Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Gemberpot, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Chinese gemberpot 18e eeuw met blauw landschapsdecor (huizen en bergen) 17xø17cm. Cond.: G

Vaasje, 17e eeuw
Startprijs 150 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen vaas (zonder deksel) 17e eeuw, Transitieperiode, met blauw drakendecor. 10xø11 cm., Cond.:G

3 Chinese borden
Startprijs 150 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden met blauw decor, voorstellend een landschap met zee, bergen, bomen en gebouwen. Haarscheur en randschades ø23cm. Cond.: G

Duits servies
Resultaat: 150 EUR

Antiek porseleinen 9-delig koffieservies 19e eeuw, vermoedelijk Duitsland. Bestaande uit; koffiekan, melkkan (chip), suikerpot, 6 kop&schotels Cond.: G

KPM Koffiepot + kan
Startprijs 85 EUR

Twee delen aardewerk begin 20e eeuw. 1x Porseleinen koffiekan van K.P.M. Duitsland. 1x Schenkkan Keramiek Engeland Alcock and Co Patent (prachtig tweedimensionaal uitgewerkt). 22x17x11cm. en 22x20x13c...

Meissen lamp
Resultaat: 100 EUR

Grote Meissen porseleinen lampenvoet ca. 1900 met Zwiebelmuster motief Duitsland. Haarscheur 43xø16cm. Cond.: R

2 Delen porselein
Resultaat: 35 EUR

Twee delen porselein, plaquettes 20e eeuw. 1x Rosenthal plaquette met lijst, voorstelling van bloemen. 1x Ovale plaquette met een buste van een vrouw in zwart kleed. Ongesigneerd 10x11cm. en 8,6x7cm. ...

4 Rosenthal kerstborden
Startprijs 60 EUR

Vier glazen kerstborden, ontwerp Rosenthal Wienblad 20e eeuw, gouddecor 28,5x28,5cm. Cond.: G

Ronde Meissen schaal
Startprijs 15 EUR

Meissen ronde schaal "veldbloemen" 5xø24cm., defect Cond.: R

3 Delen Duits porselein
Startprijs 40 EUR

Drie delen antiek Duits porselein. 1x Meissen kop&schotel (beschadigd), 1x Dresden miniatuur vaas met deksel beschilderd met gouddecor, bloemen en figuren. 1x Vaas, onduidelijk gestempeld 5xø13cm., 9x...

Rosenthal doosje
Startprijs 40 EUR

Rosenthal Bavaria porseleinen dekseldoosje 20e eeuw met op het deksel afgebeeld een fazant op een tak met bloemen. 5x12x9,5cm. Cond.: G

Bord Heinrich
Resultaat: 60 EUR

Duits wit porseleinen soepbord met hakenkruis. Gemerkt "Selb Bavaria H en Go, Heinrich 1941" ø23,5cm. Cond.: G

Sierbord Berlin
Startprijs 15 EUR

Oud porseleinen sierbord Duitsland met als afbeelding Berlin Reichstaggebäude ø31cm. Cond.: G

Servies, Thuringen
Resultaat: 50 EUR

15-Delig porseleinen koffieservies ca. 1930, vermoedelijk Duitsland Thuringen. Bestaande uit: koffiekan, melkkan, suikerpot, 6 gebaksschotels en 6 kop&schotels Cond.: G

Set Duits keramiek
Resultaat: 15 EUR

Duits keramiek 7-delig restservies 1e helft 20e eeuw met landelijk decor Cond.: G

Rosenthal verzamel bord
Resultaat: 10 EUR

Rosenthal verzamelbord 1980, ontwerp van Björn Wiinblad (1918-2006). Polychroom beschilderd glazen bord, gelimiteerde oplage ø29cm.

Bierpul met beeld
Startprijs 60 EUR

Oude porseleinen Duitse reservisten bierpul met tinnen deksel. ""Erinnerung an die dienstzeit Garnison München Prinz Carl von Bayern 31xø12cm. Cond.: U

2 Vazen Sevres
Resultaat: 325 EUR

Twee grote Franse sevres porseleinen amphora's met dichte bovenzijde 2e helft 20e eeuw. Beschilderd met goud en figuren. Bronzen voet en armaturen 46x22xø14cm. Cond.: u

Platelen koektrommel
Startprijs 40 EUR

Duitse Art Deco keramieken koekjestrommel met glazuur in zeer goede staat 11x21x16cm. Cond.: G

2 Olielampjes
Startprijs 80 EUR

Twee Egyptische terracotta olielampjes 3e-4e eeuw in zeer goede staat 3x8,5x6cm. en 4,5x7x10cm. Cond.: G

Chocoladeketel, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Porseleinen 19e eeuwse chocolade schenkkan met bronzen handgreep en porseleinen handvat. Florale beschildering rondom 26x23xø17cm. Cond.: G

Plateel vaas, Arnhem
Startprijs 125 EUR

Plateel vaas Arnhemse Faiense (de Haan). Decor van een grote vogel omringd door bloemen 32xø11cm. Cond.: G

Orenvaas, Gouds plateel
Startprijs 80 EUR

Platelen Amfore Gouda Nova Ivora ca. 1930 met bloemdecor. Randschade aan de voet 27xø16cm. Cond.: R

Plateel vaas
Resultaat: 80 EUR

Grote platelen vaas Koninklijke plateelbakkerij Zuid Holland Gouda ca. 1930. Art Deco groen gevlamd decor 21xø18cm. Cond.: G