Mahoniehouten kastje met band ingelegd ca. 1900. Origineel beslag, geheel staand op koperen wieltjes in zeer goede staat 88x48x87cm. Cond.: G
Vergulde stuckwerk spiegel met kuif 19e eeuw in barokstijl. Licht beschadigd 92x66x16cm. Cond.: G
Hollands mahoniehout fineer penantkastje ca. 1880 in redelijke ongerestaureerde staat 96x103x47cm. Cond.: G
Hollandse eiken 4-laden commode met origineel bronzen beslag 104x110x49cm. Cond.: G
Engelse dames schrijftafel ca. 1880, mahoniehout fineer (beschadigd). Voorzien van groen velours op schrijfblad. Tafel met lade en origineel bronzen beslag, slot en sleutel. 71x88x53cm. Cond.: R
Vijf notenhout gekleurde beklede eetkamerstoelen met aparte rugleuning in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. Mooie velours bekleding in barokstijl 97x61x53cm. Cond.: G
Art Deco messing wastafel op wieltjes met twee marmeren bladen, waarschijnlijk ooit met hotel-functie 77x75x46cm. Cond.: G
Antieke Engelse bank gestoffeerd met zijde(beschadigd) staand op vier mahoniehouten poten en koperen wieltjes 72x78x149cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten schommelstoel,(rocking-chair) 19e eeuw met creme velours stoffering. 96x50x90 cm., Cond.:G
Oude wortelnoten fineer Hollandse dubbelgebogen commode in Louis Quinze stijl met origineel bronsbeslag. Geheel staand op klauwpoten 2e helft 20e eeuw 77x103x50cm. Cond.: R
Mahoniehouten wastafel ca. 1880 met marmeren blad, lade en etage tussen de poten. Rechts met handdoekophanging, links is afwezig. 80x104x45cm. Cond.: G
Duits eikenhouten Grunderzeit dressoir met vroeg barok stijl beslag in zeer goede staat met getorste zuilen 160x75x65cm. Cond. : G
Art Nouveau stijl toilettafel van licht beukenhout met 2 lades en spiegel. Geheel staand op 4 wieltjes 2e helft 20e eeuw 145x91x42cm. Cond.: G
Antieke Biedermeier voltaire 20e eeuw, bekleed met rode velours in zeer goede staat 101x67x75cm. Cond.: G