Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Romeinse glazen
Resultaat: 100 EUR

Prachtige Romeinse glazen vijzel met glazen stamper in zeer goede staat 3e-4e eeuw? 5,5xø9cm. en 10,3xø2,5cm. Cond.: G

Drinkkommetje en zalfflesje

Romeins glas, 3e-4e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Prachtig Romein glazen vaasje (zalfflesje) met 5 lussen in zeer goede staat, 3e-4e eeuw? 5,5x4,5cm. Cond.: G

Gebrandschilderd glasraam
Startprijs 20 EUR

Oud ovaalvormig gebrandschilderd glas met voorstelling van een straat met gebouwen en een figuur, Opschrift op 1gebouw "Hotel de Hambourg" 26,5x7,5cm. Cond.: G

2 Kunstglas vaasjes
Startprijs 20 EUR

Twee mondgeblazen glazen vazen 2e helft 20e eeuw met kraagrand. Blauw en Groen, vermoedelijk Italië, blauwe kraag is beschadigd 20,5x8cm. Cond.: R

Asbak, Copier Leerdam
Startprijs 60 EUR

Groen glazen asbak, gesigneerd Copier Leerdam Holland 9,5xø11,5cm. Cond.: G

Likeurset met karaf
Resultaat: 400 EUR

Bijzondere Amsterdamse school likeurset van Jaap Gidding (1887 - 1955) (Gewerkt bij Copier Leerdam). 6-Delig; 1 Karaf 22xø13cm. en 5 likeurglazen 4xø5,5cm. Stop is niet origineel

8-Kantige Copier Leerdam vaas
Startprijs 60 EUR

8-Kantige glazen vaas van Copier Leerdam Holland 13xø13cm. Cond.: G

Kunstglazen schaatlje
Startprijs 30 EUR

Oude ongesigneerde matglazen bonbonschaal in de vorm van een blad met blauwgroen glas 7,5x19x19cm. Cond.: G

2 Delen glaswerk
Resultaat: 15 EUR

Twee delen glaswerk. 1x Dekselbakje met voorstelling van een bellenblazend meisje en een vogel. (beschadigd) 3x11x8,5cm. 1x Grote asbak met tweedimensionale voorstelling in Lalique-stijl 4,5x13x13cm. ...

Glas op stam, 20e eeuw
Startprijs 125 EUR

Bijzonder groot gegraveerd kristallen glas ca. 1900. Afbeeldingen van bomen en hindes met hert 21xø11cm. Cond.: G

Geslepen glas, eind 19e.
Startprijs 50 EUR

Groot kristallen glas, facetgeslepen en gegraveerd met een wapen. Eind 19e eeuw 22xø8,5cm. Cond.: G

Kristallen surtout
Startprijs 100 EUR

Grote kristallen surtout 19e eeuw met amandelslijpsel, vermoedelijk Frans. Chips af 48xø36cm. Cond.: R

Kristallen dekselschaal
Resultaat: 20 EUR

Ruitkristallen dekselschaal 2e helft 20e eeuw 27xø15cm. Cond.: G

6 Kristallen roemers
Resultaat: 70 EUR

Zes oude kristallen tweekleurige wijnglazen. Gegraveerd met wijnranken op het glas 20e eeuw. 1 Glas met chip 20xø6cm. Cond.: G

2 Kristallen dekselpotjes
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke kristallen dekselpotjes (Waterford England) ca. 1800. Chips af 10xø7,5cm. Cond.: R

Orrefors bowl, Kosta Boda
Resultaat: 20 EUR

Kristallen orrefors bowl (Kosta Boda) Sweden 20e eeuw 10xø10cm. Cond.: G

2 Kristallen karaffen
Resultaat: 70 EUR

Twee grote kristallen karaffen 19e eeuw, ruitgeslepen 41,5xø10cm. Cond.: G

Kunstglazen vaas
Resultaat: 45 EUR

Grote moderne vaas 2e helft 20e eeuw, mogelijk Murano glass-fusing 33xø17cm. Cond.: G

5 Vaasjes
Resultaat: 40 EUR

Vijf Millefiori vaasjes in Murano stijl 2e helft 20e eeuw. Amforavormig en verschillende kleuren H.: 13cm. Cond.: G

3 Delen glas
Resultaat: 30 EUR

Drie delen glas waarvan de schaal gemerkt is "Eisch". De 2 karaffen zijn ongemerkt. Alle delen zijn blauw-groen van kleur 2e helft 20e eeuw Cond.: G

Decanteer karaf
Startprijs 20 EUR

Grote glazen wijnkaraf 20e eeuw 25xø23cm. Cond.: G

2 Grote glazen
Startprijs 20 EUR

Twee grote decoratieve glazen met cassis-kleurige kelken 21e eeuw. Bewerkt 28xø10cm. Cond.: G

3 Glazen vazen
Resultaat: 15 EUR

Drie diverse glazen vaasjes o.a; 1x Blank glazen vaasje Copier Leerdam 9,5xø6,5cm. Cond.: G. 1x Anna Groen vaas met facet randen 16xø10,5cm. 1x Violenvaasje met slijpsel 8x6,5cm.

Kunstglazen vaasje
Startprijs 30 EUR

Aparte Art Deco vaas. Wit melkglas met marmerstructuur effect 11xø8cm. Cond.: G