Keramisch beeldje van "Jonas in de walvis". gemaakt door Eva Komposzt 1967, Beeld is aan de voorkant opengewerkt met binnenin Jonas 24x16x10,5cm. Cond.: G
Porseleinen ovale dekseldoos, Lorens Italië 2e helft 20e eeuw. Deksel is versierd met een afbeelding van een vrouw en een meisje in een fantasietuin ø18cm.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met blauw decor van bamboe en bloemen. 1 Vass gelijmd bij de kraag 30xø16cm. Cond.: R
Chinese vaas 19e eeuw gedecoreerd met een grote tempel met figuren. Deksel mist 27,5x19cm. Cond.: G
Twee oude glazen bierpullen met tinnen deksel. 1x Gemerkt Niedersachsen 1912, voorstelling betreft kegelen 19x13xø8cm. 1x 2e helft 20e eeuw met voetballer op het deksel 16x14xø10cm.
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een kakelende haan op het gras 1,2x13x12,6cm. Randschade Cond.: G
Twaalf antieke ivoren stukken uit Indonesië. Voorstellend vrouwelijke bustes op houten sokkeltjes ca. 5,5cm. hoog. Hebben gefungeerd als naamkaartjeshouder tijdens diner Cond.: G
3-Delig Wedgwood bisquit porseleinen tafelsetje (ongemerkt) met nikkelen houder. Zout, peper en mosterd 15x18,5x6cm. Onbeschadigd
Zeven aparte Chinees porseleinen borden ca. 1900 met gouddecor en waterpartij, watervogels en bloemen afgebeeld. 2 Borden zijn 11-kantig. Randschades 3,5x17,5x17,5cm. Cond.: G
Twee bisquit porseleinen bloemenvazen 2e helft 20e eeuw met voorstellingen van een heer en dame 22x18x10cm.
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een vliegende vlinder bij bloemen 1,2x12,8x12,8cm. (randschade)
Vier zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegels met edelmannen en vrouw in 17e eeuwse kledendracht (eenkleurig). 1,3x13x13cm., 1,3x12,5x13cm., 1,3x13x13cm. en 1,3x12.5x13cm. Cond.: G (lichte randschade en m...
Drie zeldzame Hollandse polychroom 17e eeuwse tegels met bloemen, vogels en drietulp 1,1x13x13cm., 1,1x13x13cm. en 1,2x13x13cm. Lichte randschade
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een emoe in het gras. Lichte randschades 1x13,2x13,2cm. Cond.: G
Hollands 17e eeuws tegeltableau polychrome met bloemmotief. Tegels zijn los (Gouda) 39x39cm. Cond.: G (enkele met lichte randschade)
Duits porseleinen dekselkom (bonbonniere) 1e helft 20e eeuw gemerkt Dresden Helena Wolfsohn. Vogeldecor en vlinders met rozenknop. 10xø10cm. Cond.: G
Plateel keramiek sierbord, gemerkt Ranuala Handpainted Holland, 20e eeuw ø30,5cm. (Haarscheur). Cond.: G
Chinees porseleinen Kang Xi schoteltje begin 18e eeuw met blauw decor voorstellend een kustplaats met bergen bomen en gebouwen. Haarscheur en randschade 1,8xø10,7cm. Cond.: R
Oud Hutchenreuther koffieservies, Duitsland Zwiebelmuster bestaande uit 5 kop & schotels, 6 gebaksbordjes, melkkan, suikerpotje en koffiekan in zeer goede staat. Cond.: U
Drie Chienese 18e eeuwse porseleinen borden met tuindecor met vaas, bloemen, ballustrade etc. Kang Xi, randschades en haarscheur ø23,5cm. Cond.: G
Zes antieke aardewerken borden van Villeroy & Boch ca. 1900 met landschapsmotief ø19cm. Cond.: G
Zeldzame antiek ivoren netsuke figuurtje met waaier. Het gezicht kan draaien en neemt dan een andere gedaante aan. Gesigneerd aan de onderkant H.: 5cm. Cond.: G
Vijf diverse tegels (2 bloempottegels, 1 mangaantegel, 1 blauwe tegel, 1 Delftse tegel Juliana-Bernard 7 Jan. 1937 / 7 Juli 1949 en een tegel van Westraven van 'T Nyvere Twente, lichte randschade)
Chinees porseleinen dekselvaas met drakenmotief, 19e eeuw,(deksel gerestaureerd) 17xø7.5 cm., Cond.:G