Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Hollandse dubbelgebogen commode
Resultaat: 100 EUR

Oude wortelnoten fineer Hollandse dubbelgebogen commode in Louis Quinze stijl met origineel bronsbeslag. Geheel staand op klauwpoten 2e helft 20e eeuw 77x103x50cm. Cond.: R

Eikenhouten miniset
Resultaat: 15 EUR

Massief eikenhouten miniset 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. barok vormgeving met onderling verbonden poten Cond.: G

Frans bloementafeltje
Resultaat: 45 EUR

Oud Frans bloementafeltje Louis Seize stijl met inlegwerk en messing beslag 2e helft 20e eeuw 81x35x36cm. Cond.: G

Mechels tafeltje
Resultaat: 35 EUR

Antiek eikenhouten Mechelse tafel ca. 1900 met gedraaide onderling verbonden poten en blad met houtsnijwerk (8-kantig) 63x49x49cm.

Aankleedspiegel
Resultaat: 150 EUR

Grote mahoniehouten aankleedspiegel ca. 1840 Biedermeier. Spiegel kan gedraaid worden 163x93x34cm.

Grenen 4-laden commode
Resultaat: 40 EUR

Grenen Engelse 4-laden commode ca. 1890 (oude worm), 78x94x42cm. Cond.: M

Eikenhouten tafel
Resultaat: 80 EUR

Duitse Neo-Barok eiken tafel ca. 1900. Onderstel waarschijnlijk origineel barok. Blad en lade van latere datum 80x115x84cm. Cond.: G

Theekastje
Resultaat: 90 EUR

Mahoniehouten theekastje, ca.1910, aan 3 zijden te openen, met facet geslepen glas en taps toelopende poten, daarbij een los dienblad met bronzen handgrepen. 79x63x42 cm., Cond.:G

2 Roestvrijstalen bijzettafels
Resultaat: 50 EUR

Twee roestvrijstalen bijzettafels met messing en twee geslepen glasplaten 2e helft 20e eeuw 53x57x58cm. Cond.: G

Handgestoken stoel
Resultaat: 40 EUR

Mechelse eiken handgestoken stoel met onderling verbonden poten. Stoffen bekleding in redelijke staat 110x46x45cm. Cond.: G

Toilettafel
Resultaat: 90 EUR

Art Nouveau stijl toilettafel van licht beukenhout met 2 lades en spiegel. Geheel staand op 4 wieltjes 2e helft 20e eeuw 145x91x42cm. Cond.: G

Dames armleunstoel
Resultaat: 70 EUR

Mahoniehouten dames armleunstoel 19e eeuw met snijwerk in Louis Philippe stijl op koperen wieltjes 110x59x60cm. Cond.: G

Roestvrijstalen salontafel
Startprijs 35 EUR

Langwerpige roestvrijstalen salontafel met messing en twee geslepen glasplaten 2e helft 20e eeuw 43x69x136cm. Cond.: G

Hoekkastje
Startprijs 240 EUR

Wortelnoten halfrond hoekkastje, binnenwerk voor flessen en glazenophanging. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 100x62x47cm. Cond.: G

Wit ronde tafel, marmeren blad
Resultaat: 60 EUR

Louis Seize stijl salontafel. Creme met goud en onyx blad 20e eeuw 47xø80cm. Chip van blad Cond.: G

Oude lektuurmolen
Resultaat: 135 EUR

Massief notenhouten lectuurmolen met koper beslagen 2e helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld 27x44x43cm. Cond.: G

Mintgroene eethoek + 4 stoelen
Resultaat: 85 EUR

Decoratieve mintgroene eethoek met biezen zitting. Engelse landhuisstijl 2e helft 20e eeuw 75xø78cm. en 90x43x46cm. Cond.: G

Kapstok 19e eeuw
Startprijs 20 EUR

Mahoniehouten fragment van een Hollands 19e eeuws Biedermeier bed, omgebouwd tot kapstok 40x130x5cm. Cond.: G

Eikenhouten kapstok
Resultaat: 25 EUR

Grote eikenhouten kapstok met koperen sierhaken ca. 1930. Twee beschadigd 23x165x25cm. Cond.: G

Engelse salontafel, groen leer
Startprijs 20 EUR

Engelse mahoniehouten salontafel met groen leer staand op vierpoot met bronzen klauwpoten 2e helft 20e eeuw 52x84cm. Cond.: G

Uiltjesstoel
Startprijs 30 EUR

Hollandse uiltjesstoel 19e eeuws van iepenhout met biezen zitting. Stukje hout bij het uiltje mist 89x45x38cm. Cond.: G

Wit Louis Quinze stijl bankje
Resultaat: 60 EUR

Wit gelakt Louis Quinze stijl bankje ca. 1930 met gobelin gestoffeerd 85x123x54cm. Cond.: G

Franse ridderfauteuil
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame notenhouten 19e eeuwse Franse ridderfauteuil, rijkelijk bewerkt met wapens, ridderhelmen en roofvogelkoppen. Stoffering is goed 133x77x70cm. Cond.: G

Bureau draaistoel
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten bureau-draaistoel ca. 1880 met zware gietijzeren voet (bewerkt) en lederen zitting, Engeland 82x51x58cm.