Antiek Frans klokkenstel ca. 1900 (beschadigd) van blauw aardewerk met bronzen armaturen 53x23x16cm. en 30x14x14cm. Cond.: M
Kleine Pfeilkreuz pendule met eiken kast en getorste zuilen, emaille wijzerplaat ca. 1910 Duitsland. Uurwerk nagekeken 23x15x7cm. Cond.: G
Kleine notenhouten Friese kortstaat klok met maanstand en bel in zeer goede staat. gemerkt J.W.A. 2e helft 20e eeuw Cond.: U
Antieke Duitse Junghans regelateur met notenhouten kast, compleet met kuif en knoppen 98x35x17cm. Cond.: G
Oude Friese staartklok, gemerkt Warmink (WUBA) met maanstand in eikenhouten kast met bronzen torens. 2e Helft 20e eeuw 82x24x16cm. Cond.: G
Oude mini comtoise met harpslinger 2e helft 20e eeuw (mist wijzer). Messing met houten kast, uurwerk F.H.S. Germany 24x17x11cm. Cond.: G
Antieke Duitse Junghans wandregelateur met kuif. Geheel compleet met knoppen. Notenhout (mahoneigekleurd) 96x37x19cm. Cond.: G
Eikenhouten Westminster wandregelateur ca. 1930 met geslepen glas in zeer goede staat 79x36x20cm. Cond.: G
Duitse reiswekker gemerkt Schatz en Söhne. Zichtbare draaiende balans 2e helft 20e eeuw, uurwerk werkt 15x8,5x5,5cm. Cond.: G
Westminster wandregelateur ca, 1930 in eiken kast, Duitsland met Silent, Westminster en Ave Maria slagwerk. In zeer goede staat 75x32x20cm. Cond.: U
Eikenhouten tafelklok ca. 1910, front met intarisa. Uurwerk met gongslag en gemerkt Mauthe. Wijzerplaat-glas ontbreekt 32x21x13cm. Cond.: G
Oude pendule (2 bellen) met wandconsole, beschilderd met bloemen en goud, gemerkt Schmid (emaille wijzerplaat) 20e eeuw. Deurtje zit los 58x24x12cm. Cond.: G
Eikenhouten pendule ca. 1920 met Pfeilkreuz uurwerk met slagwerk. In zeer goede staat met facetgeslepen glas 25x31x12cm. Cond.: G
Oude Art Deco pendule ca. 1930 met Westminster gongslag in zeer goede staat 23x35x12cm. Cond.: G
Eikenhouten pendule ca. 1920 met slagwerk en geslepen glas. Wijzerplaat verpoetst 30x44x12cm. Cond.: R
Oude Sallander wandklok, gemerkt Wuba, met mahoniehouten kast. Bronzen ornamentuur en maanstand 2e helft 20e eeuw 50x22x14cm. Cond.: G
Zaanse wandklok 2e helft 20e eeuw met noten kast en bronzen armaturen 24x26x17cm. Cond.: G
Oude Zaanse wandklok met notenhouten kast en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw 63x27x14cm. Cond.: G
Oude notenhouten wandregelateur van het merk Commodoor 2e helft 20e eeuw met batterijfunctie 66x23x10cm. Cond.: G
Eikenhouten pendule ca. 1935 met Westminster slag 21x43x13cm. Cond.: G
Oude mooi bewerkte koekkoeksklok, Duitsland 20e eeuw 40x28x15cm. Cond.: G
Oude goudgelakte pendule, gemerkt Schmid 2e helft 20e eeuw met bloemdecor 30x30x11cm. Cond.: G
Oude Duitse wandklok, gemerkt E. Schmeckenbecher West germany met slagwerk 2e helft 20e eeuw 25x22x10cm. Cond.: G
Grote tafelklok in Chinese stijl 2e helft 20e eeuw met batterijfunctie. (Beschilderd hout) 45x26x16cm. Cond.: U