Antieke Biedermeier voltaire 20e eeuw, bekleed met rode velours in zeer goede staat 101x67x75cm. Cond.: G
Engelse dames schrijftafel ca. 1880, mahoniehout fineer (beschadigd). Voorzien van groen velours op schrijfblad. Tafel met lade en origineel bronzen beslag, slot en sleutel. 71x88x53cm. Cond.: R
Mahoniehouten kamerscherm ca. 1900 bestaand uit 4 lamellen met daartussen stof gespannen (grijs-groen) 180x245cm. Cond.: G
Biedermeier fauteuil 19e eeuw van beukenhout. Notengekleurd met velours stoffering. Ongerestaureerd 96x67x57cm. Cond.: G
Vijf notenhout gekleurde beklede eetkamerstoelen met aparte rugleuning in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. Mooie velours bekleding in barokstijl 97x61x53cm. Cond.: G
18e Eeuwse massief notenhouten stoel,onderling verbonden poten, (vermoedelijk Italië),zitting en hoge rugleuning gestoffeerd. In goede staat. 132x50x51 cm.
Mahoniehouten miniset 2e helft 20e eeuw met geschulpt blad in zeer goede staat 56x53x40cm. Cond.: G
Vroege Engelse eikenhouten hangoortafel met lade ca. 1780 met onderling verbonden poten in nette staat 67xø130cm. Cond.: G