Oorstekers zilver 925/000 met zwarte saffier en witte topaas.ø 2 cm.
Twee zilveren zakhorloges met vergulde rand in originele staat ca. 1900-1920. 1x Ankergang 1x Cilindergang.
Ketting GG 585/000 in de vorm van twee poesjes met een bal van opaal. ca. 4 gr.L 41 cm.
Zilveren dames zakhorloge Remontoir ca. 1900 met zilveren ketting, loopt goed.
Creolen zilver 925/000 gerodineerd, bezet met een bruine diamant ca. 0.2 crt. ø ca. 1.5 cm., 3.30 gr.
Hanger GG 585/000 in de vorm van een flesje waarin goudschaafsel. L.3 cm.
Zilveren zakhorloge gesigneerd Paul Knooi Zehden ca. 1880-1890. Sleutelopwinding, ankergang.
Zeer aparte hanger GG/RG 585/000 met parelmoer, in de vorm van een trommel ca. 6.90 gr. ø2 cm
Ring zilver 925/000 met witte topaas en 1 blauwe topaas. Ring is ook apart te dragen. ø 55
Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met robijnen. ø 56, ca. 5.95 gr.
Zilveren zakhorloge Union cilindergang ca. 1920 met vergulde rand in originele toestand
Agaat cocktail collier vierkante staafjes met verguld zilveren sluiting en bolletjes. L 46cm.
Collier zilver 925/000 gerodineerd, bezet met onyx. L.45+7 cm. ca. 16.5 gr.
Ring zilver 925/000 gerodineerd bezet met blauwe diamanten ca. 0.27 crt., ø 55,