Oude wortelnoten fineer Hollandse dubbelgebogen commode in Louis Quinze stijl met origineel bronsbeslag. Geheel staand op klauwpoten 2e helft 20e eeuw 77x103x50cm. Cond.: R
Massief eikenhouten miniset 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. barok vormgeving met onderling verbonden poten Cond.: G
Oud Frans bloementafeltje Louis Seize stijl met inlegwerk en messing beslag 2e helft 20e eeuw 81x35x36cm. Cond.: G
Antiek eikenhouten Mechelse tafel ca. 1900 met gedraaide onderling verbonden poten en blad met houtsnijwerk (8-kantig) 63x49x49cm.
Grote mahoniehouten aankleedspiegel ca. 1840 Biedermeier. Spiegel kan gedraaid worden 163x93x34cm.
Grenen Engelse 4-laden commode ca. 1890 (oude worm), 78x94x42cm. Cond.: M
Duitse Neo-Barok eiken tafel ca. 1900. Onderstel waarschijnlijk origineel barok. Blad en lade van latere datum 80x115x84cm. Cond.: G
Mahoniehouten theekastje, ca.1910, aan 3 zijden te openen, met facet geslepen glas en taps toelopende poten, daarbij een los dienblad met bronzen handgrepen. 79x63x42 cm., Cond.:G
Twee roestvrijstalen bijzettafels met messing en twee geslepen glasplaten 2e helft 20e eeuw 53x57x58cm. Cond.: G
Mechelse eiken handgestoken stoel met onderling verbonden poten. Stoffen bekleding in redelijke staat 110x46x45cm. Cond.: G
Art Nouveau stijl toilettafel van licht beukenhout met 2 lades en spiegel. Geheel staand op 4 wieltjes 2e helft 20e eeuw 145x91x42cm. Cond.: G
Mahoniehouten dames armleunstoel 19e eeuw met snijwerk in Louis Philippe stijl op koperen wieltjes 110x59x60cm. Cond.: G
Langwerpige roestvrijstalen salontafel met messing en twee geslepen glasplaten 2e helft 20e eeuw 43x69x136cm. Cond.: G
Wortelnoten halfrond hoekkastje, binnenwerk voor flessen en glazenophanging. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 100x62x47cm. Cond.: G
Louis Seize stijl salontafel. Creme met goud en onyx blad 20e eeuw 47xø80cm. Chip van blad Cond.: G
Massief notenhouten lectuurmolen met koper beslagen 2e helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld 27x44x43cm. Cond.: G
Decoratieve mintgroene eethoek met biezen zitting. Engelse landhuisstijl 2e helft 20e eeuw 75xø78cm. en 90x43x46cm. Cond.: G
Mahoniehouten fragment van een Hollands 19e eeuws Biedermeier bed, omgebouwd tot kapstok 40x130x5cm. Cond.: G
Grote eikenhouten kapstok met koperen sierhaken ca. 1930. Twee beschadigd 23x165x25cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten salontafel met groen leer staand op vierpoot met bronzen klauwpoten 2e helft 20e eeuw 52x84cm. Cond.: G
Hollandse uiltjesstoel 19e eeuws van iepenhout met biezen zitting. Stukje hout bij het uiltje mist 89x45x38cm. Cond.: G
Wit gelakt Louis Quinze stijl bankje ca. 1930 met gobelin gestoffeerd 85x123x54cm. Cond.: G
Zeldzame notenhouten 19e eeuwse Franse ridderfauteuil, rijkelijk bewerkt met wapens, ridderhelmen en roofvogelkoppen. Stoffering is goed 133x77x70cm. Cond.: G
Eikenhouten bureau-draaistoel ca. 1880 met zware gietijzeren voet (bewerkt) en lederen zitting, Engeland 82x51x58cm.