Chinese gemberpot 18e eeuw met blauw landschapsdecor (huizen en bergen) 17xø17cm. Cond.: G
Drie antieke Chinees porseleinen borden met blauw decor, voorstellend een landschap met zee, bergen, bomen en gebouwen. Haarscheur en randschades ø23cm. Cond.: G
Antiek porseleinen 9-delig koffieservies 19e eeuw, vermoedelijk Duitsland. Bestaande uit; koffiekan, melkkan (chip), suikerpot, 6 kop&schotels Cond.: G
Vier glazen kerstborden, ontwerp Rosenthal Wienblad 20e eeuw, gouddecor 28,5x28,5cm. Cond.: G
Rosenthal Bavaria porseleinen dekseldoosje 20e eeuw met op het deksel afgebeeld een fazant op een tak met bloemen. 5x12x9,5cm. Cond.: G
Duits wit porseleinen soepbord met hakenkruis. Gemerkt "Selb Bavaria H en Go, Heinrich 1941" ø23,5cm. Cond.: G
15-Delig porseleinen koffieservies ca. 1930, vermoedelijk Duitsland Thuringen. Bestaande uit: koffiekan, melkkan, suikerpot, 6 gebaksschotels en 6 kop&schotels Cond.: G
Duits keramiek 7-delig restservies 1e helft 20e eeuw met landelijk decor Cond.: G
Oude porseleinen Duitse reservisten bierpul met tinnen deksel. ""Erinnerung an die dienstzeit Garnison München Prinz Carl von Bayern 31xø12cm. Cond.: U
Twee grote Franse sevres porseleinen amphora's met dichte bovenzijde 2e helft 20e eeuw. Beschilderd met goud en figuren. Bronzen voet en armaturen 46x22xø14cm. Cond.: u
Duitse Art Deco keramieken koekjestrommel met glazuur in zeer goede staat 11x21x16cm. Cond.: G
Plateel vaas Arnhemse Faiense (de Haan). Decor van een grote vogel omringd door bloemen 32xø11cm. Cond.: G
Platelen Amfore Gouda Nova Ivora ca. 1930 met bloemdecor. Randschade aan de voet 27xø16cm. Cond.: R