Ingelijste 17e eeuwse fruitmandtegel, ingekort tot ronde tegel in lijst 15,5x15,5cm. Cond.: M
Vier 17e eeuwse Hollandse tegels met blauw decor en figuurvoorstellingen (spelende putti). Lichte beschadigingen en/of restauraties 12,8x12,8cm. Cond.: R-G
Tablet met 8 Hollandse 18e eeuwse bloempottegels met blauw decor, voorstellend taferelen met spelende personen. Randschades en haarscheur 60x33cm. Cond.: R
Vier 17e eeuwse Hollandse figurentegels met blauw decor 13x13cm. Sommige met randschade en/of restauratie. Cond.: G-R
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een mees op een tak met bloemen. 1x12,9x12,9cm. Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een etende eekhoorn bij een plant binnen kwadraat 1,5x13,5x12,5cm. (randschade boven) COnd.: G
Vier hollandse polychrome tegels met bloemmotief 17e eeuw, blauw met oranje,1,3x13,3x13,3cm. . Cond.: G (randschade)
Drie Hollandse tegels in lijst 18e-19e eeuw (molen en landschap). Beschadigingen Cond.: R
Drie antieke Hollandse tegels 18e-19e eeuw met randschade. 2x blauw landschapsdecor 13x13cm. 1x Polychroom 17e-18e eeuw 13,5x13,5cm. Cond.: R
Geheel uit ivoor gesneden Japanse dame ca. 1920. Dame draagt een parasolletje in de ene hand en een waaier in de andere. Onderkant gesigneerd (deel van de waaier mist) H.: 12cm. Cond.: G
Twee antiek ivoren figuurtjes, voorstellend een Japanse man in geveschtshouding. geheel staand op houten sokkel. 1 Mannetje mist de hoed, verder Cond.: G 9,5x6x2cm. Cond.: G
Antiek ivoren netsuke voorstellend een oude Chinese vrouw met beweegbaar hoofd (zit iets vast) , waaier en lang haar 5x3x2cm. Cond.: G
Antiek ivoren netsuke voorstellend man met baard. Gesigneerd aan de onderkant H.: 5,2cm. Cond.: G
Antiek ivoren netsuke, voorstellend man met kalebas in de hand en voor zich een tafeltje. Gesigneerd aan de onderkant H.: 5,1cm. Cond.: G
Antiek ivoren netsuke voorstellend een haas met jonge haas 2,5x4,5x2,7cm. Cond.: G
Antiek ivoren netsuke voorstellend een knaagdier met jong op de rug 2,5x4,5x2,5cm. Cond.: G
Antiek ivoren netsuke, voorstellend een knielende man met baard en hoed. gesigneerd aan de onderkant H.: 5cm.
Oude briefopener van ivoor of been, 19e-20e eeuw 19x2x0,4cm. Cond.: G
Ivoren Chinese miniatuur 19e eeuw, voorstellend een man met bezem en zak. Mooi gedetailleerd uitgewerkt 7,5x4x1,5cm. Cond.: G
Ivoren miniatuur 19e eeuw voorstellend een varken met een klavertje vier in de bek 0,9x2x0,6cm. Cond.: G
Twee oude Delfts bonte vazen 20e eeuw. 1x Dekselvaas met leeuw, 8-kantig met bloemmotief 36x19x19cm. 1x Vaas 8-kantig met bloemmotief 25x15x15cm. Cond.: G
Vier goudimari porseleinen deksel-rijstkommen met familiestempel 1e helft 20e eeuw. Decor van planten en bloemen. 1 Deksel mist 11xø16cm. Cond.: G
Twee oude Delfts blauwe sierborden ca. 1930. 1x Oud Delft met afbeelding naar jan Vermeer. 1x "De Porseleyne Fles" met bloem- en vaasmotief ø28cm. en ø28,5cm. Cond.: G
Rosenthal Bavaria porseleinen dekseldoosje 20e eeuw met op het deksel afgebeeld een fazant op een tak met bloemen. 5x12x9,5cm. Cond.: G