Prachtige Romeinse glazen vijzel met glazen stamper in zeer goede staat 3e-4e eeuw? 5,5xø9cm. en 10,3xø2,5cm. Cond.: G
Drinkkommetje en zalfflesje
Prachtig Romein glazen vaasje (zalfflesje) met 5 lussen in zeer goede staat, 3e-4e eeuw? 5,5x4,5cm. Cond.: G
Groen glazen asbak, gesigneerd Copier Leerdam Holland 9,5xø11,5cm. Cond.: G
8-Kantige glazen vaas van Copier Leerdam Holland 13xø13cm. Cond.: G
Bijzonder groot gegraveerd kristallen glas ca. 1900. Afbeeldingen van bomen en hindes met hert 21xø11cm. Cond.: G
Groot kristallen glas, facetgeslepen en gegraveerd met een wapen. Eind 19e eeuw 22xø8,5cm. Cond.: G
Ruitkristallen dekselschaal 2e helft 20e eeuw 27xø15cm. Cond.: G
Zes oude kristallen tweekleurige wijnglazen. Gegraveerd met wijnranken op het glas 20e eeuw. 1 Glas met chip 20xø6cm. Cond.: G
Kristallen orrefors bowl (Kosta Boda) Sweden 20e eeuw 10xø10cm. Cond.: G
Twee grote kristallen karaffen 19e eeuw, ruitgeslepen 41,5xø10cm. Cond.: G
Grote moderne vaas 2e helft 20e eeuw, mogelijk Murano glass-fusing 33xø17cm. Cond.: G
Vijf Millefiori vaasjes in Murano stijl 2e helft 20e eeuw. Amforavormig en verschillende kleuren H.: 13cm. Cond.: G
Drie delen glas waarvan de schaal gemerkt is "Eisch". De 2 karaffen zijn ongemerkt. Alle delen zijn blauw-groen van kleur 2e helft 20e eeuw Cond.: G
Twee grote decoratieve glazen met cassis-kleurige kelken 21e eeuw. Bewerkt 28xø10cm. Cond.: G
Aparte Art Deco vaas. Wit melkglas met marmerstructuur effect 11xø8cm. Cond.: G