Fotoalbum 1e helft 20e eeuw met houten kaft. Gegutste voorstelling met edelweiss en man met pijp in de bergen 33x25cm. Cond.: G
Vijf delen messing. Siervaasjes (gemerkt Tiel Holland) met daarbij een messing lepelrek, messing kolenkit en een roodkoperen kruik, 1e helft 20e eeuw Cond.: G
Eiken kruisbeeld ca. 1900 met porseleinen lichaam van Jezus. INRI mist 36x20cm. Cond.: G
Modelauto van Franklin Mint (C) 1986, 1:24, Rolls Royce "The SIlver Ghost" 1907. 1 Lamp mist, 1 lamp moet gelijmd worden. Cond.: Verder goed
Modelauto van Franklin Mint (C) 1989, 1:24, Chevrolet Convertible. Stukje "chroom" mist linksachter, model is verder in goede conditie.
Modelwagen van Franklin mint 1:32, model 1965 Seagrave brandweerwagen. Het gaat hierbij om het voorste deel, de aanhangwagen met ladder ontbreekt. Cond.: G
Eikenhouten kapstok (25x12x150cm.) 1e helft 20e eeuw met 6 kledinghaken, snijwerk en twee leeuwekoppen. Daarbij een geweven kleed Cond.: G
Vier delen glas en kristal 20e eeuw; 2 karaffen, schaal op voet en een dekselschaal 16-30cm. Cond.: G
Grote Mobach aardewerken geglazuurde vaas, gesigneerd Mobac 227. Voorstelling van diverse kraanvogels 42x17cm. Haarscheur van 25cm. Cond.: R
Zes-persoons koffieservies (20-delig) Rosenthal Studio-Line ontworpen door Tapio Wirkkala 1963-1982. Gemodelleerd door Richard Scharrer. 6 Kop & schotels, 6 borden, koffiepot (21,5cm.), melkkan en sui...
Japanse terracotta (bruinklei) siervaas 1e helft 20e eeuw met decor van bloesembomen en vogels 19xø8,5cm. Cond.: G
Oud Japans theeserviesje 20e eeuw met geel decor van bloemen en vogels. Bestaand uit; theekan, melkkan, suikerpot, 3 kop&schotels, 2 diepe bordjes en een asbak (beschadigd). Cond.: R
Vijf oude Delfts blauwe borden "De Porseleyne Fles" waarvan 3 herdenkingsborden 20e eeuw ø18-ø23cm. Cond.: G
Vier delen Duits porselein o.a; 1 Rosenthal schaaltje gedecoreerd met rozen, 1 schaaltje omgeving Dresden met opengewerkte rand met bloemdecor, 1 vaasje goud/wit met merk C7 en 1 schaaltje goud/wit He...
Diep aardewerken bord van Villeroy & Boch, Dresden, gemerkt 1918-1935 Modelnr 1358. Rood/groene florale motieven ø24cm. Cond.: G
Duitse antieke tabakspot van terracotta (genummerd). Vormgeving van een houten ton met buste van een man met baard en hoed op het deksel 2xø14cm. Cond.: G
Drie porseleinen Chinese kopjes 18e-19e eeuw, blauw decor met landschap en bloemen. 2 Kopjes met lichte schade ø5-ø7cm. Cond.: G
Chinees porseleinen rijstkom van de 18e eeuw of vroeger met donkerblauw bloemendecor en Chinese tekens op de bodem. Lichte randschade aan de voet 5,5xø12,2cm. Cond.: G
Twee porseleinen figuren 20e eeuw, beschadigd 13-18cm. Cond.: M
Vijftien delen porselein 2e helft 20e eeuw; kopjes, vazen etc. Cond.: G
19e Eeuwse koperen schuifkandelaar in zeer goede staat 18xø9cm. Cond.: G