Twee poppen ca. 1940-1950. 1x Hard plastic meisjespop met slaapogen. 1x Celluloid pop, gemerkt Arthur Schoeman, met opdraaimechaniek. Toffen- met papier mache lichaam, ogen liggen los in het hoofd. L....
Popje van een meisje in kledendracht Armand Marseille 390 A 12/07XM. Porseleinen hoofd, slaapogen, open mondje, tandjes boven. Lijf van papier-mache, L.: 22cm.
Twee meisjespoppen 50-er jaren, gemaakt van kunststof met originele kleertjes. Ongemerkt L.: 68cm. Cond.: G
Moderne porseleinen babypop, gemerkt Jocy Cindy Marschner reproduction. Stoffen lichaam, porseleinen armpjes en benen L.: 35cm. Cond.: G
Moderne porseleinen negerpop, gemerkt onder de pruik G.D. Cindy Marsch production. Stoffen lijf, porseleinen armen en benen, L.: 54cm. Cond.: U
Moderne porseleinen pop, gemerkt Faith Wick Seelegs Ceramics. Stoffen lichaam en porseleinen onderarmen en onderbenen L.: 45cm. Cond.: G
Moderne porseleinen babypop, gemerkt Bacce by Joyce Walt 1988. Stoffen lichaam met porseleinen handjes en voetjes, vaste ogen en open mond L.: 45cm. Cond.: G
Grote moderne porseleinen negerpop, gemerkt G.D. met stoffen lichaam, porseleinen onderbenen en onderarmen, vaste ogen en dichte mond. Gekleed in kanten jurk L.: 68cm. Cond.: U
Duw kinderwagen eind 19e eeuw met metalen spaakwielen en veersysteem. Originele beschildering, met leer bekleed 57x99x33cm. Cond.: G
Grote moderne porseleinen pop, gemerkt G.D. met papier mache lichaam. Naar klassiek voorbeeld, vaste ogen en dichte mond L.:74cm. Cond.: U
Grote moderne porseleinen negerpop, gemerkt G.D. met stoffen lichaam, porseleinen onderbenen en armen. Gekleed in Afrikaans tenue L.: 75cm. Cond.: U
Grote papier mache pop(licht bekrast), Franz Schmidt en Co ca. 1930 Duitsland. Gekleed met lederen knickerbocker, tirolerhemd, vest en lederen schoenen. Met slaapogen en geluid L.: 76cm. Cond.: G
Porseleinen Heubach Köppelsdorf pop ca. 1920 met papier mache lichaam. Nr. 342.2/0 Germany. Slaapogen, bewegende tong en 2 tandjes. Gekleed in kanten jurkje met onderrok en lederen schoentjes. L.: 43c...
Papier mache jongenspop ca. 1930 Koenig en Wernicke 4108/8. Stoffen lichaam met "mama-mechanike", slaapogen en 2 tandjes L.: 48cm. Cond.: G
Papier mache negerpopje ca. 1930, gemerkt K.R.K. Slaapogen en geschilderde mond (Duitsland), pruik zit los L.: 29cm. Cond.: G
Papier mache jongenspop ca. 1920, onduidelijk gemerkt met stoffen lichaam, papier mache armen en benen, slaapogen en "mama-mechaniek". Open mond met 2 tandjes, gekleed in grote jurk met capouchon L.: ...
Armand Marseille pop ca. 1920, gemerkt A.M. 2966 33/4/8. Aardewerken hoofd(gebarsten), slaapogen, 2 tandjes, papier mache lichaam met "mama-mechaniek" L.: 51cm. Cond.: R
Papier mache negerpop ca. 1930, gemerkt Koenig en Wernicke 134/135 met slaapogen in goede staat L.: 51cm. Cond.: G
Oude harde kunststoffen pop gemerkt Sonni. Vermoedelijk ca. 1940 Duitsland. Slaapogen en dichte mond (mama-mechaniek is eruit) L.: 43cm. Cond.: R
Pop, Armand Marseille ca. 1900 met porseleinen hoofd, geleed lijf, open mond met 4 tandjes en slaapogen. Gemerkt in de nek 370 AM Dep made in Germnay L.: 76cm. Cond.: G
Grote celluloid jongespop met geschilderde ogen ca. 1940, gemerkt met een vlinder op de rug (vermoedelijk August Hahn en Co Duitsland). IN zeer goede staat L.: 60cm. Cond.: G
Vier modelauto's van Bburago, schaal 1:18; 1x Ferrari 456 GT (1992), 1x Ferrari 250 Testa Rossa (1957), 1x Porsche 911 Carrera (1997), 1x Porsche 911 Carrera (1993).
Vier modelauto's van ERTL, schaal 1:18; 1x Jaguar XK-120 (1948), 1x Mercedes Benz 190SL, 1x Chevrolet Corvette Convertible, 1x Chevrolet Corvette Stingray (1963).
Schaalmodel van 1:18 van ERTL van de Austin Healey 3000 Roadster. Zeldzaam model. Model is in erg goede conditie.