Drie antieke Chinees porseleinen borden met blauw decor, voorstellend een landschap met zee, bergen, bomen en gebouwen. Haarscheur en randschades ø23cm. Cond.: G
Vier glazen kerstborden, ontwerp Rosenthal Wienblad 20e eeuw, gouddecor 28,5x28,5cm. Cond.: G
Duits wit porseleinen soepbord met hakenkruis. Gemerkt "Selb Bavaria H en Go, Heinrich 1941" ø23,5cm. Cond.: G
15-Delig porseleinen koffieservies ca. 1930, vermoedelijk Duitsland Thuringen. Bestaande uit: koffiekan, melkkan, suikerpot, 6 gebaksschotels en 6 kop&schotels Cond.: G
Duits keramiek 7-delig restservies 1e helft 20e eeuw met landelijk decor Cond.: G
Oude porseleinen Duitse reservisten bierpul met tinnen deksel. ""Erinnerung an die dienstzeit Garnison München Prinz Carl von Bayern 31xø12cm. Cond.: U
Duitse Art Deco keramieken koekjestrommel met glazuur in zeer goede staat 11x21x16cm. Cond.: G
Plateel vaas Arnhemse Faiense (de Haan). Decor van een grote vogel omringd door bloemen 32xø11cm. Cond.: G
Platelen Amfore Gouda Nova Ivora ca. 1930 met bloemdecor. Randschade aan de voet 27xø16cm. Cond.: R
Arnhems plateel cachetpot, ontwerp Dila Gelaia ca. 1930 met bloemdecor. Beschadigd 18xø29cm. Cond.: M
Platelen dekselpot ca. 1920 decor Rio Zuid-Holland. Pot heeft 3 zeer aparte oren. Pot is geheel gedecoreerd met bloem- en stipdecor 17xø18cm. Cond.: G
Grote Goude plateel siervaas, ontwerp Malta Plazuid Gouda Holland, geglazuurd bloemenmotief 34xø20cm. Cond.: G