschade en klein haarscheurtje 3xø17cm. Cond.: verder G
Twee Chinees porseleinen borden ø23cm. met rose, groen en goud decor van bloemen 18e eeuw. 1 Bord met scheur van 4cm. Cond.: G
Bijzonder Chinees porseleinen Familie Rose, bord begin 18e eeuw met goud- en bloemendecor, in goede staat. Lichte randschade 3xø26cm. Cond.: G
Twee Satsuma waterbakjes voorstellend een duif zittend op een boomstronk en een kikker zittend op de rand van de bron. Keramiek met gouden beschildering 20e eeuw 25x21x18cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen vaas 19e eeuw met blauw decor van bloemen en vogels. Chip uit de kraag 57x28cm. Cond.: R
Prachtig Chinees porseleinen kop & schotel 19e eeuw met blauw decor van karpers en andere vissen. Randschades Cond.: R
Chinese gemberpot 18e eeuw met blauw landschapsdecor (huizen en bergen) 17xø17cm. Cond.: G
Zeldzame Chinees porseleinen vaas (zonder deksel) 17e eeuw, Transitieperiode, met blauw drakendecor. 10xø11 cm., Cond.:G