Hans 1e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, herder met schapen bij schaapskooi 40x80cm. Cond.: R
Bangwiet 1837. lithografie op papier, mondaine dame 17x21cm. Cond.: G
F.H. Lang ca. 1930, Duitse school, olieverf op linnen, winters berglandschap met huis 57x38cm. Cond.: G
Frans Everbag (proefdruk) (1877 - 1947 Holland), ets op papier, handgesigneerd, grachtgezicht Amsterdam 43x31cm. Cond.: G
Willy Beekhuyse begin 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven 40x50cm. Cond.: G
William M. Hogarth 1746, Simon Lord Lovat (waarschijnlijk 19e eeuw), gravure op papier, "Drawn from the life and etch'd aquafortis by William Hogarth" 36,5x23,5cm. Cond.: G
Paulo 20e eeuw, olieverf op paneel, wintergezicht met vele figuren 20x25cm. Cond.: G
Fulton 20e eeuw, olieverf op paneel, romantisch zeegezicht met vele figuren 20x25cm. Cond.: G
A. Veenendaal ca. 1930, olieverf op linnen, boerenhuis in de zon 40x30cm. Cond.: G
Gesigneerd J.C. mees 19e eeuw, gemengde techniek op papier (vouw), herderin met vee 24x19cm. Cond.: R
A. van de Berg, olieverf op paneel, polderlandschap met molen aan het water 30x15cm. Cond.: G
Joris Johannes Christiaan Lebeau, tekening op papier, jonge officier 1898 27x23cm. Cond.: G
Pieter Gerardus van Os (Den Haag 1776 - 1839), gravure op papier, landschap met man, ezel en geit 19x22cm. Cond.: G
Pieter Gerardus van Os (Den Haag 1776 - 1839), gravure op papier, landschap met ezel en bokken 23x16cm. Cond.: G
J. van Dijk 1e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap met wandelende vrouw 45x34cm. Cond.: R
W. Hog 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met rozen 25x20cm. Cond.: U
P.C. Horst 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap 28x23cm. Cond.: G
J. Stroh 20e eeuw, olieverf op linnen, Middeleeuwse zeeslag 58x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, haan 10x7cm. Cond.: G
Monogram M(A)K 1989, aquarel op papier, stilleven met fruit en bloemen, 64x40 cm., Cond.:U
Adrianus van Everdingen (Utrecht 1832 - 1912), gravure op papier, werkende figuren aan de kade 10,5x15cm. Cond.: G
Both fecit (18e-19e eeuw), gravure op papier, romantisch landschap met vele figuren 20x26cm. Cond.: G