Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen danseres
Resultaat: 60 EUR

Bronzen beeld, voorstellend een ballerina met de handen in de lucht 21e eeuw. Geheel staand op vierkante groen-marmeren plaat 45x18x13cm. Cond.: G

2 Aziatische miniaturen
Startprijs 25 EUR

Twee Aziatische 19e eeuwse miniaturen. 1x Chinees ivoren knielende Geisha (beschadigd). 1x Bronzen staande boedha. 3,3x2,5x1,8cm. en 4x2,4x1,9cm. Cond.: R

Beeldje
Resultaat: 25 EUR

Beeld van Geert Kunen (Limburg), moeder met kind 20e eeuw, aardewerk beschilderd 25x20x16cm. Cond.: G

Balinees beeld, buste
Startprijs 30 EUR

Oude tropisch houten Balinese vrouwenbuste op marmeren sokkel. 20e Eeuw, fijn uitgewerkt 22x10x6cm. Cond.: G

Afro-Amerikaanse jongen
Startprijs 170 EUR

Massief bronzen figuur van een Afro-Amerikaanse jongen met sigaar en stok op marmeren sokkel ca. 1920. Onduidelijk gesigneerd (Baltum?), mooie patina in zeer goede staat.

Bronzen beeld
Startprijs 500 EUR

Bronzen beeld, Jeremias Christensen (1859-1908 Deense kunstenaar), voorstellend een herdersjongen met stok in de hand en doek om het lichaam H.: 48cm. Cond.: G

Asbak, met bronzen jongen
Resultaat: 70 EUR

Antiek marmeren asbak ca. 1910 met liggende bronzen jongen in zeer goede staat 7x12x16cm. Cond.: G

Houtsculptuur puppy
Startprijs 80 EUR

Tropisch houten figuur 20e eeuw voorstellend een jonge hond in een mand 18x16x13cm. Cond.: G

Houtsculptuur, modern
Startprijs 60 EUR

Tropisch houten figuur van een zittende vrouw 20e eeuw. Moderne vormgeving 26x18x13cm. Cond.: G

2 Gezichten
Startprijs 60 EUR

Tropisch houten figuur van twee gezichten met hand 20e eeuw. Moderne vormgeving 35x26x12cm. Cond.: G

Houten ezelskop
Startprijs 60 EUR

Houtsnijwerk van een Indonesisch rund 18e-19e eeuw. Achterkant diverse gaten gemaakt voor originele bevestiging 30x10x7cm. Cond.: G

2 Thaise monniken beeldjes
Startprijs 80 EUR

Twee oude vergulde houten Thaise monnikken beeldjes, ingelegd met spiegeltjes. Bij deze beeldjes werd over het hoofdje gewreven voor geluk 19x21x13cm. en 19x20x11cm. Cond.: G

Houten beeld
Startprijs 30 EUR

Afrikaans houten beeld 20 eeuw, Oceanië 59x14x13cm. Cond.: G

Bronzen figuur, dame
Resultaat: 400 EUR

Bronzen naakt op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd 31x16x16cm. Voorstelling van een naakte vrouw op toilet Cond.: U

Bronzen beeldje
Resultaat: 120 EUR

Antiek bronzen beeldje, gesigneerd Graefner (Duitsland) 20-er/30-er jaren, voorstellend smid met schort 20,5x5x5cm. Cond.: G

Bronzen varken
Startprijs 80 EUR

Bronzen varken op marmeren sokkel 21e eeuw 17x27x14cm. Cond.: G

Benin Bronzen kop
Resultaat: 25 EUR

Zwaar oud Indiase bronzen masker van Benin 20e eeuw. 31x19cm. Cond.: G

Bronzen dame, kandelaar
Resultaat: 110 EUR

Grote bronzen figuur voorstellend een dame met kaarshouder in de hand. Geheel staand op marmeren sokkel 21e eeuw 53xø12cm. Cond.: G

2 Samac beelden
Startprijs 75 EUR

Twee antieke compositie figuren op houten sokkel ca. 1890. "Le Semeur" en "La Moissonneuse" 30xø9cm. Cond.: G

Bronzen zwemster
Resultaat: 125 EUR

Groot bronzen figuur van een zwemster in badkleding staand op een rots, 21e eeuw 70x39x18cm. Cond.: G

Samac tassa
Startprijs 125 EUR

Oude samac metalen tassa 20e eeuw met Jugendstil motief, gesigneerd A. Bouny 16,5x15,5x14cm. Cond.: G

Vergulde Quan Yin
Startprijs 275 EUR

Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurig kleding 2e helft 20 eeuws 57x19x14cm. Cond.: G

Boedha met spiegel
Startprijs 75 EUR

Zittende bronzen boedha met spiegel en hoofdtooi 2e helft 20 eeuw 18x12x8cm. Cond.: G

Bronzen masker
Startprijs 375 EUR

Groot massief bronzen masker portret ca. 1930 met daarachter een lamp gemonteerd (voor wandmontage). Ongesigneerd 33x23x18cm. Cond.: G