Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen Griekse dame
Resultaat: 100 EUR

Bronzen buste van een Griekse dame met kleed en opgestoken haar 21e eeuw 42x24x15cm. Cond.: G

2 Bronzen beelden
Startprijs 350 EUR

Twee grote massief bronzen musketiers 20e eeuw in goede staat 77-80cm. Cond.: G

Bronzen dame, ivoren hoofd
Startprijs 1.300 EUR

Bronzen beeld gesigneerd Georges van der Straeten (Nederland 1856 - 1941). Voorstellend iets voorovergebogen lopende Biedermeier dame met hoed. Gezicht en handen zijn uit ivoor gesneden. Geheel staan ...

Bronzen meisje op stoel
Resultaat: 50 EUR

Bronzen meisje zittend op een stoel, onduidelijk gesigneerd 21e eeuw 22x12x11cm. Cond.: G

Bronzen beer
Startprijs 175 EUR

Grote bronzen bruine beer, mooi uitgewerkt 21e eeuw 28x53x18cm. Cond.: G

Terracotta beeld
Startprijs 65 EUR

Terracotta beeld van een knielende vrouw 20e eeuw 34x15x21cm. Cond.: G

Bronzen schaaltje met hond
Startprijs 150 EUR

Bronzen vuurvergulde visitiekaartjeshouder ca. 1900. Ovaal van vorm met een liggende herdershond en bloemen gedecoreerd. 7x15x13cm. Cond.: G

Brons engeltje
Startprijs 110 EUR

Grote bronzen engel op marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Dumas 46x18xø13cm. Cond.: G

Bronzen stier
Resultaat: 100 EUR

Bronzen beeld op marmeren sokkel, 21e eeuw, voorstellende een stier. 19x30x12 cm., Cond.:G

Bronzen jugendstil schaal
Resultaat: 80 EUR

Bronzen Jugendstil schaal 20e eeuw, voorstellend een zwemmende vrouw en bloemen. Zweepslagmotief 34x19x9cm. Cond.: G

Bronzen beeld, ivoren hoofd
Startprijs 1.300 EUR

Bronzen beeld R. Tereszezuk (Paul 1895- 1925), Oostenrijkse beeldhouwer. Voorstellend een lopende Aziatische krijgerin met opgestoken haar. Armen en hoofd zijn uitgesneden uit ivoor, geheel staan op z...

Bronzen boekensteunen, beren
Startprijs 100 EUR

Twee bronzen boekensteunen eind 20e eeuw, voorstellend bronzen zittende beren op een marmeren sokkel. 24x13x17 cm., Cond.:G

Bronzen faun
Resultaat: 125 EUR

Bronzen figuur met marmeren voet voorstellend een faun met zijn kinderen. Gesigneerd Clodion. 21e Eeuw 35xø22cm. Cond.: G

Albasten figuur
Startprijs 380 EUR

Onduidelijk gesigneerd beeld (A del Perugi?) gemaakt uit alabast. Voorstellend ouderlijk echtpaar ca. 1900, geheel staand op vierkante alabasten voet H.: 36cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Beck
Startprijs 300 EUR

"F.G. Beck", bronzen figuur van een smid met hamer en aambeeld op marmeren sokkel 20e eeuw 51x15x13cm. Cond.: G

Bronzen uil op boeken
Startprijs 110 EUR

Bronzen Art Deco uil zittend op 6 boeken met zwart marmeren sokkel. Eind 20e eeuw, gesigneerd Christian Marochetti. Cond.: U H.34cm., voet 12x15x4 cm.

Beeld, 2 vogels op tak
Resultaat: 70 EUR

Art Deco figuur ca. 1920 met voorstelling van zangvogels op een tak. Marmeren sokkel, brons gepatineerd 18x36x6cm. Cond.: G

Jugendstil kan
Startprijs 275 EUR

Antieke Jugendstil (Art Nouveau) schenkkan ca. 1900, gesigneerd Ferrand. Voorstelling van man met baard en liggende vrouw. Materiaal: Compositie 25x16x18cm. Cond.: G

Beeld, ruiter te paard
Startprijs 180 EUR

Bronzen jockey op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd Moreau 22x29x10cm. Cond.: G

Heilighart beeld met 2 vazen
Startprijs 50 EUR

Driedelig gipsen Heilighart beeld met vazen (zilverkleurig) ca. 1900, gesigneerd A. Carli. Licht beschadigd 31x31x14cm. en 34x12x12cm. Cond.: G

Bronzen beeld, hond
Startprijs 120 EUR

Massief bronzen Ierse setter 20e eeuw 11x9x5cm. Cond.: G

2 Bronzen figuren
Startprijs 125 EUR

Twee bronzen figuren op bronzen sokkel, ongesigneerd ca. 1900. 1x Don Quichotte 1x Hermes 18-20cm. Cond.: G

Bronzen plaquette, putto's
Startprijs 75 EUR

Massief bronzen ovale plaquette met putto afgebeeld 20e eeuw 0,6x10,5x13cm. Cond.: G

Bronzen havik
Resultaat: 120 EUR

Bronzen beeld van een zittende havik in Art Deco stijl, naar voorbeeld van Fernandez 21e eeuw. 37x16,5x12cm. Cond.: G