Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Dressoir
Resultaat: 300 EUR

Breed notenhout fineer dressoir staand op gebogen voet met 4 deuren. Achter de middelste deuren 2 lades. In zeer goede staat 85x206x56cm. Cond.: G

Delftse tabakspot, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Delfts keramieken tabakspot met opschrift "Tabac: Rappee", origineel koperen deksel 31xø20cm. Lichte glazuurschade onder Cond.: G

Zilveren theepot
Resultaat: 290 EUR

Zilveren theepot 835/000 met ebbenhouten handvat op gewelfde voet,bewerkt met handgravure, H 17 cm.,ø12 cm.,ca. 615 gr.,Con.:U

Div.sieraden
Resultaat: 280 EUR

Kavel diverse sieraden

J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht
Resultaat: 280 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren en zeilboten 20x25cm. Cond.: U

J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht
Resultaat: 280 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met spelende kinderen 20x25cm. Cond.: U

Hoorn des overvloeds
Resultaat: 280 EUR

Grote hoorn des overvloeds met vuurvergulde bronzen voet en ornamentuur 19e eeuw. 57x58x28cm. In goede staat

Glazen klok
Resultaat: 280 EUR

Kristallen Jaeger Le Coultre klok ca. 1930. Moet worden gerepareerd, niet functioneel. Chip af bij het opdraaimechaniek 14x15x9cm. Cond.: R

Hollandse ladencommode
Resultaat: 280 EUR

18e Eeuwse Hollandse iepenhouten 4-laden commode met origineel beslag in originele ongerestaureerde staat (Louis Quinze) 84x84x50cm. Cond.: G

Houten religieus figuur
Resultaat: 280 EUR

Notenhouten kerkelijk beeld 18e eeuw Duitsland, lichte wormbeval bij voet 38x14x5cm. COnd.: G

Grote kandelaar
Resultaat: 275 EUR

Grote staande 5-lichts kandelaar,zilverkleurig, 21e eeuw nieuwwaardig 163x58x38cm. Cond.: G

Grote kandelaar
Resultaat: 275 EUR

Grote staande 5-lichts kandelaar, zilverkleurig, 21e eeuw nieuwwaardig 163x58x38cm. Cond.: G

Hollands zilv. tafelbel
Resultaat: 275 EUR

Antieke Hollandse zilveren 835/000 tafelbel, Jaarletter:G: 1866, MT.:Koop&Zoo, Rotterdam, ø10 cm. H.16 cm.,
Cond.:G

Klokkenstel
Resultaat: 275 EUR

3-Delige bronzen pendule ca. 1890 met twee 5-lichts kandelaars. Rijk bewerkt met 8-daags uurwerk. Uurwerk is gestempeld 53x29x13cm. en 43x26x26cm. Cond.: G

Blauw porseleinen stel
Resultaat: 275 EUR

3-Delig Frans pendulestel ca. 1880. Blauw porselein met messing in uitstekende staat, mooie vromgeving en 5-lichts kandelaars 44x20x12cm. en 45x15x15cm. Cond.: U

Wortelnoten barokvitrine
Resultaat: 275 EUR

Hollandse notenhouten porseleinkast ca. 1970 staand op klauwpoten in Louis Quinze stijl. Klein model, compleet met bronzen beslag en sleutels in zeer goede staat 208x137x42cm. Cond.: G

Buffet kast
Resultaat: 275 EUR

Frans notenhouten buffet ca. 1890 in zeer goede staat met rijk gestoken panelen, zuilen en lijstwerk. Middelste paneel boven met voorstelling van een romatisch paar en kasteel. Origineel beslag, sleut...

Getorst bijzetstoeltje
Resultaat: 275 EUR

Koloniaal stoeltje (Oosters) ca. 1900, rijk bewerkt met lederen zitting (kopergenageld). Getorste onderling verbonden poten. Zeer zwaar hout (geen ebbenhout) in zeer goede staat 79x44x55cm.

Handgeknoopt tapijt
Resultaat: 275 EUR

Oude Perzische handgeknoopte loper in pastelkleuren in zeer goede staat 240x83cm. Cond.: G

Vergulde Quan Yin
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurig kleding 2e helft 20 eeuws 57x19x14cm. Cond.: G

Imari dekselvazen
Resultaat: 275 EUR

Twee grote Japanse goudimari dekselvazen 19e eeuw met prachtige beschildering (fijn uitgewerkt) van bloemen en vogels. 47xø21cm. 1 Vaas is rondom gescheurd Cond.: R-G

Hollandse bakbarometer
Resultaat: 270 EUR

Hollandse bakbarometer naar 18e eeuws voorbeeld, 20e eeuw in Louis Seize stijl. Notenhout met intarsia (inlegwerk) 135x26x9cm. Cond.: G

Mes, John Coe
Resultaat: 260 EUR

Antiek 19e eeuws Sheffield Bowie knife "The Patriots Self Defender" by John Coe Sheffield. Gemaakt voor de Amerikaanse markt met hoornen handvat. 32x6x2,5cm. Cond.: G

Klok
Resultaat: 260 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk en emaille wijzerplaat (gesigneerd). Rococo vormgeving en in zeer goede staat 33x17x12cm.