Antieke Franse pendule met compositie figuur, gesigneerd J. Cherrier in goede staat. Marmer is heel, slinger mist 65x30x21cm. Cond.: G
Franse kolompendule met getorste zuilen en koperen capitellen met Boulle techniek ca. 1880. Licht beschadigd 48x25x14cm. Cond.: G
Franse pendule onder glazen stolp 19e eeuw. Romantische voorstelling van compositie metaal en albast. Pendule is compleet 51x41x18cm. Cond.: G
Franse grijs marmeren pendule ca. 1890 met Romeinse schaal en bronzen pootjes. 8-Daags uurwerk gesigneerd Duru a Paris in zeer goede staat 32x24x15cm. Cond.: G
Grote comtoise begin 19e eeuw, bijzonder mooie vormgeving met emaille wijzerplaat en opschrift "Grangier a Bazas". Harpslinger. Uurwerk is nagekeken en in zeer goede staat 148x27x15cm. Cond.: U
Oude Engelse schoolklok 2e helft 20e eeuw met snek uurwerk, gesigneerd "Jones en Co. Makers London". Metalen wijzerplaat, 15xø33cm. Cond.: U
Antieke notenhouten vrijslinger voorzien van een Gustav Becker Silezia uurwerk. Compleet met kuif. Uurwerk en slinger voorzien van Jugendstil motief. In goede staat 82x14x20cm. Cond.: G
Franse reiswekker met bronzen strakke kast en emaille wijzerplaat 20e eeuw 11x6x5,5cm. Cond.: U
Klein staand klokje ca. 1900, mahonie fineer met messing beslag 25x9x5,5cm. Cond.: G
Duitse Schwarzwalder wandklok 19e eeuw met beschilderde wijzerplaat. Goed functionerend, wijzerplaat is bijgeschilderd 39x27x13cm. Cond.: R
Kleine comtoise wandklok, stationsmodel met vouwslinger en messing gewichten 2e helft 20e eeuw 11xø27cm. Cond.: G
Bronzen mysterieuze pendule 21e eeuw in de vorm van een kangoeroe met jong 30x16x10cm. Cond.: U
Oude maritieme klok met seconden aanduiding, gemerkt "Chronometerwerke Wempe Hamburg", vermoedelijk WO II. Wijzerplaat iets beschadigd. 7xø22cm. Cond.: G
Kleine bronzen reiswekker met beschilderde emaille voorstellingen, 2e helft 20e eeuw 10,5x5x5,5cm. Cond.: G
Comtoise met functionerend uurwerk maar niet compleet. Begin 19e eeuw, slinger van latere datum 132x27x16cm. Cond.: R
Vuurvergulde bronzen wandklok 1e helft 20e eeuw in barok vormgeving met putti. Duits uurwerk 34x15x4cm. Cond.: G
Kleine bronzen reiswekker 2e helft 20e eeuw met geslepen glas 9x4,5x4cm. Cond.: G
Grote antieke Duitse Kienzle wandregelateur met notenhouten kast. Compleet met kuif en knoppen in zeer goede staat 118x41x20cm. Cond.: G
Grote Engelse mahoniehouten pubklok met snek ca. 1890. Creme metalen wijzerplaat. Slinger mist 70x43x15cm. Cond.: G