Bijzonder fraai Hollands zilveren 835/000 inktstel, zilveren basement met 2 kristallen, geslepen potjes.met zilveren deksel, Jaarletter T:1853, Cond.:U
Stel sterling zilveren kandelaars voet ø8 cm., H.8cm., Cond.:U
Mooie zilveren 800/000 dienlepel met opengewerkt medaillon in de steel,vergulde bak, ca, 50 gr., L.18.5 cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren snuifdoos met vergulde binnenzijde. Keuren onleesbaar ca. 60gr. 8x4,5x1,5cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren natfruitschep. Jaarletter E: 1889, MT: AK47 Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven 835/000 ca. 22gr. L.: 15cm. Cond.: U
Petit-fours schepje met zilveren 800/000 heft, opengewerkt verguld bakje, L.16.5 cm., Cond.:G
Buitenlands (Omani)zilveren koolpotje aan ketting, ca.46 gr. Cond:U
Mooi Hollands zilveren visdiencouvert in etui. Jaarletter P: 1925, MT: v. Kempen en begeer 835/000 Cond.: U
Zilveren miniatuur riksja, Indonesisch filigrain ca. 44gr. Cond.: G
Sterling zilveren dienschaal met brede opengewerkte rand op 4 pootjes. 925/000 ca. 373gr. 20x20x6cm. Cond.: U
Oud Hollands zilveren trekpotje met bijbehorend roomkannetje. Jaarletter M: 1871, MT: Begeer Utrecht ca. 117,65gr. en 296,60gr. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren beugeltas met bijbehorende zilveren ketting eind 1800 Cond.: U
Houten kistje met Hollands zilveren applique, jaarletter E: 1964 835/000 Cond.: U
Acht zilver plated borden met parelrand 20e eeuw ø28cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren potloodhouder, 20e eeuw 830/000, ca. 16gr. Cond.: U
Mooie ajourgezaagde zilverplated broodmand op vier pootjes 34x22x11cm. Cond.: U