Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Commode, brons, marmeren blad
Resultaat: 475 EUR

Commode in Franse stijl, rondom beslagen met vergulde bronzen ornamentuur, bronzen zuilen etc. Voorzijde met 1 deur en 1 lade. beide zijkanten met vitrine etage-gedeeeltes met spiegels. Voorzien van g...

Mahonie secretaire
Startprijs 140 EUR

Secretaire, mahonie fineer, ca. 1880 Louis Philippe, met rechte klep waarachter diverse laden.Het meubel verkeerd in redelijke ongerestaureerde staat. (Scheur in zijkant). 155x105x45 cm.

Fauteuil rood
Resultaat: 80 EUR

Antieke Biedermeier voltaire 20e eeuw, bekleed met rode velours in zeer goede staat 101x67x75cm. Cond.: G

Schrijftafel 1870
Resultaat: 100 EUR

Engelse dames schrijftafel ca. 1880, mahoniehout fineer (beschadigd). Voorzien van groen velours op schrijfblad. Tafel met lade en origineel bronzen beslag, slot en sleutel. 71x88x53cm. Cond.: R

Mahonie kamerscherm
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten kamerscherm ca. 1900 bestaand uit 4 lamellen met daartussen stof gespannen (grijs-groen) 180x245cm. Cond.: G

Salontafel ca. 1900
Startprijs 20 EUR

Antieke eikenhouten Hollandse salontafel ca. 1900 met Jugendstil stijl poten 64x98x88cm. Cond.: G

Grenen vitrine
Resultaat: 200 EUR

Duitse grenen Biedermeier stijl glasvitrine (zijkanten ook met glas). Met zuilen en een gebogen lade. 2e helft 20e eeuw 167x100x48cm. Cond.: G

Betaaltafel
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Duitse betaaltafel van notenfineer met getorste poten (kruislings verboden) en lade. In ongerestaureerde staat 78x104x66cm. Cond.: G

Eiken Chifoniere
Resultaat: 250 EUR

Eikenhouten Hollands Empire schrijf chiffoniere met origineel Empire beslag ca. 1820 in redelijke ongerestaureerde staat 155x100x47cm. Cond.: R

Biedermeier fauteuil
Startprijs 60 EUR

Biedermeier fauteuil 19e eeuw van beukenhout. Notengekleurd met velours stoffering. Ongerestaureerd 96x67x57cm. Cond.: G

Eethoek
Resultaat: 100 EUR

Bijzondere eikenhouten eethoek ca. 1900 van massief eiken. Geheel uitgevoerd in Engelse Tudor stijl (16e eeuw). Veel snij- en draaiwerk. 4 Stoelen (97x55x54cm.), 1 armleunstoel (101x70x63cm.) en een v...

Eetkamer tafel, geschulpt blad
Startprijs 100 EUR

Mahoniehout gefineerde eetkamertafel met geschulpt blad ca. 1860. De tafel bevindt zich in nette ongerestaureerde staat 77xø125cm. Cond.: G

Coulissentafel
Startprijs 100 EUR

Notenhouten gefineerde uittrektafel, wortelnoten blad met bandintarsia. Centrale rijkgestoken poot met 4 zijpoten 2e helft 20e eeuw. 76x165x120cm. Cond.: G

5 Eetkamerstoelen
Resultaat: 100 EUR

Vijf notenhout gekleurde beklede eetkamerstoelen met aparte rugleuning in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. Mooie velours bekleding in barokstijl 97x61x53cm. Cond.: G

Mahonie kast 4 laden
Resultaat: 160 EUR

Prachtige massief mahoniehouten Engelse Jugendstil spiegelcommode ca. 1900. Origineel beslag. Mooie vormgeving 178x53x106cm. Cond.: G

Eiken 4-laden commode
Resultaat: 100 EUR

Massief eikenhouten 4-laden commode ca. 1880 met origineel beslag en sloten 103x107x60cm. Cond.: G

4 Stoelen met webbing
Startprijs 300 EUR

Vier antieke mahoniehouten stoelen met webbing (pitriet) in zitting en rugleuning. Mooie vormgeving, waarschijnlijk Hollands in zeer goede staat 108x50x48cm. Cond.: G

Franse jachtstoel
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse eiken jachtstoel met getorste poten en snijwerk ca. 1890. Mooie velours bekleding 106x45x53cm. Cond.: G

Frans bankje
Resultaat: 60 EUR

Louis Seize stijl bankje ca. 1890 met handgestoken sierwerk en 2 zuilen. Goede zalmkleurige stoffering 130x102x64cm. Cond.: G

Stoel, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuwse massief notenhouten stoel,onderling verbonden poten, (vermoedelijk Italië),zitting en hoge rugleuning gestoffeerd. In goede staat. 132x50x51 cm.

Mini-set
Resultaat: 80 EUR

Mahoniehouten miniset 2e helft 20e eeuw met geschulpt blad in zeer goede staat 56x53x40cm. Cond.: G

Eiken hangoortafel
Startprijs 300 EUR

Vroege Engelse eikenhouten hangoortafel met lade ca. 1780 met onderling verbonden poten in nette staat 67xø130cm. Cond.: G

Lederen poef
Startprijs 150 EUR

Moderne kalfslederen zitbank-voetenbank op houten poten. Goede kwaliteit en in goede staat 45x73x52cm. Cond.: G

Leren poef
Resultaat: 150 EUR

Moderne kalfslederen zitbank-voetenbank op houten poten. Goede kwaliteit en in goede staat 45x73x52cm. Cond.: G