Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren potloodhouder
Resultaat: 15 EUR

Antiek Hollands zilveren potloodhouder, 20e eeuw 830/000, ca. 16gr. Cond.: U

Zilveren briefopener
Resultaat: 15 EUR

Indonesisch zilveren 800/000 briefopener, aan beide zijden met de hand gegraveerd, L. 14 cm., ca.17 gr., Cond.:G

Lepel met 5 portretjes
Resultaat: 15 EUR

Hollands zilveren Koningshuislepel met 5 medaillons, L.12.5 cm., ca. 25 gr.

2 Zilveren kettingen
Resultaat: 15 EUR

Zilveren kettting L 38 cm., waaraan twee hangers in de vorm van een muzieknoot en een blokfluit.ca. 5 gr. Zilveren ketting met bolletjes L.80 cm., ca.8.60 gr.

Armband
Resultaat: 15 EUR

Armband van kwarts scarabeeën (mestkever) op elastiek

2 Zilveren vorkjes
Resultaat: 15 EUR

2 Zilveren 835/000 antieke Biedermeier vorkjes ca.25gr., Cond.:U

Monogram J.G.
Resultaat: 15 EUR

Monogram J.G., olieverf op paneel, wintergezicht 10x15cm. Cond.: G

2 Litho's muzikanten
Resultaat: 15 EUR

Twee 19e eeuwse prenten van muzikanten, litho op papier. Prenten in notenfineer biedermeier lijsten. 1 Prent beschadigd 23x19cm. Cond.: G

Wil van Dijk
Resultaat: 15 EUR

Wil van Dijk '64, gouache op papier, abstracte compositie "vakantie" 55x43cm. Cond.: G

Johan Dijkstra, offsetdruk
Resultaat: 15 EUR

Johan Dijkstra, reproductie op papier, 8 kleuren offset druk van een negerjongen 20x20cm. Cond.: G

Tinnen kandelaar
Resultaat: 15 EUR

Grote oude getorste tinnen kandelaar in barokvorm 1e helft 20e eeuw 28xø24cm. Cond.: G

Petroleumlamp met brander
Resultaat: 15 EUR

Messing petroleumlamp en messing brander 1e helft 20e eeuw 54xø15cm. en 15xø25cm. Cond.: G

Mariabeeld
Resultaat: 15 EUR

Bisquit porseleinen Heilig Hart beeld ca. 1900 op hangsokkel 49x12x16cm. Cond.: G

Oude jachthoorn
Resultaat: 15 EUR

Oude messing jachthoorn Fürst-Pless (bedeukt) 32cm. Cond.: M

Pijpekop
Resultaat: 15 EUR

Duits porseleinen pijpekop met reeën afgebeeld ca. 1900 13x3,5cm. Cond.: G

Kaarsenkandelaar, 19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Messing kaarskandelaar 19e eeuw met lekrand in goede staat 24xø17cm. Cond.: G

2 Strijkijzers
Resultaat: 15 EUR

Twee 19e eeuwse gietijzeren strijkijzers 14x15x9cm. Cond.: G

Cloisonne kom
Resultaat: 15 EUR

Koperen cloisonne kom met emaille, pauwenvoorstelling 1e helft 20e eeuw 5,5xø15cm. Cond.: G

8 Delen bodemvondsten
Resultaat: 15 EUR

Acht oude bodemvondsten van vuursteen en been. O.a pijlpunten 2,5-9cm. Cond.: G

Koffiemolen, plexiglas
Resultaat: 15 EUR

Aparte plexiglazen design koffiemolen eind 20e eeuw in zeer goede staat 17x11x11cm. Cond.: G

3 Lampen
Resultaat: 15 EUR

Drie lampen 20e eeuw, 1x hanglamp en twee stalampen 34-42cm. Cond.: R

Petroleumlamp, wit opaline
Resultaat: 15 EUR

Petroleumlamp, wit opalineglas ca. 1900 42xø10cm. Cond.: G

Schemerlamp
Resultaat: 15 EUR

Klassieke lamp met bronzen voet en linnen kap, 2e helft 20e eeuw. 71xø25 cm., Cond.:G

Divers koperwerk
Resultaat: 15 EUR

Lot divers koperwerk 20e eeuw. Onder andere; koperbak met nehngsel, grote waterkan, schenkketels, kolenbak etc. Cond.: G