Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilv. inktstel +2 potten
Startprijs 550 EUR

Bijzonder fraai Hollands zilveren 835/000 inktstel, zilveren basement met 2 kristallen, geslepen potjes.met zilveren deksel, Jaarletter T:1853, Cond.:U

2 Zilveren kaarskandelaars
Resultaat: 80 EUR

Stel sterling zilveren kandelaars voet ø8 cm., H.8cm., Cond.:U

Zilveren lepel
Resultaat: 30 EUR

Mooie zilveren 800/000 dienlepel met opengewerkt medaillon in de steel,vergulde bak, ca, 50 gr., L.18.5 cm., Cond.:U

2 Zilv. kandelaars
Resultaat: 1.250 EUR

Stel zware zilveren bewerkte tafelkandelaars 925/000 ca. 1066gr. H.: 24cm. (voet: 10x10cm.) Cond.: U

Zilveren snuifdoos
Startprijs 280 EUR

Antieke Hollands zilveren snuifdoos met vergulde binnenzijde. Keuren onleesbaar ca. 60gr. 8x4,5x1,5cm. Cond.: U

Hollands zilv. natfruitschep
Resultaat: 50 EUR

Antieke Hollands zilveren natfruitschep. Jaarletter E: 1889, MT: AK47 Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven 835/000 ca. 22gr. L.: 15cm. Cond.: U

Petit-fours schep, zilv. handvat
Startprijs 50 EUR

Petit-fours schepje met zilveren 800/000 heft, opengewerkt verguld bakje, L.16.5 cm., Cond.:G

Zilv. stofblik
Startprijs 190 EUR

Hollands zilveren blik met huiselijk tafereel en florale voorstellingen 835/000 Amsterdam ca. 167gr. Cond.: U

Zilveren koolpotje
Startprijs 50 EUR

Buitenlands (Omani)zilveren koolpotje aan ketting, ca.46 gr. Cond:U

Hollands zilv. viscouvert
Startprijs 300 EUR

Mooi Hollands zilveren visdiencouvert in etui. Jaarletter P: 1925, MT: v. Kempen en begeer 835/000 Cond.: U

Zilveren roomstel
Startprijs 200 EUR

Amerikaans zilveren roomstel 1936/38 M2 Reed & Barton. Roomstel is strak vormgegeven 925/000 ca. 260gr. 6,5cm. en 7,5cm. Cond.: G

Zilveren miniatuur, riksja
Startprijs 70 EUR

Zilveren miniatuur riksja, Indonesisch filigrain ca. 44gr. Cond.: G

Visbestek
Resultaat: 65 EUR

Zes-persoons viscouvert in origineel houten etui Cond.: U

Zilv. opengewerkt dienschaaltje
Startprijs 375 EUR

Sterling zilveren dienschaal met brede opengewerkte rand op 4 pootjes. 925/000 ca. 373gr. 20x20x6cm. Cond.: U

Kristalschaal, zilv. hengsel
Startprijs 225 EUR

Kristallen ruitjesgeslepen schaal met Hollands zilveren 835/000 hengsel. ø26 cm., Paar kleine chipjes aan kristallen rand.Cond.:G

2-Delig Zilv. theeservies
Resultaat: 500 EUR

Oud Hollands zilveren trekpotje met bijbehorend roomkannetje. Jaarletter M: 1871, MT: Begeer Utrecht ca. 117,65gr. en 296,60gr. Cond.: G

3-Delig setje zilver
Resultaat: 150 EUR

Driedelig zilveren setje met blauw binnenglas bestaand uit mosterdpotje (gemerkt NN), zoutvaatje (gemerkt MEMA L 925S Sweden) en tandenstokerhouder (gemerkt 925 ZII) in Louis Seize stijl. 4-9cm. Cond....

Etagere
Startprijs 30 EUR

Verchroomde tafeletagere 21e eeuw, nieuwwaardig 45xø25cm. Cond.: G

Zilveren chatelaine 1883
Startprijs 280 EUR

Antieke Hollands zilveren chatelaine met musketonsluiting 835/000 ca. 69gr. Cond.: U

Tasje, zilv. beugel
Startprijs 100 EUR

Antieke Hollands zilveren beugeltas met bijbehorende zilveren ketting eind 1800 Cond.: U

Houten doos, zilv. deksel
Startprijs 50 EUR

Houten kistje met Hollands zilveren applique, jaarletter E: 1964 835/000 Cond.: U

8 Verzilv. borden
Resultaat: 90 EUR

Acht zilver plated borden met parelrand 20e eeuw ø28cm. Cond.: G

Zilveren potloodhouder
Startprijs 15 EUR

Antiek Hollands zilveren potloodhouder, 20e eeuw 830/000, ca. 16gr. Cond.: U

Verzilverde broodmand
Resultaat: 60 EUR

Mooie ajourgezaagde zilverplated broodmand op vier pootjes 34x22x11cm. Cond.: U